18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszło po nogawce

JacoBvKraC • 2022-09-08, 17:32
Taka cena, że aż się posrał


Halman

2022-09-08, 17:36
ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...

petru23

2022-09-08, 17:38
Może myślał, że tylko pierd pójdzie. Widac, że był wyraźnie zaskoczony obrotem sprawy

piasekmaster

2022-09-08, 17:49
Halman napisał/a:

ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...


na moje tak kończy se dawanie w duppppeee, zwieracze nie trzymają

Love_is_Love

2022-09-08, 17:55
Najlepsze że ktoś akurat wszedł :D

Halman napisał/a:

ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...


To nie to. Po prostu Cię jeszcze nigdy na serio nie przypiliło. Ale nie martw się z wiekiem flora bakteryjna jest coraz bardziej rozregulowana i zaburzenia wchłaniania wody z jelit pojawiają się coraz częściej. I jak wtedy już Cię przypili, nie omieszkaj nagrać filmu na sadola :)

Ostatnio miałem taki scenariusz podczas podróży autem. W biały dzień. Wodna sraka. Myślałem że się k***a zatrzymam przy rondzie i napie**olę jak pies na trawnik. Nawet sobie wyobrażałem że jak obejmę latarnię i ukucnę to dupy w tej srace nie umoczę. Ale ch*j dojechałem do chaty. Poślady tak ściskałem że aż majty całe przepocone wzdłuż rowa były.

Nie zdążyłem drzwi do mieszkania zamknąć bo już leciało :kloc:

XTralala

2022-09-08, 17:55
Nasrać i powiedzieć że to pies. W tym wypadku przypal bo nie ma psa

Murgrabia

2022-09-08, 18:44
Wygląda na zdziwionego .

Ronin69

2022-09-08, 19:35
kara za skarpetki i sandały

~McSadol

2022-09-08, 19:43
Jak mówią - miłość i sraczka przychodzi znienacka ..

Yolanda

2022-09-08, 20:03
Takie ceny, że gówno u was kupię. O patrz pan.... gratis.

35i

2022-09-08, 20:56
Halman napisał/a:

ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...



Po prostu, jeszcze nie trafiłeś na odpowiedniego kebsa.

Love_is_Love napisał/a:

Najlepsze że ktoś akurat wszedł
To nie to. Po prostu Cię jeszcze nigdy na serio nie przypiliło. Ale nie martw się z wiekiem flora bakteryjna jest coraz bardziej rozregulowana i zaburzenia wchłaniania wody z jelit pojawiają się coraz częściej. I jak wtedy już Cię przypili, nie omieszkaj nagrać filmu na sadola
Ostatnio miałem taki scenariusz podczas podróży autem. W biały dzień. Wodna sraka. Myślałem że się k***a zatrzymam przy rondzie i napie**olę jak pies na trawnik. Nawet sobie wyobrażałem że jak obejmę latarnię i ukucnę to dupy w tej srace nie umoczę. Ale ch*j dojechałem do chaty. Poślady tak ściskałem że aż majty całe przepocone wzdłuż rowa były.
Nie zdążyłem drzwi do mieszkania zamknąć bo już leciało


Piwko za szczerość.
Ja kiedyś za młodu, po degustacji win krajowych zdążyłem tylko złapać z klamkę od klatki schodowej (bardzo ciężko się otwierała), obsrałem się z wysiłku. Ale to były lata 80, wtedy nie było LPGT i innych ch*jostw. Kiedyś to było.

piasekmaster napisał/a:

na moje tak kończy se dawanie w duppppeee, zwieracze nie trzymają



Tym to akurat nie musiałeś się chwalić.

tomczysko

2022-09-08, 22:02
no jak boga kocham, nie przy jedzeniu...

PabloSkills

2022-09-08, 23:06
Widać, że walczył, ściskał poślady, ale nie wyszło...

Tzn. wyszło, udało się!

marcino_zly

2022-09-08, 23:57
Mój ziomek zamiast w parku na łonie natury, a papier zawsze mam, to wolał do domu rowerem. Dwa kilometry.
Dojechał lecz jak mówił dupę spinał. Wszedł na piętro i otworzył drzwi do chaty - wtedy spawy mu puściły.
A to był żur.

A typ na filmie że szczęścia się pewnie zesrał że tak tanio hahahha

vavatoo

2022-09-09, 02:04
Love_is_Love napisał/a:

Najlepsze że ktoś akurat wszedł
To nie to. Po prostu Cię jeszcze nigdy na serio nie przypiliło. Ale nie martw się z wiekiem flora bakteryjna jest coraz bardziej rozregulowana i zaburzenia wchłaniania wody z jelit pojawiają się coraz częściej. I jak wtedy już Cię przypili, nie omieszkaj nagrać filmu na sadola
Ostatnio miałem taki scenariusz podczas podróży autem. W biały dzień. Wodna sraka. Myślałem że się k***a zatrzymam przy rondzie i napie**olę jak pies na trawnik. Nawet sobie wyobrażałem że jak obejmę latarnię i ukucnę to dupy w tej srace nie umoczę. Ale ch*j dojechałem do chaty. Poślady tak ściskałem że aż majty całe przepocone wzdłuż rowa były.
Nie zdążyłem drzwi do mieszkania zamknąć bo już leciało



Raz się najaralem i zjadłem 2 duże kebaby na ostrym. Dupa się tak zbuntowala jak wracałem do chaty, ze nasralem sąsiadowi pod płotem. Wyglądało jak po krowie. Na drugi dzien jak paliłem papierosa na balkonie, usłyszałem bluzgi- sąsiad kosił trawe. I w sumie h*j z tym bo go nie lubię, śmiechlem tylko że taki h*j ze mnie