18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedł spać po jebnięciu w łeb...

Jesse.Pinkman • 2022-03-30, 18:36
...a czym dostał to niech eksperci ocenią.

Filip91

2022-03-30, 19:32
Chyba nawet na trochę dłużej poszedł spać

Marysia_Von_Sadolova

2022-03-30, 19:37
Dzień dobry,

Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.


Jesse.Pinkman

2022-03-30, 20:52
A tutaj efekt końcowy tej sprzeczki:


Manolito666

2022-03-30, 21:07
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Dobry wieczór. Ja jestem jeszcze prawdziwszym ekspertem. Po konsultacji ze specjalistami z NASA autorytatywnie stwierdzam, że zaj***ł mu karmnikiem dla ptaków. Nie ma za co.

PurzelT

2022-03-30, 21:07
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Droga Pani Ekspert. Polemizujmy, gdyż szczegółowa analiza przeprowadzona w moim biurze analitycznym powyższego nagrania wykazuję, że Hominidzi biorący udział w starciu w dużej mierzej odczuwali głód przez co stali się agresywni .Ma to olbrzymie znaczenie w całym zajściu jakie możemy podziwiać. Jeden z nich dysponował orężem wielofunkcyjnym którym było naczynie do gotowania. Bardziej precyzując technika obróbki termicznej pozwalająca na lepsze przyswajanie przez organizm wartości odżywczych pozyskanych z wszelakich źródeł które nie muszą składać się na wykwintną potrawę po przyrządzeniu. Innymi słowy gar do którego wrzuca się wszystko gotuję i żarcia jest na miesiąc.

Janko

2022-03-31, 00:03
A ch*j tam gazetą mu tam zaj***ł

bercisko

2022-03-31, 04:46
Jak dla mnie to była kuweta dla kapibary.

se...........ed

2022-03-31, 06:33
Balalem dostał . nie słyszysz ?

M_A

2022-03-31, 06:36
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Jakie masz plany na wieczór?

squach

2022-03-31, 08:48
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Ta wnikliwa analiza odbywała się klatka po klatce, z zoomem rodem z CSI Kryminalne zagadki Ugandy.

kubol

2022-03-31, 13:47
Manolito666 napisał/a:

Dobry wieczór. Ja jestem jeszcze prawdziwszym ekspertem. Po konsultacji ze specjalistami z NASA autorytatywnie stwierdzam, że zaj***ł mu karmnikiem dla ptaków. Nie ma za co.



To ja jestem najprawdziwszym z prawdziwych expertem i stwierdzam, ze ofiara dostala jakims przedmiotem, a po zweryfikowaniu dowodu w postaci nagrania moge z cala pewnoscia powiedziec, ze byl to twardy przedmiot. I nie pie**olcie mi tu, ze bylo inaczej

piterzaut

2022-04-01, 07:11
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.





Manolito666 napisał/a:

Dobry wieczór. Ja jestem jeszcze prawdziwszym ekspertem. Po konsultacji ze specjalistami z NASA autorytatywnie stwierdzam, że zaj***ł mu karmnikiem dla ptaków. Nie ma za co.





PurzelT napisał/a:

Droga Pani Ekspert. Polemizujmy, gdyż szczegółowa analiza przeprowadzona w moim biurze analitycznym powyższego nagrania wykazuję, że Hominidzi biorący udział w starciu w dużej mierzej odczuwali głód przez co stali się agresywni .Ma to olbrzymie znaczenie w całym zajściu jakie możemy podziwiać. Jeden z nich dysponował orężem wielofunkcyjnym którym było naczynie do gotowania. Bardziej precyzując technika obróbki termicznej pozwalająca na lepsze przyswajanie przez organizm wartości odżywczych pozyskanych z wszelakich źródeł które nie muszą składać się na wykwintną potrawę po przyrządzeniu. Innymi słowy gar do którego wrzuca się wszystko gotuję i żarcia jest na miesiąc.



zrobiliście mi dzień tą naukową polemiką. Brechtam okrutnie ze śmiechu. Dzięki i piwka!