18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie 9-latka

phrontch • 2020-11-15, 22:12
Akcja w Brusque w południowej Brazylii




TRQPL

2020-11-15, 22:15
pie**ole nie odpalam

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-15, 22:22
W Silvastanie to wygrana na loterii.

shoe5maker

2020-11-15, 23:15
Jak zwierzęta. Sarna, dzik, łoś czy da Silva. Pewnie zdechnie gdzieś w krzakach.

Rebeliant

2020-11-16, 00:32
Zgubił oba kapcie i wstał, ja pie**ole, to jakiś nieśmiertelny dzikus.

Gienek86

2020-11-16, 01:59
Mały cyborg .ale świetnie upadł i ślizg po asfalcie ochronił go przed poważnym urazem

Myxxer

2020-11-16, 05:54
TRQPL napisał/a:

pie**ole nie odpalam



Tylko sie nie popłacz

TRQPL

2020-11-16, 11:28
vifon125 napisał/a:

Tylko sie nie popłacz



Twoja stara płakała jak mi z dupy grągle zębami wyczesywała.

JaTylkonaChwile

2020-11-16, 14:57
k***a zero szacunku dla starszych... w Brazylii dozyl sedziwego wieku i jeb - potracenie samochodzem :/

radek225

2020-11-16, 18:29
ch*j w dupę gnojkowi i starym, którzy spermozrzuta nie upilnowali. Ja mając 9 lat już samemu przechodziłem przez przejścia dla pieszych bez świateł i miałem pełną świadomość zagrożenia. Od przedszkola miałem wałkowane, by najpierw spoglądać w lewo, potem w prawo, potem jeszcze raz w lewo. Rodzice uzupełnili nauki dodatkowo, że mam przechodzić dopiero, gdy wszystkie samochody STOJĄ, na wypadek awarii hamulców. A gnój, który zza przeszkody wbiega na jezdnię jest dla mnie na równi z kamikadze, więc nawet jakby zdechł, to nie wyszczałbym się nad jego grobem. Przekraczanie jezdni nie jest dylematem moralnym dorosłego nad wychowaniem dziecka, czy wzięciem kredytu na 30 lat. Jest to wiedza, którą posiadają u nas 5 letnie dzieci. Więc papiesko-dziwiszowski ch*j mu w dupę i na imię.

kubol

2020-11-16, 18:29
Twardy sk***iel

1darkwarrior1

2020-11-16, 18:44
radek225 napisał/a:

ch*j w dupę gnojkowi i starym, którzy spermozrzuta nie upilnowali. Ja mając 9 lat już samemu przechodziłem przez przejścia dla pieszych bez świateł i miałem pełną świadomość zagrożenia. Od przedszkola miałem wałkowane, by najpierw spoglądać w lewo, potem w prawo, potem jeszcze raz w lewo. Rodzice uzupełnili nauki dodatkowo, że mam przechodzić dopiero, gdy wszystkie samochody STOJĄ, na wypadek awarii hamulców. A gnój, który zza przeszkody wbiega na jezdnię jest dla mnie na równi z kamikadze, więc nawet jakby zdechł, to nie wyszczałbym się nad jego grobem. Przekraczanie jezdni nie jest dylematem moralnym dorosłego nad wychowaniem dziecka, czy wzięciem kredytu na 30 lat. Jest to wiedza, którą posiadają u nas 5 letnie dzieci. Więc papiesko-dziwiszowski ch*j mu w dupę i na imię.



Człowieku ty tak na serio???
Nieźle masz zryty beret. Dziecko to jednak dziecko, a pie**olenie o szczaniu nad jego grobem świadczy o twoich zaburzeniach.

jebacpisdy

2020-11-16, 19:25
straszna lipa, że zahamował. Mógł jechać dalej i dobić gnoja, widać ze z gówniarza i tak nic mądrego nie wyrośnie. Poza tym jak to Brazylia, to i tak za 5-7 lat i tak skończy porąbany maczetami.

radek225

2020-11-16, 21:15
1darkwarrior1 napisał/a:

Człowieku ty tak na serio???
Nieźle masz zryty beret. Dziecko to jednak dziecko, a pie**olenie o szczaniu nad jego grobem świadczy o twoich zaburzeniach.



Gdzie ty tutaj widzisz pie**olenie o szczaniu nad jego grobem? Przecież wyraźnie napisałem, że nawet bym się nie wyszczał nad jego grobem.