18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potęga pirounów

patrix997 • 2012-08-27, 23:19
Kilka ciekawych jak dla mnie błyskawic
Jak się spodoba to wrzucę w komentarze więcej ;)


wolfik990

2012-08-28, 17:16
A jeszcze zdąrze odpisać :) . Myślisz, że jak robisz jakieś jak francuz jakiś jakieś foty pedalskie to jesteś fotografikiem? Używasz photoschopa i wystawiasz tutaj takie zdjencia -.-. Myslisz ze sie nabiore na takie coas? A ortografie to moge wytluamczyc bo mam dysleksje. I ortografia nie ma nic d co do inteligencji!! Ogarnij sie i rób foty jakieś podwórka sobie sam przed obiadem i po obiedzie

MArcin911

2012-08-28, 18:39
@wolfik990. też mam dysleksje, ale zasłanianie się tym w internecie jest debilizmem. Wszystkie przeglądarki podkreślają wyrazy z błędem a tobie nawet się nie chce tego sprawdzić.

czebit

2012-08-28, 21:05
@wolfik990

No rozśmieszyłeś mnie i myślę, że wszystkich dookoła. Zdjęcia, które wrzuciłem wcześniej (przeleć kilka postów wyżej) oprócz tego w hd w linku są po prostu gołe (to w linku ma nałożoną jedną warstwę i jest wygładzone), w photoshopie je tylko najwyżej przycinałem. Pioruna dziecko nie widziałeś na oczy? Tłumaczenie się dysleksją jest żenujące jak dla mnie. No chyba, że traktujesz to jako zezwolenie od lekarza na bycie kompletnym debilem. Autokorektę w swojej przeglądarce, mam rozumieć, masz w głębokim poważaniu, no bo przecież masz na papierku, że jesteś debilem, więc nie musisz klikać i nikt za to nie może Cię oskarżać. Dodatkowo kryteria jakimi się posługujesz w wyborze rozmówców też mówią o Twoim IQ na poziomie temperatury pokojowej (tak, mam powyżej 20cm w bicu, nie martw się). Jeśli uda Ci się wysilić, no bo przecież czytanie bardzo męczącą czynnością jest, to gratuluję. No chyba, że jesteś trollem pospolitym, w takim razie też gratuluję.

wolfik990

2012-08-28, 21:41
Uwielbiam to :D . Nawet nie wiecie jaką mi przyjemność sprawiacie tym, że próbujecie mnie poniżyć :D . Dzięki dzięki. Będę się śmiał cały wieczór.

Tak tak..
To tylko prowokacja <lol2>

Pozdrowienia :D 8-)

AnubisM

2012-08-28, 21:43
I ja się pochwalę ;-)



patrix997

2012-08-28, 23:54
wolfik990 napisał/a:

wszystkie zdjęcia to fejk. Piorón nie roztrzepia się na kilka czenści. Tylko idzie w dół jako jedna linia :) . Z takimi zdjęciami to na strone photoschopa




Ale pie**olisz głupoty...
Wiesz może co to długi czas naświetlania w fotografii?
Weź trochę ogarnij temat jak chcesz się wypowiadać albo nie odzywaj się.

:idzwch*j:

wolfik990 napisał/a:

wszystkie zdjęcia to fejk. Piorón nie roztrzepia się na kilka czenści. Tylko idzie w dół jako jedna linia :) . Z takimi zdjęciami to na strone photoschopa



Masz tu cepie link i poczytaj trochę:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piorun

wolfik990 napisał/a:

Uwielbiam to :D . Nawet nie wiecie jaką mi przyjemność sprawiacie tym, że próbujecie mnie poniżyć :D . Dzięki dzięki. Będę się śmiał cały wieczór.

Tak tak..
To tylko prowokacja <lol2>

Pozdrowienia :D 8-)




Na mnie jakby ktoś wrzucał to bym się nie śmiał no, ale widać i są poj***ne przypadki :ok:

NORIS

2012-08-28, 23:58
Też się pochwale, a co ! ;D
Fotografie wykonane w lipcu 2012 w Bielsku- Białej












DragonShade

2012-08-29, 09:09
wolfik990 napisał/a:

wszystkie zdjęcia to fejk. Piorón nie roztrzepia się na kilka czenści. Tylko idzie w dół jako jedna linia :) . Z takimi zdjęciami to na strone photoschopa



wolfik990 napisał/a:



Uwązaj na słowa bydlaku. Załorze się ze nie masz nawet 20 cm w bicepsie lamusie. Gimabazja j***na. Przerabiajom w programach graficznych rużne fotki i myślom że się nie skapne. Jestem zainteligentny na takie posty. Ciaaaaaał idę ćwiczyć



wolfik990 napisał/a:

Uwielbiam to :D . Nawet nie wiecie jaką mi przyjemność sprawiacie tym, że próbujecie mnie poniżyć :D . Dzięki dzięki. Będę się śmiał cały wieczór.

Tak tak..
To tylko prowokacja <lol2>

Pozdrowienia :D 8-)




Prowokacja, czy nie - I tak wyszło na to, że jesteś idiotą :homer:

wolfik990

2012-08-29, 12:43
DragonShade napisał/a:








Prowokacja, czy nie - I tak wyszło na to, że jesteś idiotą :homer:




Dalej tyraj <lol2> Dalej. Beka na cały dzień :D

Darzla

2013-01-05, 11:26
W burzach nie tylko fascynujące są wyładowania atmosferyczne, ale także chmury burzowe, od których nie raz nie można oderwać wzroku.


Reszta w komentarzach
Źródło

matysz

2013-01-05, 11:42
Wrzucaj.

wiesiors4

2013-01-05, 13:11
Odrzuca mnie ten fotoszop :/ nie ma piwa.