18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie dziecka i innych na przejściu

fantastico • 2017-07-02, 14:04
Samochód wjeżdża w ludzi i ich potrąca. 7 rannych, 1 zabity.


dzaanas86

2017-07-03, 20:45
gdyby nie miała tej szmaty na pustym łbie, to może udałoby się jej rozejrzeć i uniknąć tragedii. Nie wspominając już że lazła przez środek skrzyżowania a do tego przyczyniła się do śmierci innych osób.

crazyhavoc

2017-07-03, 22:10
wyrobic u kierowcow odruch zeby w takiej sytuacji walili w pieszego zamiast ryzykowali zycie swoje i innych, a od razu wzrosnie nam srednie iq populacji

marcin1414

2017-07-04, 02:27
Bądźmy szczerzy, jeśli to ona przekazała im swoje geny, to i tak był brak wizji na ich świetlaną przyszłość..

fiflok-siusiak

2017-07-04, 05:43
Fantastico, popraw opis bo tego się czytać nie da :)

Ja...........ro

2017-07-04, 10:26
Masz problemy z czytaniem? Przeciez i tak wiekszosc opisow pod filmami jest tylko po to zeby moderacja sie nie czepiała a rozumiec opisow nie trzeba - masz w koncu filmik. Mnie osobiscie ch*j obchodza motywy dlaczego ktos kogos bije czy sie zneca czy to wymierzanie kary na zlodzieju czy bezzasadne znecanie sie nad slabszymi. Tak, jak ch*j mnie obchodzi czemu doszlo do wypadku. Wazne, ze gowniak chwile polatał i dwa auta zostaly zniszczone. A opis jest krotki i tresciwy

Judasz_Iskariota

2017-07-04, 10:53
Samochód potrącenie czyni życie odbierając niespodziewanie

fiflok-siusiak

2017-07-04, 17:47
Jaczuro napisał/a:

Masz problemy z czytaniem? Przeciez i tak wiekszosc opisow pod filmami jest tylko po to zeby moderacja sie nie czepiała a rozumiec opisow nie trzeba - masz w koncu filmik. Mnie osobiscie ch*j obchodza motywy dlaczego ktos kogos bije czy sie zneca czy to wymierzanie kary na zlodzieju czy bezzasadne znecanie sie nad slabszymi. Tak, jak ch*j mnie obchodzi czemu doszlo do wypadku. Wazne, ze gowniak chwile polatał i dwa auta zostaly zniszczone. A opis jest krotki i tresciwy



Trzym ryj, nie do Ciebie pisałem. Poza tym widzę że nie zrozumiałeś sarkazmu imbecylu.