18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indie w 2 minuty

misiekdiablo1 • 2024-05-07, 22:12
kompilacja

PERKUN

2024-05-07, 22:40
Zabrakło tylko traktora zagłady! :kawa:

lokal.szczecin

2024-05-07, 23:00
PERKUN napisał/a:

Zabrakło tylko traktora zagłady!



i picia wody z gangesu!

Jaten

2024-05-07, 23:16
no i żadnej krowy nie było, choć ta świnia to niespodziewajka

silwerbalk

2024-05-07, 23:50
Czyli jednak podeszwy butów nie izolują przed prądem .... Dobrze wiedzieć :-/

Sayoko

2024-05-08, 00:02
Indie kraj kontrastów...

En

2024-05-08, 00:44
Cała prawda o Hindusach. Niestety mam tą nieprzyjemność z nimi pracować. Jeden ostatnio zaczął chojrakować. Sytuacja typu: zjadł potrawę z mięsem (a im nie wolno) i dopiero jak już wszamał całość "zrozumiał" co zrobił. Napisał list do firmy zarzucając firmie, że jeśli nie potraktują go poważnie to on podejmie inne, poważniejsze kroki. Nawiasem mówiąc gościu podobno jest z wyksztalcenia adwokatem. Dodajcie jedno do drugiego i voila :roll:

bambinizm

2024-05-08, 02:11
En napisał/a:

Cała prawda o Hindusach. Niestety mam tą nieprzyjemność z nimi pracować. Jeden ostatnio zaczął chojrakować. Sytuacja typu: zjadł potrawę z mięsem (a im nie wolno) i dopiero jak już wszamał całość "zrozumiał" co zrobił. Napisał list do firmy zarzucając firmie, że jeśli nie potraktują go poważnie to on podejmie inne, poważniejsze kroki. Nawiasem mówiąc gościu podobno jest z wyksztalcenia adwokatem. Dodajcie jedno do drugiego i voila

Jak to ma się do treści filmu? Możesz wyjaśnić kontekst swojej wypowiedzi?

Żartuję, rozpisałeś się z sensem, w jakimś celu, na pewno.


Majomir

2024-05-08, 02:16
I I to jest Kórwa dobre

Bul_od_bytu

2024-05-08, 02:26
En napisał/a:

Cała prawda o Hindusach. Niestety mam tą nieprzyjemność z nimi pracować. Jeden ostatnio zaczął chojrakować. Sytuacja typu: zjadł potrawę z mięsem (a im nie wolno) i dopiero jak już wszamał całość "zrozumiał" co zrobił. Napisał list do firmy zarzucając firmie, że jeśli nie potraktują go poważnie to on podejmie inne, poważniejsze kroki. Nawiasem mówiąc gościu podobno jest z wyksztalcenia adwokatem. Dodajcie jedno do drugiego i voila



Było powiedzieć, że to padlina, która utopiła się w ich świętej rzece Guangesie to by miał rozkminę
Widać, że dużo w tobie uprzedzeń skoro u swoich współpracowników nawet nie pochwaliłeś faktu, że nie srają na ulicy jak to mają w zwyczaju u siebie.

kenoko

2024-05-08, 13:49
Fajne, ale mało

majeńka

2024-05-08, 14:53
Ale pamiętajcie że oni w kosmos latać potrafią, a kacapi już nie. To chyba świadczy która nacja stoi na wyższym poziomie cywilizacji.

fdfafasdasfafdaf

2024-05-08, 15:18
majeńka napisał/a:

Ale pamiętajcie że oni w kosmos latać potrafią, a kacapi już nie. To chyba świadczy która nacja stoi na wyższym poziomie cywilizacji.



lol taka logika to INR > PLN

bojleros

2024-05-09, 17:28
Depajeetyzacja to jest to