18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie 3 nastolatek

huncfot130 • 2020-09-17, 19:23
Ludzie patrzcie k***a na drogę...
"Kierujący samochodem dostawczym, omijając inny pojazd, który zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić nastolatki, potrącił trzy dziewczyny w wieku 15 i 16 lat" - poinformowała Śląska Policja na swojej stronie internetowej
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Raciborz.-Wypadek-na-pasach.-Samochod-potracil-trzy-nastolatki

Na szczęście nic się nie stało. (poważnego)
Kierowca 20 parę lat


Nikczemny_Płód

2020-09-18, 20:02
@Niezwyciężony

Cytat:

Art. 13 ust. 1 - Ustawa o Ruchu Drogowym



Przechodzenie pieszego przez jezdnię lub torowisko.

1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem





:roll:

vect0

2020-09-18, 21:40
smiesza mnie busiarze obsrani, którzy bronią swojego mimo ewidentnej winy . wypie**alac na trasy i szczac do butelek a nie udzielacie sie jełopy j***ne jak nie macie zadnego pojecia i myslicie ze jestescie panami dróg . W zyciu gorszych zwierzat niz busiarze nie widzialem a troche kilometrow w zyciu zrobiłem . A to co robicie na parkingach to powinno byc puszczane w national geographic jako ujecia z zoo

ellsworth

2020-09-18, 21:55
klubber napisał/a:

a piesi to co? zadnych obowiazkow? brak mózgu u co najmniej 4 osob widoczny na powyzszym filmiku... kierowca busa za brak zatrzymania sie, 3 nastolatek zapatrzonych w srajfony to samo. jak mozna wyjsc zza pojazdu nie patrzac czy drugi pas jest wolny? no i w koncu mozna sie zastanowic nad reakcja tego ktory przepuszczal... bo lepiej nie przepuscic niz doprowadzic do powyzszej sytuacji.



Wiesz jaka jest zasadnicza różnica? Pieszy może nie mieć mózgu! Serio! Pieszym jest każdy, także osoba o wszelkich rodzajach ociężałości umysłowych. Natomiast kierowcą (z założenia) jest WYŁĄCZNIE osoba przeszkolona, posiadająca odpowiednią wiedzę i umiejętnośći, potwierdzone zarówno badaniami lekarskimi jak i egzaminem teoretycznym i praktycznym i to na kierowcy zawsze ciąży 90% odpowiedzialności.
To tak samo jak np. z telefonem. Ty możesz się ch*ja znać na elektronice. To producent ma zadbać o to by był on bezpiecznie skonstruowany tak, żeby cię prąd nie jebnął jak odbierzesz telefon podłączony do ładowania.

klubber

2020-09-18, 23:14
ellsworth napisał/a:

Wiesz jaka jest zasadnicza różnica? Pieszy może nie mieć mózgu! Serio! Pieszym jest każdy, także osoba o wszelkich rodzajach ociężałości umysłowych. Natomiast kierowcą (z założenia) jest WYŁĄCZNIE osoba przeszkolona, posiadająca odpowiednią wiedzę i umiejętnośći, potwierdzone zarówno badaniami lekarskimi jak i egzaminem teoretycznym i praktycznym i to na kierowcy zawsze ciąży 90% odpowiedzialności.
To tak samo jak np. z telefonem. Ty możesz się ch*ja znać na elektronice. To producent ma zadbać o to by był on bezpiecznie skonstruowany tak, żeby cię prąd nie jebnął jak odbierzesz telefon podłączony do ładowania.



Prawo Darwina, wygrywa silniejszy :D nadal mnie smieszycie :D dalej nie uzywajcie mózgu, nadal bądźcie Amebami i nadal dawajcie za siebie myśleć, nadal uwazajcie ze TO ONI POWINNI UWAZAC :D
ps. Czytanie ze zrozumieniem nadal sie klania
ps2. Myslenie to przyszlosc cywilizacji
ps3. bezmózg bedzie bezmózgiem, czy to za kólkiem , czy to pieszy
ps4. uwielbiam ludzi którzy klada swoje bezpieczeństwo na rowni z przepisami i PIERWSZENSTWEM , mam pierwszenstwo to ide bez zastanowienia, mam pierwszenstwo to jade przed siebie!

MARCINEZE napisał/a:

@klubber
Wspomniany pan to typowy przykład debila. Próbuję obarczyc winą dzieci za całe zdarzenie. Przejścia są nazywane "dla pieszych" nie bez przyczyny. Każdy może z nich korzystać każdy włącznie z osobami niewidomymi. Każdy kierowca ma obowiązek ustąpić w tym miejscu pieszym. No ale to Polska więc jedzie taki klebber i przyspiesza przed pasami żeby pieszy nie wymusił jego zatrzymania. Murzyński ch*j ci w dupe i na imię. Mam nadzieję że zmądrzejesz zanim twoje dziecko zostanie rozj***ne na pasach przez człowieka takiego jak ty.
Nie rozmnażaj się
Pozdrawiam



choc jestes moim imiennikiem (wnioskuje po nicku) to niestety stwierdzam w 100% że posiadasz IQ na poziomie Dżdżownicy i tajniki czytania ze zrozumienie są dla Ciebie absolutenie obce :D poczytaj moje posty, przeanalizuj, pomysl i zastanow sie w ktorym poscie wskazalem wine pieszych? od poczatku twierdze ze wina lezy po stronie kierowcy, bo przepis to przepis, ale NIESTETY zaden przepis nie zwalnia pieszych z myslenia :)


vect0 napisał/a:

smiesza mnie busiarze obsrani, którzy bronią swojego mimo ewidentnej winy . wypie**alac na trasy i szczac do butelek a nie udzielacie sie jełopy j***ne jak nie macie zadnego pojecia i myslicie ze jestescie panami dróg . W zyciu gorszych zwierzat niz busiarze nie widzialem a troche kilometrow w zyciu zrobiłem . A to co robicie na parkingach to powinno byc puszczane w national geographic jako ujecia z zoo



