18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszkodowane Sebixy z koła tłumaczą, a raczej próbują

PapierowyUmysł • 2017-08-22, 03:50
słowa są zbędne, 18 minut, ale wydaje mi się warto KLASYKA GATUNKU, chłopaki chyba trochę porobieni a już jakiś były atek, szef czegoś tam ze swoimi mongolskimi teoriami :idzwch*j: :dead:

jest jak zawsze, dobre mordy z ulicy zachowywały się dostojnie, przecież ta prawilna mordka zamówiła tylko pizze i szprajta sobie :samoboj:

os...........wo

2017-08-22, 04:30
To jakiś kabaret o głębszym znaczeniu ? Sama barwa głosu dziennikarzyny wzbudziła uśmiech. Cała powaga sytuacji poszła się j***ć, gdy karczek po prawej otworzył gębę. Mimika babeczki pod koniec filmu powala.

19WTJ89

2017-08-22, 04:30
Ostatnimi czasy niestety również prawilne Sebixy i Dżejsiki po solarium zatrudniane są w policji .

wulfgarval

2017-08-22, 04:33
Na kolejce od zawsze trzeba było uważać, do wpie**olu wystarczyło iść w niewłaściwy sposób.

goniesuki.nastojaka

2017-08-22, 04:47
Bracia, czyli mózg podzielony na pół co widać na załączonym filmie. Jeden nie wie o czym mówi, drugi nie potrafi się wysłowić. Jeden nie słucha drugiego. Jak można k***a opowiadać 80 sekund o tym że się oglądało film z kolegami? Ja pie**ole, szkoda że ten policjant nie zaczął strzelać...

kr...........81

2017-08-22, 08:41
policjant to oblicze władzy i władzę mieć powinien mówi leż leżysz mówi skacz skaczesz jak nie to pałą w łeb lub postrzał w kolano takich cwaniaczków pedałków z blokowisk powino się napie**alać dzień w dzień żeby zrozumiał gdzie jego miejsce dresowaty szmaciarz dziekuje :D

tomilol

2017-08-22, 09:34
Panowie tu był ostatnio filmik z gamoniami co biegali wokół radiowozu i w końcu policjant o inteligencji im podobnej nie wytrzymał i wyciągnął broń :D
To czasami nie jest ta akcja?

RyszardPetru

2017-08-22, 11:30
Prawilne sebixy prują się w internecie. kozaczki spod sklepu. Zakosić radio albo piwo ze sklepu to szczyt ich osiągnięć.

Noside

2017-08-22, 13:16
Cytat:

Jedząc tą pizzę podeszli do mnie dwaj funkcjonariusze


Po usłyszeniu, że policjant na służbie podczas rozpoczęcia interwencji jadł pizzę z poszkodowanym po prostu się wyłączyłem :ciasteczkowy2:





edit: Wszyscy, k***a, niewinni. Wszyscy.

momonon

2017-08-22, 15:22
o k***a magik się zrespił :-D

pi...........ja

2017-08-22, 16:17
Noniesondze napisał/a:


Po usłyszeniu, że policjant na służbie podczas rozpoczęcia interwencji jadł pizzę z poszkodowanym po prostu się wyłączyłem :ciasteczkowy2:

Przegapiłeś najlepsze. "Nie chcieli zapłacić za nas, bo my szlachta nie pracuje i nie mieliśmy, więc z ziomeczkami postanowiliśmy im zaj***ć i być true prawilnymi mordami JP ale oni byli silniejsi. Legia to najlepszy klub!" :-P

doopa

2017-08-22, 19:07
jest coś w tym prawdy.. kto widział ten filmik z tymi sebixami, ten widział, jak się zachowywał ten pies, co wyciągnął broń, normalnie jak jakiś psychopata.. I niby są jakieś psychotesty jak się idzie do policji, jakoś tego nie wiedzę. Kto z h*jami nigdy do czynienia nie miał, ten pisze jakieś durne komentarze, a bo w usa, w usa mają j***ne ZOMO po tych pseudo atakach terrorystycznych, i ludzie nie mają tam żadnych praw.
Tylko ślepy idiota tego nie widzi, czy wy chcecie żeby tak było i u nas?

PapierowyUmysł

2017-08-22, 19:23
doopa napisał/a:

jest coś w tym prawdy.. kto widział ten filmik z tymi sebixami, ten widział, jak się zachowywał ten pies, co wyciągnął broń, normalnie jak jakiś psychopata.. I niby są jakieś psychotesty jak się idzie do policji, jakoś tego nie wiedzę. Kto z h*jami nigdy do czynienia nie miał, ten pisze jakieś durne komentarze, a bo w usa, w usa mają j***ne ZOMO po tych pseudo atakach terrorystycznych, i ludzie nie mają tam żadnych praw.
Tylko ślepy idiota tego nie widzi, czy wy chcecie żeby tak było i u nas?


oglądałeś filmik ale widze ni ch*ja nie wiesz o co w nim chodzi, bo sadolowi eksperci w komentarzach wyjaśnili, potem potwierdziła to wojewódzka w poznaniu, ja napisze tylko w skrócie co byś prawilniaku nie pie**olił dalej farmazonów.: Psy miały na pace jedną małpę, podczas gdy 4 inne małpy skakały w koło radiowozu, wyciągnął broń i energicznie skierował w stronę drzwi, ponieważ stado próbowało uwolnić zamkniętą już wcześniej małpę. Mam nadzieję, że twoje zwoje teraz zatrybią. :loldev:

doopa

2017-08-22, 19:27
@up
chodzi mi o sam fakt, jak się zachowywał ten niepoczytalny pies, jak dla ciebie się normalnie zachowywał, a nie jak psychopata, co chyba coś z tobą jest nie tak

Maserszczak

2017-08-22, 19:57
doopa napisał/a:

@up
chodzi mi o sam fakt, jak się zachowywał ten niepoczytalny pies, jak dla ciebie się normalnie zachowywał, a nie jak psychopata, co chyba coś z tobą jest nie tak


Bo ma kwa takie prawo!! wszyscy obywatele o tym wiedzą, po to nosi broń. Był sam, a intencje napastników były jasne. Drama jak z Wardęgą

Jak by na Cb taka patola wyskoczyła to co byś zrobił mając broń?? ja Kolesiowi bije brawa, ostrzeżenie było, postawa była, tylko jak do baranów mówisz to nawet krzyk nie pomaga