18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie na pasach

ag...........th • 2019-01-23, 06:42
Przejście na drugą stronę zakończone niepowodzeniem.

Czy aby na pewno?


Daedra

2019-01-23, 23:43
Głowa jej odpadła czy but?

edek.bajzel

2019-01-24, 05:19
jestem za wprowadzeniem przepisu o zakazie rozmowy przez telefon, na przejściu dla pieszych, a kary takie same jak gadanie w aucie bez zestawu,
choć z drugiej strony, debilek mi nie żal / z tego co widzę 90 procent to kobiety /

D3Ton

2019-01-24, 12:25
No tak, teraz na bank jest już "po drugiej stronie" ;)

Nigbag

2019-01-24, 14:00
edek.bajzel napisał/a:

jestem za wprowadzeniem przepisu o zakazie rozmowy przez telefon, na przejściu dla pieszych, a kary takie same jak gadanie w aucie bez zestawu,
choć z drugiej strony, debilek mi nie żal / z tego co widzę 90 procent to kobiety /




No oczywiście, wprowadzajmy kolejne zakazy, przecież jest ich zbyt mało... Ten ktoś nie wbiegł jak kamikaze przed maske, tylko był już w trakcie przejścia . Zarówno pieszy jak i kierowca nie zachowali wystarczającej ostrożności, z tym, że to pieszy zgubi buty.

Jagang

2019-01-24, 22:37
edek.bajzel napisał/a:

jestem za wprowadzeniem przepisu o zakazie rozmowy przez telefon, na przejściu dla pieszych, a kary takie same jak gadanie w aucie bez zestawu,
choć z drugiej strony, debilek mi nie żal / z tego co widzę 90 procent to kobiety /



Co k***a? Przecież ci idioci ryzykują własne życie wchodząc tak na przejście. Tutaj jest ewidentna wina kierowcy, więc zostanie ukarany. W przypadku gdyby głupi przechodzeń wskoczył pod maskę, to powinien zostać za to ukarany, ale nie za rozmawianie przez j***ny telefon.