18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korekta drugiego podbródka

trytodie • 2024-03-16, 03:54
Precyzyjna robota.



Niestety bez happy endu.

Pierdolsiespierdalajkurwa

2024-03-16, 11:31
Najbardziej pedalskie zajęcie na świecie. Zostawcie cioty tym bykom rogi nie ścięte to wtedy zobaczymy prawdziwą zabawę a tak pedały z wykałaczkami i serwetką bawią się jedzeniem.

majeńka

2024-03-16, 12:18
Proszę tak skorygować wszystkie cztery policzki.

patmon

2024-03-16, 12:37
Fajnie! Ja to zawsze wstaję i biję brawo, długo!
Uwielbiam kiedy ci wszyscy żałośni matadorzy dostają wpie**ol od pana Byka :mrgreen: dla mniej wtajemniczonych, to byki szprycowane są specjalnymi szprycami, które je otumaniają, upośledzają ich wzrok lub spowalniają reakcję, żeby te pedały w getrach mogli jakoś ich ubić :-/ nigdy nie rozumiałem i nie zrozumie tej głupiej tradycji od setek lat, na moje to powinno być w drugą stronę, np szprycować byki kokainą żeby pie**olca miały i wrzucać na arenę złoczyńców maści pedałów, morderców, dziecioruchów i murzynów :mrgreen: to, to by było coś na co bym poszedł patrzeć i z bananem na ryju płacił za bilet, ach poniosła mnie fantazja :lol:

tajfunkanalia

2024-03-16, 13:08
Piłka nożna śmierdzi pedalstwem ale te hiszpańskie tańce z bykiem to już jest kosmos.

trzonek1pl

2024-03-16, 14:38
Byk dal piekne przedstawienie widac ze jest profesionalista pieknie precyzyjnie wymierzyl cios rogiem tak aby nie zabic ale okaleczyc swojego oprawce i czegos nauczyc wielkie brawa

Gitrix

2024-03-16, 21:29
UE jest taka w dupę poprawna, w Polsce już prawie nic nie możemy a oni dla zabawy znęcają się nad zwierzętami.

samos

2024-03-17, 22:58
XXI wiek ekozjebstwo, wszystkofobstwo, feminizmy i inne kretynizmy, ale dalej umęczają na smierc te biedne zwierzeta...