18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie kobiety na parkingu w miejscowości Ząb

discoteq • 2022-08-08, 23:48
Do potrącenia doszło w Zębie, w gminie Poronin, na parkingu lokalnego sklepu spożywczego... ;)


(poszkodowana uskarżała się na ból w okolicy lędźwiowej, została zabrana do Szpitala Powiatowego w Zakopanem)

Dejdwazlote

2022-08-09, 05:56
Na parkingu wyraźnie został określony sposób parkowania samochodu przez wytyczone linie czy kostkę jakby sie kto przypie**alał. a ten k***a cofie se jak kce.

perun88

2022-08-09, 06:08
Ewidentnie wina motop*zdy, co się zbiera do jazdy jakby jechał w góry.

stach_mysliwy

2022-08-09, 06:13
Po co wychodziła z kuchni jak tam miała dobrze. Na wolności widać że zachować się nie potrafi :diabel:

WysuszoneGronoweTruchła

2022-08-09, 08:48
Czy przecinanie linii ciągłych na parkingu wiąże się z jakimiś konsekwencjami (np. mandat)?
Czy taki dostawczak ma/powinien mieć sygnał cofania?

Spidzio199

2022-08-09, 08:57
Co za ekspertka - do komisji smoleńskiej ją natychmiast zatrudnić

kevlarus

2022-08-09, 09:06
Co za głupia c**a.

bejoza

2022-08-09, 09:14
spokojnie, to tylko baba, żadna kobieta

dżonyłojlker

2022-08-09, 10:08
WysuszoneGronoweTruchła napisał/a:

Czy przecinanie linii ciągłych na parkingu wiąże się z jakimiś konsekwencjami (np. mandat)?



Ożeż k***a jego mać :rofl:

Krzesło elektryczne za najechanie na kostkę brukową o innym odcieniu.

croyna

2022-08-09, 11:07
on cofie

Karmazon napisał/a:

Ja pie**ole sami znawcy spod znaku zodiaku "XD". Tak są jasno wyznaczone miejsca parkingowe, babka z kaskiem na łbie widziała że zajmuje jedno z nich i poszła kilka miejsc dalej dla pewności, a ten zjeb napie**ala sobie na oślep w poprzek, widząc wcześniej że ktoś tam stoi. To tak jak jakiś idiota powyżej nazwał to samobójstwem tak ja mógłbym to nazwać morderstwem, ale nie jestem zjebem i widzę że po prostu spotkał się zjeb bez wyobraźni w aucie ze zjebem bez wyobraźni w kasku.



debilu on nie parkował tylko jechał za ten budynek, widać gdzie się kończy cień. miał prawo przypuszczać, że ludzie na parkingu to nie są debile, widzą dostawczaka jadącego tyłem i zachowają resztki rozumu i instynktu samozachowawczego. ale ty pewnie byłbyś kolejnym co idzie metr od manewrującej betoniarki

ritu4l

2022-08-09, 15:23
croyna napisał/a:

on cofie
debilu on nie parkował tylko jechał za ten budynek, widać gdzie się kończy cień. miał prawo przypuszczać, że ludzie na parkingu to nie są debile, widzą dostawczaka jadącego tyłem i zachowają resztki rozumu i instynktu samozachowawczego. ale ty pewnie byłbyś kolejnym co idzie metr od manewrującej betoniarki



To ty też jak parkujesz tyłem to nawet nie zaglądasz czy ktoś stoi, bo przecież jak ma resztki rozumu to musi uciekać ci z drogi? Spodziewam się że jesteś takim samym bezmózgim kierowcą busa czy innego tira z kompleksem niższości, ale kim mogłeś zostać skoro stary za młodu wycierał ch*ja ci o włosy.

mesjans

2022-08-09, 18:19
I od tego jest sadistic, jak widzisz że cofa większe auto w twoim kierunku to dumasz gdzie sp***olić a nie się odwracasz i myślisz jaką dziś zupę ugotować.

Sawix

2022-08-09, 19:04
Kolejny dzban z dostawczaka

picolo

2022-08-09, 22:29
Całe szczęście dla kierowcy była kamera. A zmywarka to powinna stać w kuchni.

Bul_od_bytu

2022-08-09, 23:19
Orientacja w przestrzeni tej tępej strzały godna kury z obciętym łbem :D Wszak za swojego rycerza wybrała pasjonata kiblarstwa, na którego występ na sadolu czekamy