18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

poszukiwany gamer

greony12 • 2018-01-25, 00:25
nie chcesz ryzykować większego wyroku ale gra sama się nie przejdzie? czasami zdarza się, że osoba poszukiwana sama zgłosi się do Policjantów, natomiast do tej pory żaden poszukiwany nie stawił się z konsolą i telewizorem.

od Komendy gdańskiej:
Cytat:

Wczoraj do Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w 2018-01-18 około godz. 10:00 wszedł mężczyzna z dużą torbą podróżną, konsolą do gier i telewizorem pod pachą. Pracownika informacji komendy przywitał słowami „Dzień dobry, przyszedłem bo jestem poszukiwany listem gończym". Zaskoczony pracownik komendy poprosił o pomoc policjantów z referatu interwencyjnego, którzy sprawdzili dane osobowe mężczyzny w policyjnych systemach, okazało się, że 37-latek jest rzeczywiście poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gdańsku.

Mężczyzna, ma do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności, za przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, które popełnił w przeszłości m.in. za składanie fałszywych zeznań.

Mężczyzna został zatrzymany, dzisiaj policjanci doprowadzą go do aresztu śledczego, w którym spędzi zasądzoną karę (bez swojej konsoli).



:lol:

HeMan123

2018-01-25, 02:01
poszedł siedzieć bo kłamał :) idź pan w ch*j

to rudych z automatu powinni zamykać zaraz po ukończeniu 14 lat,
krzyks musi iść siedzieć

eclipse2012

2018-01-25, 02:03
...do więzienia za podpie**alanie

SurowaHerbata

2018-01-25, 02:12
o rudy rudy rydz 3..2..1 dajesz





"proszę pana a on..."

~Velture

2018-01-25, 08:02
Cytat:

poszedł siedzieć bo kłamał idź pan w ch*j


Wyobraź sobie sytuację gdzie zgwałcono ci córkę a gwałciciel zostaje uniewinniony bo jego kumple skłamali dając mu fałszywe alibi.

Dalej czujesz się fajny?

Misiek_KRK

2018-01-25, 08:11
A ja podejrzewam, że faceta nie stać na ogrzewanie chałupy i wpadł na genialny pomysł przeczekać zimę w pierdlu z darmowym jedzeniem, ogrzewanie i spankiem. A że chciał się przy okazji rozrywki to zabrał konsolę i TV.
Cwany lisek.
Życie na koszt podatników

nowynick

2018-01-25, 08:26
Velture napisał/a:


Wyobraź sobie sytuację gdzie zgwałcono ci córkę a gwałciciel zostaje uniewinniony bo jego kumple skłamali dając mu fałszywe alibi.

Dalej czujesz się fajny?



dokładnie, mam znajomego, który był oskarżony o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym jakiejś babci. Jej mąż po 3 latach(!) znalazł świadka (dziadka, który przypadkowo miał działeczkę tuż obok niego w okolicznym ROD), który "widział" jak samochód "był cofany" po wypadku przed przyjazdem policji (chodziło o to, że badania ekspertów nie wskazywały na przekroczenie prędkości, rzekome cofanie to niby krótsza droga hamowania/mniejsza prędkość). Kumpla w końcu uniewinnili (sąd zlał dziada i jego kupy nie trzymające się zeznania), ale co on miał ciepło jak ten dziad zeznawał to jego.

~Velture

2018-01-25, 08:40
Misiek_KRK napisał/a:

A ja podejrzewam, że faceta nie stać na ogrzewanie chałupy i wpadł na genialny pomysł przeczekać zimę w pierdlu z darmowym jedzeniem, ogrzewanie i spankiem. A że chciał się przy okazji rozrywki to zabrał konsolę i TV.
Cwany lisek.
Życie na koszt podatników




aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-25, 23:13
Na konsolę w celi trzeba sobie zasłużyć.
Jak np Breivik.