18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę radości podglądacza...

Halman • 2024-05-07, 21:01

i klaps na dziąsło..

psotny_fiutek

2024-05-07, 21:04
I bardzo k***a dobrze !

Zrobił bym to samo.




P.s Nie, nie podglądał wy ch*jki :D tylko sprzedał klapsa na dziąsło :D

~Velture

2024-05-07, 21:11
Chłopak w czerwonej koszuli, serce mu bije,
W sklepie ujrzeć tę dziewczynę pragnie.
Jej uśmiech jak promyk, oczu blask jasny,
W jego sercu budzi miłości płomień.

Codziennie przychodzi, czerwona koszula wciąż,
Przekracza próg sklepu, marzeniem kieruje wzrok.
Czuje, że serce jego, do niej silnie pociąga,
W jej obecności, wszystko inne znika.

Marzy o chwili, gdy z nią zacznie rozmowę,
Jakby w jej oczach, znalazł swoją drogę.
Czy też złożyć jej gest, drobny, lecz szczery,
By w jej sercu zaiskrzył się ten sam ogień.

Chłopak w czerwonej koszuli, zakochany po uszy,
W tajemnicy serca, tęskni za jej bliskością.
Może kiedyś odwaga, go doprowadzi do niej,
A miłość ich połączy, jak dzień z zachodem słońca.

DupaJasiu123

2024-05-07, 21:46
Co on tam k***a podglądał skoro chyba w jeansach jest? :shock:

Halman

2024-05-07, 21:51
DupaJasiu123 napisał/a:

Co on tam k***a podglądał skoro chyba w jeansach jest?



tyłeczek, dupę, zad...

zxd57

2024-05-07, 23:06
prawidłowo zrobił, szanuję mocno i zapraszam go na :piwo:

PsikutaBezS

2024-05-07, 23:23
W USA nie do pomyślenia, prawnicy zbankrutowaliby frajera w pedalskich kapciach.

smc

2024-05-07, 23:36
Nigdy nie wydział jaj wystających spod sukienki...

ZiooMall

2024-05-07, 23:43
Dwóch się bije a trzeci korzysta :mrgreen: Laska wysłała swojego frajera poza sklep żeby podać swój numer sprzedawcy, widać że wziął się za zapisywanie pod koniec filmiku mrgreen:

minions

2024-05-08, 09:02
Przyjrzyjcie się tylko mowie ciała wszystkich trzech mężczyzn :) Partner kobiety najpierw zirytowany/niezadowolony samym sklepem (zakupami,usługami), potem dostrzega beciaka ale jeszcze nie wie czy może zaatakować, jest niepewny ale zaczyna bronić swojej własności. Beciak odstępuje, ma pojednawczą postawę ale brak sprężystości ruchów i ciało niegotowe do walki ośmiela do ataku. Beciak ucieka, partner kobiety dostaje wyrzutu adrenaliny, wychodzi i wchodzi bo hormony nie dają mu się zatrzymać. I tu najlepsze. Zobaczcie co podświadomie robi sprzedawaca gdy chłop wraca. Udaje obojętnego, czyli sytuacja wywarła na nim wrażenie i nie potrafił się odnaleźć, teraz pora zachować męskość w obecności kobiety. Czytała: Krystyna Czubówna.

gucio_gu

2024-05-08, 09:32
A ja lubię jak się ślinią na moją laske

Spar1988

2024-05-08, 11:34
~Velture napisał/a:

Chłopak w czerwonej koszuli, serce mu bije,
W sklepie ujrzeć tę dziewczynę pragnie.
Jej uśmiech jak promyk, oczu blask jasny,
W jego sercu budzi miłości płomień.

Chłopak w czerwonej koszuli, zakochany po uszy,
W tajemnicy serca, tęskni za jej bliskością.
Może kiedyś odwaga, go doprowadzi do niej,
A miłość ich połączy, jak dzień z zachodem słońca.



Uj***li Ci tą nogę i straciłeś z połowę szarych komórek stary, jak widzę te twoje słabe w ch*j "wierszyki" to przypomina mi się jak miałem z 15 lat , miałem takich debili w szkole co się dobrali (gruby,rudy,pedał, ogólnie kujony, czyli nie inteligentna osoba tylko wyuczona materiału, takie życiowe głąby co myślały że będą prezesami banków a napie**alają w urzędach albo jako korpo szczury, brzydzili mnie że mają prawo wyborcze, u mnie nie pracują bo zatrudniam inteligentnych ludzi) Teraz przynajmniej wiem jakim typem zjeba jesteś i dlaczego uj***li ci nogę , bo nie byłeś inteligentny i dałeś sobie uj***ć kulasa i dalej zostałeś mentalnie na etapie 15 letniego pryszcza, nic już z ciebie nie będzie.
PS , dodałem na twojego kulasa

~Velture

2024-05-08, 15:45
Spar1988 napisał/a:

Uj***li Ci tą nogę i straciłeś z połowę szarych komórek stary, jak widzę te twoje słabe w ch*j "wierszyki" to przypomina mi się jak miałem z 15 lat , miałem takich debili w szkole co się dobrali (gruby,rudy,pedał, ogólnie kujony, czyli nie inteligentna osoba tylko wyuczona materiału, takie życiowe głąby co myślały że będą prezesami banków a napie**alają w urzędach albo jako korpo szczury, brzydzili mnie że mają prawo wyborcze, u mnie nie pracują bo zatrudniam inteligentnych ludzi) Teraz przynajmniej wiem jakim typem zjeba jesteś i dlaczego uj***li ci nogę , bo nie byłeś inteligentny i dałeś sobie uj***ć kulasa i dalej zostałeś mentalnie na etapie 15 letniego pryszcza, nic już z ciebie nie będzie.
PS , dodałem na twojego kulasa



Trzeba mieć niezmiernie niskie IQ aby myśleć przez sekundę, że pisałbym tyle pie**olenia samemu a nie wklejał z bota.

jednoręki-ujeżdżacz

2024-05-08, 18:01
Nie no, sami Rambo tu są. Gość oparty o ladę, ryj ponad poziomem talii baby (nie to, że zagląda pod spódniczkę) a tego cwaniaka po prostu poniosło. Może i tamten patrzył się jak szpak w p*zde- nomen omen, ale żeby za zawieche na dupie laski lać po mordzie…?
P. S. Ci wszyscy co piszą, że też by bili po mordzie…chyba macie siebie na myśli bo normalnie to ch*ja byście komuś zrobili.