18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekarz, inżynier i filozof

~Velture • 2024-05-07, 09:38
Na filmie widzimy lekarza ortopedę który pomaga starszemu obywatelowi pozbyć się ciężaru portfela ze spodni aby odciążyć kręgosłup.



Przypominam jednocześnie, że rudy podpisał cyrograf o wzięciu bodajże 200 albo 300 tysięcy tych wysoce wykwalifikowanych ubogacaczy kulturowych.
Wkrótce w Twoim mieście z Twoją żoną, córką, dziadkiem, babcią, siostrą.

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-07, 09:49
PO na spółkę z PIS robią nam burdel.

Najpierw Kaczor nam sprowadził tych.




A potem wchodzi Rudy i dokoptowuje azjatów.

Generalnie chodzi o kilka celów:

1. wzrost przestępczości pozwala władzy ograniczać prawa ludzi argumentując to "walką o bezpieczeństwo"
2. wymieszanie narodów powoduje zacieranie się tożsamości narodowej i likwidację państwa narodowych i stworzenie jednego systemu (federalizacja UE)
3. tania siła robocza jest na plus dla elit, oni mogą więcej zarobić kosztem tanich pracowników, dodatkowo rządy w ten sposób ograniczają możliwości obywateli poprzez pogłębianie biedy (niskich zarobków)
4. - łączy się to z 3 - dzięki zaniżaniu płacy można wciskać nowe programy socjalne, tak aby ludzie pozwalali rządowi macoszyć ich własnymi pieniędzmi.



co tu dużo gadać... nabrali ludzi na "humanitaryzm" biednych imigrantów którym trzeba pomóc, a tak na prawdę chodzi o to by Was j***ć w dupę po same kule bez mydła.

Ukasz995

2024-05-07, 09:54
Morderca brata i 96 osób z ekipą złodzieji więcej wiz sprzedali dla tych inżynierów niż rudy chcę wpuścić

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-07, 09:58
Ukasz995 napisał/a:

Morderca brata i 96 osób z ekipą złodzieji więcej wiz sprzedali dla tych inżynierów niż rudy chcę wpuścić



czyli ile dokładnie? Uwielbiam takie posty które nie są podparte danymi.

smc

2024-05-07, 10:15
Przecież dziadkowi i tak się nie przyda ten hajs.

Po drugie i tak by go wypie**olini na siano na spotkaniu o garnkach, odkurzaczach, albo sposobem na wnuczka.

Po trzecie państwo by go wyj***ło podatkiem, vatem oraz akcyzą.

Po czwarte starsi ludzie mają w ch*j kasy, widać to po pomysłach rządzących dot dziedziczenia, bo zawsze żyli skromnie i odkładali na czarną godzinę.

To była dziadka czarna godzina.

maniek669

2024-05-07, 10:19
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

czyli ile dokładnie? Uwielbiam takie posty które nie są podparte danymi.



Won na białoruś, tam są twoi przyjaciele.
"Najwyżsi urzędnicy państwowi zorganizowali na szeroką skalę transfer ludzi do Polski. Jak donoszą media, ponad 250 tysięcy wiz pracowniczych zostało wydanych obywatelom państw afrykańskich i azjatyckich, również muzułmańskich, w ciągu ostatnich 30 miesięcy. Wiz, za które trzeba było zapłacić łapówki odpowiednim osobom. "

j***ny kacapski pis, partia dla debili i ruskich agentów

kris1978

2024-05-07, 10:26
Ukasz995 napisał/a:

Morderca brata i 96 osób z ekipą złodzieji więcej wiz sprzedali dla tych inżynierów niż rudy chcę wpuścić



Skoro już się zesrałeś, to teraz spokojnie możesz wytrzeć dupę

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-07, 10:34
maniek669 napisał/a:

Won na białoruś, tam są twoi przyjaciele.
"Najwyżsi urzędnicy państwowi zorganizowali na szeroką skalę transfer ludzi do Polski. Jak donoszą media, ponad 250 tysięcy wiz pracowniczych zostało wydanych obywatelom państw afrykańskich i azjatyckich, również muzułmańskich, w ciągu ostatnich 30 miesięcy. Wiz, za które trzeba było zapłacić łapówki odpowiednim osobom. "
j***ny kacapski pis, partia dla debili i ruskich agentów



zapytałem konkretnie ILE, masz jakiś wyrok sądu który stwierdza to obiektywnie ile FAKTYCZNIE BYŁO tych wiz? Bo na razie widzę że jesteś jakimś k***a odklejonym fanatykiem który wszędzie widzi PIS'owców, nawet gdy mu się zada tylko pytanie, idź k***a gościu do jakiegoś psychiatry bo nie jest z Toba za dobrze.

Najgorsi to fanatycy PO-PIS, najbardziej odklejeni i największa grupa.


Amdusjasi

2024-05-07, 11:35
Charles Bronson z rewolwerem w grobie się przewraca

Siriuz

2024-05-07, 11:56
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

zapytałem konkretnie ILE, masz jakiś wyrok sądu który stwierdza to obiektywnie ile FAKTYCZNIE BYŁO tych wiz? Bo na razie widzę że jesteś jakimś k***a odklejonym fanatykiem który wszędzie widzi PIS'owców, nawet gdy mu się zada tylko pytanie, idź k***a gościu do jakiegoś psychiatry bo nie jest z Toba za dobrze.
Najgorsi to fanatycy PO-PIS, najbardziej odklejeni i największa grupa.



