18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszukiwania...

Jebus_Chytrus • 2013-09-27, 13:00
Mąż po dwóch dniach poszukiwań swojej żony wpada do domu i... słyszy jakiś hałas w kuchni. Zagląda i widzi, że żona krząta się przygotowując mnóstwo kanapek...

- Kochanie, ja od zmysłów odchodzę, co się stało? Gdzie byłaś? Pół miasta Cię szuka!

- Ach, skarbie, nie uwierzysz, co mi się przytrafiło: porwało mnie paru facetów, zawiozło na chatę, a tam seks: orgie, pozycje takie, siakie, z przodu, z tyłu, afrodyzjaki, gadżety, no mówię Ci... i tak przez cały tydzień!

- Zaraz, zaraz, skarbie, jaki tydzień? Przecież nie było Cię dwa dni?

- No tak, ale ja tylko wpadłam na chwilę po kanapki!

Pierwszy, który napisze coś typu "materiał własny" ten liże dupę każdemu użytkownikowi sadistic'a.

nowynick

2013-09-27, 13:24
spaliłeś z tymi kanapkami na początku

Smutas

2013-09-27, 13:54
He, he, he... Dobre. Zmienię tylko trochę wersję i w realu swojej lasce to sprzedam. ;-)

Myszka696

2013-09-27, 15:21
@skunisław
Widzę,że ktoś tu lubi lizać dupy :D Dobra ja też. Materiał własny. :odtylca:

LaChupacabra

2013-09-28, 20:13
No patrz pan co za k***iszcze z tej baby. Złota kobieta!

Anper

2013-09-29, 12:11
Ale z Was sprzedajne k***y, napisaliście materiał własny żeby dostać parę piwek, a tu ch*j! Zdz**ko co?

Xax6

2013-09-29, 12:39
Cytat:

Pierwszy, który napisze coś typu "materiał własny" ten liże dupę każdemu użytkownikowi sadistic'a.


Skoro ktoś już to zrobił, to teraz ze spokojem mogę to napisać i nie musieć lizać nikomu dupy:
Piwko za materiał własny.

SoNyCS

2013-09-29, 13:44
Powinieneś zamienić miejscami kobietę i człowieka i zamiast "paru facetów" to "pare kobitek" i byłoby dużo lepiej :]