18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potęga NATO

Diux • 2014-04-25, 18:18
Filmik przedstawiający potęgę militarną NATO.

Coś pięknego. :jezdziec:

:karabin:

Syn_Milionera

2014-04-25, 18:22
Za wasz hajs moi drodzy! Zwalcie sobie teraz konia.

Każdy inteligentny człowiek jest świadom tego że wojsko to tylko masa armatnia. Pójście do wojska i "walcienie o klaj" było fajne w wieku 10 lat. Prawdziwa wojna odbywa się na górze u waszych Panów i nie mówie tu o Putinie czy Obamie.

PS: Niech mi ktoś teraz nie p**rdoli że finanse USA nie są z naszej kieszeni.

Pan_Doktur

2014-04-25, 18:28
Ale zajebiście, że jesteśmy w Nato.Teraz nie dwa państwa się wypną na nas tylko 27 :emo:

Smutas

2014-04-25, 18:30
Namolna propaganda... NATO? A pamiętacie jak się zachowywali w byłej Jugosławii? Ze strachu pozwolili na wymordowanie cywilów, których mieli chronić.

luke130

2014-04-25, 18:52
Ja tam krakać nie chcę, ale niemce też miały najlepszy sprzęt i najlepiej podówczas wyszkolone jednostki a jak przyszło co do czego to pod Kurskiem lufy MG34 i 42 pękały od ognia a ruscy i tak trupami wszystko przykryli. Ich niestety mnogo a jak widzę to im car putin z mózgów zrobił niegorszy kisiel od górala z Gruzji. Jak mawiali starożytni: I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.
PS. Obym się mylił.

Szron

2014-04-25, 19:01
Widzę że zaraz "żołnieRzygi" zlecą się na masowe Fapanko.
:homer:

ulifont

2014-04-25, 19:07
Pewnie zaraz zaczniecie pie**olić o waszym ruskim idolu

Hrodgar

2014-04-25, 20:47
Nie wiem jak będzie wyglądała III WŚ, ale jeżeli ludzkość ją przetrwa i cywilizacja nie upadnie, to będą mieli wk***ę filmów i filmików z jej przebiegu.

wudun

2014-04-25, 22:09
Smutas napisał/a:

Namolna propaganda... NATO? A pamiętacie jak się zachowywali w byłej Jugosławii? Ze strachu pozwolili na wymordowanie cywilów, których mieli chronić.




Jeżeli nie jesteś w stanie odróżnić UN od NATO to się nie udzielaj

KONRADJAM

2014-04-25, 22:22
w każdej scenie jest flaga turecka, więc chyba jakiś ciapaczek sobie to zrobił ku chwale swojego ciapalandu a nie pokazaniu "potęgi" nato. Poza tym żołnierz walczy dobrze jeśli ma jakiś wyższy cel(obrona ojczyzny). Najemnicy z nato już nieraz pokazali swoje możliwości.

Br...........ki

2014-04-25, 22:51
Wiadomość do Chin?
Chiny są coraz to mocniejsze, podczas gdy kraje europejskie robią cięcia oni wydają coraz więcej na armie

Bartek1991

2014-04-25, 23:17
to wspaniałe nato pokazuje swoją potęgę na ukrainie latając po za terenem zajętym przez rosjan. to jest szacun!

kaktuz

2014-04-26, 02:36
gówno wiecie śmiecie a komentujecie w całej histori istnienia nato nie pozostawiło samemu sobie państwa do paktu należącego

i wierzcie sobie dalej w illuinati i inne gówna matoły a putin i merkel się śmieją bo nie ich nie lubicie tylko niewidzialnych illuminati

up ukraina debilu nie jest w nato

zomos

2014-04-26, 14:21
W razie wojny to ze strachu przed demo(dupo)kracją i osądzeniem że są mordercami i ludobójcami (np. masakra Nangar Khel gdzie polskich żołnierzy osądzano jako ludobójców mimo że robili swoje) to albo sp***olą albo się poddadzą lub zagrożą sankcjami na Twitterze. Takie to NATO ch*ja warte... Żołnierz jest żołnierz, a wojna jest wojna ale poj***ni debile z góry zaczną sądzić swoich żołnierzy że zabili o jednego ruskiego za dużo bo nie było potrzeba i niepotrzebnie użył broni... A o zgrozo gdyby niechcący zabił jakiegoś kotka taki natowski żołnierz. Przej***ne by taki żołnierz miał... do lochu i do piekła. Pod sąd wojskowy i na szafot... Tfu w zachód i dupokrację... Europa zachodnia i ogólnie zachód skończył się na II wojnie światowej i trochę potem gdy do głosu doszli pedopederaści i ch*je muje lobbyści...

Diux

2014-04-26, 14:54
@up

pie**olisz... NATO póki co siedzi cicho bo nie ma potrzeby użycia wojsk. Ale jak Ruskim przyjdzie do głowy zaatakować któreś z państw sojuszu to będzie taki rozpie**ol że się kacapy po kolana usrają. I oni dobrze o tym wiedzą.

Więc nie pie**ol że NATO jest ch*ja warte, Bo jakbyśmy nie byli w sojuszu to dzisiaj Putin r*chałby nas tak samo jak r*cha Ukrainę. (chociaż tym k***om to się akurat należy) :D

Jedyne czego jeszcze w UE brakuje to tarcza antyrakietowa. Gdybyśmy ją posiadali to nuki Ruskich byłyby nic niewarte.

Więc lepiej niech się skończy na sankcjach.