Tu nawet nie trzeba jakiś wyroków sądowych. Są publiczne bazy danych służb granicznych i każdy może sobie sprawdzić statystyki dot wiz i faktycznego przekroczenia granicy przez obywateli różnych narodowości. Te liczby, które podają te kłamliwe media nie mają żadnego pokrycia.

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-07, 12:16
Siriuz napisał/a:

Tu nawet nie trzeba jakiś wyroków sądowych. Są publiczne bazy danych służb granicznych i każdy może sobie sprawdzić statystyki dot wiz i faktycznego przekroczenia granicy przez obywateli różnych narodowości. Te liczby, które podają te kłamliwe media nie mają żadnego pokrycia.



Ale mi chodzi konkretnie o post tego typa co napisał że "ileś wiz sprzedano" , no k***a ile? takich rzeczy nie ma w bazie, a to co pie**olą media może być oderwane od rzeczywistości (no chyba trzeba się z ch*jem na głowę zamienić aby wierzyć bezkrytycznie we wszystko w mediach). Od 2014 roku do 2019 przyjechało ponad 300 tys. ludzi, po 2019 nie mam danych bo GUS nie opublikował (ten screen wyżej to właśnie z GUS'u). Ale jak czytam k***a jak jeden z drugim pie**olnie ogólnikowy tekst typu:

"Pisowcy to sprzedawali wizy na potęgę" bez k***a konkretów to wiem że mam do czynienia z jakimś lemingiem co jak mu coś powiedzą w TV to później będzie to powtarzał, jak te wszystkie k***a głąby podczas pandemii które pie**oliły że jak się zaszczepisz to się nie zarazisz i nie zachorujesz. Generalnie większość to j***ne tłuki, jakbym nie miał sumienia, moralności i etyki to j***łbym takich na hajs, są tak k***a naiwni że japie**ole.

Siriuz

2024-05-07, 12:28
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Ale mi chodzi konkretnie o post tego typa co napisał że "ileś wiz sprzedano" , no k***a ile? takich rzeczy nie ma w bazie, a to co pie**olą media może być oderwane od rzeczywistości (no chyba trzeba się z ch*jem na głowę zamienić aby wierzyć bezkrytycznie we wszystko w mediach). Od 2014 roku do 2019 przyjechało ponad 300 tys. ludzi, po 2019 nie mam danych bo GUS nie opublikował (ten screen wyżej to właśnie z GUS'u). Ale jak czytam k***a jak jeden z drugim pie**olnie ogólnikowy tekst typu:
"Pisowcy to sprzedawali wizy na potęgę" bez k***a konkretów to wiem że mam do czynienia z jakimś lemingiem co jak mu coś powiedzą w TV to później będzie to powtarzał, jak te wszystkie k***a głąby podczas pandemii które pie**oliły że jak się zaszczepisz to się nie zarazisz i nie zachorujesz. Generalnie większość to j***ne tłuki, jakbym nie miał sumienia, moralności i etyki to j***łbym takich na hajs, są tak k***a naiwni że japie**ole.



Tak, ja właśnie do tego pije. Liczby podawane przez media nie mają żadnego pokrycia w danych, a na granicy jest elektroniczny rejestr, oraz wiadomo ile dokładnie wydano wiz i komu. Sam w Warszawie nie widzę wielkiego napływu kolorowych, za to wszędzie słyszę język rusko-ukraiński. Zastanawia mnie tylko, że nikt nie robi porządku z tymi kłamliwymi mediami, bo powinny sypać się kary i korekty... co tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że wszystko jest j***nym teatrzykiem.

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-07, 12:36
Siriuz napisał/a:

Tak, ja właśnie do tego pije. Liczby podawane przez media nie mają żadnego pokrycia w danych, a na granicy jest elektroniczny rejestr, oraz wiadomo ile dokładnie wydano wiz i komu. Sam w Warszawie nie widzę wielkiego napływu kolorowych, za to wszędzie słyszę język rusko-ukraiński. Zastanawia mnie tylko, że nikt nie robi porządku z tymi kłamliwymi mediami, bo powinny sypać się kary i korekty... co tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że wszystko jest j***nym teatrzykiem.



teatrzyk to jest, to wiadome, nikt z mediami nie zrobi porządku bo to tak zwana czwarta władza.





russian-roulette napisał/a:

Kto to jest rudy?



Tusk

killua

2024-05-07, 12:53
Velture napisał/a:


Przypominam jednocześnie, że rudy podpisał cyrograf o wzięciu bodajże 200 albo 300 tysięcy tych wysoce wykwalifikowanych ubogacaczy kulturowych.
Wkrótce w Twoim mieście z Twoją żoną, córką, dziadkiem, babcią, siostrą.



O jakim cyrografie piszesz który tusk niby podpisał? rzuć ze jakims linkiem bo przeciez nie jesteś kłamliwą peesowską kurhewką która rzuca gównem bo cos tam sie przyklei.