Busiarzem nie jestem, nigdy nie bylem i nigdy nie bede, nigdy tez nie bede bronil idiotow wyprzedzajacych na pasach, no ale, nigdy tez nie bede bronil pieszych ktorzy wchodza na pasy bez ROZGLĄDNIECIA sie na lewo, prawo i raz jescze lewo, bo przeciez jest na pasach to ma PIERWSZENSTWO :) btw sądząc po Twojej wypowiedzi wydaje mi sie ze nalezysz do King of the road - kierowca zestawu - koń + naczepa?

niemamskarpet.

2020-09-19, 10:24
klubber napisał/a:

a piesi to co? zadnych obowiazkow? brak mózgu u co najmniej 4 osob widoczny na powyzszym filmiku... kierowca busa za brak zatrzymania sie, 3 nastolatek zapatrzonych w srajfony to samo. jak mozna wyjsc zza pojazdu nie patrzac czy drugi pas jest wolny? no i w koncu mozna sie zastanowic nad reakcja tego ktory przepuszczal... bo lepiej nie przepuscic niz doprowadzic do powyzszej sytuacji.



ja pie**ole człowieku mam nadzieje że nie masz prawa jazdy

FourthIllusion

2020-09-19, 10:35
@Niezwyciężony

Slepo patrz w przepisy, ogladniemy Cie pozniej tutaj

nano50

2020-09-19, 10:52
vect0 napisał/a:

smiesza mnie busiarze obsrani, którzy bronią swojego mimo ewidentnej winy . wypie**alac na trasy i szczac do butelek a nie udzielacie sie jełopy j***ne jak nie macie zadnego pojecia i myslicie ze jestescie panami dróg . W zyciu gorszych zwierzat niz busiarze nie widzialem a troche kilometrow w zyciu zrobiłem . A to co robicie na parkingach to powinno byc puszczane w national geographic jako ujecia z zoo



Jedynym bez pojęcia jesteś tutaj Ty. Ktoś napisał, że busiasz jest bez winy? No właśnie. Wiemy, że masz niższe IQ od reszty, ale pomyśl czasem.

Gandalf-Szary

2020-09-19, 11:16
Śmiejecie sie i wyzywacie na tym portalu głupotę i ułomność ludzką. Np. gościa od wiertarki udarowej(pracował na wyłączonym sprzęcie). Jednocześnie usprawiedliwiacie i gloryfikujecie osoby, które nie potrafią skupić swojej uwagi na 20 sekund i przejść bezpiecznie przez prosty odcinek drogi. Jasne że to kierowca jest winny, ale co z tego. Myślicie że jakieś literki ułożone w odpowiedniej kolejności w ustawie ochronią was przed dwutonowym żelastwem, rozpędzonym do nie małych prędkości. Skoro tak uważacie to jesteście po prostu głupi.

klubber

2020-09-19, 17:30
Gandalf-Szary napisał/a:

Śmiejecie sie i wyzywacie na tym portalu głupotę i ułomność ludzką. Np. gościa od wiertarki udarowej(pracował na wyłączonym sprzęcie). Jednocześnie usprawiedliwiacie i gloryfikujecie osoby, które nie potrafią skupić swojej uwagi na 20 sekund i przejść bezpiecznie przez prosty odcinek drogi. Jasne że to kierowca jest winny, ale co z tego. Myślicie że jakieś literki ułożone w odpowiedniej kolejności w ustawie ochronią was przed dwutonowym żelastwem, rozpędzonym do nie małych prędkości. Skoro tak uważacie to jesteście po prostu głupi.




i tyle w temacie !
Ci co ślepo wierzą, że przepis ochroni czyjeś życie to zwykła banda ignorantów

8-)

ByćJakSuchar

2020-09-20, 10:23
Czy mi się wydaje czy Pan z osobowki wyjeżdżał z podporzadkowanej przed busa i ten żeby w niego nie zapie**olic zjechał na pas obok?

yoyobart

2020-09-20, 16:34
chciał je puknąć i tyle hehe

marinis

2020-10-19, 03:31
StalowyNożyk napisał/a:

Oczywiście jakiś uprzejmy pedał musiał się zatrzymać, żeby puścić pieszych karaluchów. Dobrze, że je dostawczak puknął, może się czegoś gówniary nauczą.


Ty tak serio, czy cierpisz na jakąś chorobę umysłową? Kiedy ostatnio badał ciebie psychiatra?

Piszesz takie ohydne głupoty, że aż trudno w to uwierzyć.

klubber napisał/a:

a piesi to co? zadnych obowiazkow? brak mózgu


Posłuchaj mnie uważanie koleś. Piesi na pasach dla pieszych mają PIERWSZEŃSTWO. Dotarło?
Krytykować możesz wyłącznie kierowcę samochodu.