18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie i ucieczka w Rosji

Jesse.Pinkman • 2021-10-19, 20:35
Rostów nad Donem, poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.

kedzior242

2021-10-19, 21:14
A to co? Kamera z wizją Predatora?

dżonyłojlker

2021-10-19, 21:14
Klasyczny przykład drogowej niedźwiedziej przysługi. Uprzejmy pedał musi się zatrzymać, a piesze insekty idą na ślepo. Finalnie widać jeszcze świetny przykład przystosowania ewolucyjnego kobiet do nieopuszczania kuchni. Ogólnie, wyszło super, piwko :ok:

asdfiksowy

2021-10-20, 01:42
Nigdy k***a tego nie ogarnę jak można się dać jebnąć na pasach, generalnie jak można dać się jebnąć na ulicy? rozumiem idziesz chodnikiem gdzie czujesz się bezpieczny i ktoś się w Ciebie wbije od tyłu/przodu. Ale przebywając na ulicy trzeba mieć zawsze oczy dookoła głowy.

notak

2021-10-20, 06:23
asdfiksowy napisał/a:

Nigdy k***a tego nie ogarnę jak można się dać jebnąć na pasach, generalnie jak można dać się jebnąć na ulicy? rozumiem idziesz chodnikiem gdzie czujesz się bezpieczny i ktoś się w Ciebie wbije od tyłu/przodu. Ale przebywając na ulicy trzeba mieć zawsze oczy dookoła głowy.



weż to wytłumacz coraz większej grupie kretynów włażących na przejścia bez rozglądania się, po wejściu nowych przepisów

pro_avenger

2021-10-20, 07:33
Pewnie tak naj***ny że nawet nie zauważył. A kierowca też p*zda bo mógł ruszyć za h*jem, jak się ludzie zbiegli.

majkel868

2021-10-20, 19:19
notak napisał/a:

weż to wytłumacz coraz większej grupie kretynów włażących na przejścia bez rozglądania się, po wejściu nowych przepisów



Rozumiem, że wcześniej nie trzeba było się rozglądać?

Krzychuj123

2021-10-20, 21:28
Jak już będziecie pelnoletni, podejdziecie do prawka, to zrozumiecie jakimi byliście kretynami i co za debilne wywody produkowaliście. Ale po tych przemyśleniach widzę, że do 18tki jeszcze lekko z 4 lata.

Rick_Sanchez

2021-10-22, 15:18
Krzych*j123 napisał/a:

Jak już będziecie pelnoletni, podejdziecie do prawka, to zrozumiecie jakimi byliście kretynami i co za debilne wywody produkowaliście. Ale po tych przemyśleniach widzę, że do 18tki jeszcze lekko z 4 lata.



Prawko mam już kilka dobrych lat, jednakże zdarza mi się jeszcze chodzić na nogach i to wtedy najwięcej widzę jak te k***y święte krowy, które nawet nie patrzą tylko lezą, postuluję by wprowadzić prawo, że jak ktoś się wpie**oli bez patrzenia na ulicę, bo jaśnie Pan czy Pani idzie, to k***a masz prawo ch*ja przejechać i mu maksymalnie nogi połamać, może się ścierwo nauczy, a jak nie to przez jakiś czas z połamanymi girami nie będzie się na ulicę wpie**alać.