18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielcy bryci przegrali

~Velture • 2024-05-04, 13:39
Witamy w zjednoczonym kalifacie Brytyjskim.

Cytat:

Islamiści wygrali wybory w Bradford w Wielkiej Brytanii po prostu dlatego, że stanowią większość. Oto skutki niekontrolowanej imigracji. Nadchodzą ciemne czasy dla Wielkiej Brytanii
Mają dość władzy, żeby wybrać burmistrza. Rodzą 5 razy szybciej niż Europejki. Inwazja trwa pełną parą






smc

2024-05-04, 23:25
A ja się z tego cieszę.

Od zawsze było tak, że mądrzejsze plemiona panowały nad głupszymi dla dobra ludzkości.

Skoro ciapate przeczytały, zrozumiały i wykorzystały dla swojego dobra nasze prawo, to co w tym złego? Czy złamały nasze zasady? NIE. Dostosowali się do nas, tak jak niektórzy krzyczą. Więc jest ok.

Machol

2024-05-05, 00:30
~Velture napisał/a:

Rudy ch*j jest opłacany przez pejsatych popleczników aby doprowadzić do wyginięcia białej rasy w żydropie.
Rudy widzi i się uczy. Uczy się, że to super skuteczne.
Zresztą żymianie otwarcie o tym mówią i się z tym nie kryją. To nie teoria spiskowa. To fakty.



Reptilianie wyszkolili żydów aby skłócali całe narody o kasę ,a wtedy nikt nie zobaczy, że ziemia jest płaska. To nie teoria spiskowa. To fakty.

dabrowskp

2024-05-05, 00:45
Velture napisał/a:

Rudy ch*j jest opłacany przez pejsatych popleczników aby doprowadzić do wyginięcia białej rasy w żydropie.
Rudy widzi i się uczy. Uczy się, że to super skuteczne.
Zresztą żymianie otwarcie o tym mówią i się z tym nie kryją. To nie teoria spiskowa. To fakty.



A kto ci broni r*chać swoją konkubinę ?

Wal śmiało i zalewaj ją co roku , 5 dzieci u arabów ? polak powinien zrobić 10 bachorów to min,

I jak Jan III Sobieski pod Wiedniem, pogonić Arabów , walcz swoim mieczem w spodniach

Może powinno się powołać Pospolite ruszenie ? r*chaJ POLAKU ?

Ksiądz czy inny ale najwarzniejsze że POLACZEK ?

WRRR

UJEBAĆ WSZYSTKIE SOCJALE

Nie chcesz pracować ?

OK , w Korei Północnej znależli na to sposób i tam nikt nie fika

Wpie**alaj trawe albo kore z drzew

NIC ZA DARMO BO JESTEŚ w danym KRAJU

To że ktoś da ci coś za darmo , to ktoś musi na to zapracować

Dlatego tam ściągają KOZOJEBCY

U nas madka z chorą córką ? sebiks co pracuje u brata co za robotą lata ? k***Y dostają wsparcie za co ?

Mówia : Wcześniej nie miałem nic a teraz 500 + i co dzień 0,7 zgłoś sie w biedrze ?

RUDY ma racje , j***ć sebixów i karyny , JAK MAM ZA COŚ PŁACIĆ to WOLE KOZOJEBCÓW przynajmniej bedę mógł mieć kilka żon i napie**alać je bezkarnie

Mówi się że łobuz kocha najbardziej :)

sadol001

2024-05-05, 00:53
~Velture napisał/a:

Rudy ch*j jest opłacany przez pejsatych popleczników aby doprowadzić do wyginięcia białej rasy w żydropie.
Rudy widzi i się uczy. Uczy się, że to super skuteczne.
Zresztą żymianie otwarcie o tym mówią i się z tym nie kryją. To nie teoria spiskowa. To fakty.



jesteś tak samo poj***ny jak ci od chemitrialsów. Czapeczkę sobie foliową załóż, bo ci druga gira odpadnie

RoundUp94

2024-05-05, 01:08
sadol001 napisał/a:

jesteś tak samo poj***ny jak ci od chemitrialsów. Czapeczkę sobie foliową załóż, bo ci druga gira odpadnie



Dobra. Morda tam. Przecież wiemy, że chodzi Ci o to, że Tusk naściągał tysiące imigrantów a kaczor ani jednego prawda, czy to na odwrót było? Republikę sobie wykupiłeś?

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-05, 05:38
czytając komentarze mam wrażenie że ludzkość ma to na co zasłużyła, większość populacji to kretyni.

biegu86

2024-05-05, 05:51
Velture napisał/a:

Rudy ch*j jest opłacany przez pejsatych popleczników aby doprowadzić do wyginięcia białej rasy w żydropie.
Rudy widzi i się uczy. Uczy się, że to super skuteczne.
Zresztą żymianie otwarcie o tym mówią i się z tym nie kryją. To nie teoria spiskowa. To fakty.



Jednego natomiast nierozumiem. Przecież oni arabów nienawidzą tak samo jak nas. Ok może trochę mniej. Kiedyś z żydami dyskutowałem i dowiedziałem się, że bliżej im do nich niż do nas. No ale ok nadal nie kumam czemu chca europe zalać akurat niesprzyjającym im arabstwem, zamiast swoimi ziomkami. Po nas beda musieli z nimi walczyć.

~Velture

2024-05-05, 08:33
sadol001 napisał/a:

jesteś tak samo poj***ny jak ci od chemitrialsów. Czapeczkę sobie foliową załóż, bo ci druga gira odpadnie



Racja. Bo fundacja otwartych społeczności nie jest utworzona przez sorosa i wcale on sam z tego nie jest dumny na każdym kroku oraz wcale ta fundacja nie importuje nam lekarzy, inżynierów i filozofów z afryki.
Tak jak pisałem - to nie jest teoria spiskowa. To są czyste fakty. Masz dostęp do internetu = możesz sobie sprawdzić wspomnianą fundację oraz czym się zajmuje.


Arti85

2024-05-05, 09:28
A moim zdanie brytolom się należy za całe wieki okupacji i wyzysku innych państw. Sądzili, że są elitą a pokonają ich dzikusy. Wszystkie wielkie imperia tak właśnie kończyły. Tak skończą USA zalane przez meksów i rozpieprzone od wewnątrz przez murzynów. Tak skończy Europa zalana przez brudasów. Nie szkoda mi ich w ogóle.

JackCola

2024-05-05, 11:50
Zachód jest rozgrywany muzułmanami a my banderowcami ze wschodu !!!

Avangardus

2024-05-05, 12:35
~Velture napisał/a:

Rudy ch*j jest opłacany przez pejsatych popleczników aby doprowadzić do wyginięcia białej rasy w żydropie.
Rudy widzi i się uczy. Uczy się, że to super skuteczne.
Zresztą żymianie otwarcie o tym mówią i się z tym nie kryją. To nie teoria spiskowa. To fakty.



Dlaczego żymianom tak zalezy na tej imigracji i na tym zeby tego islamskiego gowna tyle było? przeciez islam to allah a zymiani to wiadomo, wtyłumaczysz mi ?

Kielu

2024-05-05, 14:59
~Velture napisał/a:

Rudy ch*j jest opłacany przez pejsatych popleczników aby doprowadzić do wyginięcia białej rasy w żydropie.
Rudy widzi i się uczy. Uczy się, że to super skuteczne.
Zresztą żymianie otwarcie o tym mówią i się z tym nie kryją. To nie teoria spiskowa. To fakty.



Fakty są takie :
Żydzi się rozmnażają tzn. na jedna żydówkę przypada 2-3 dzieci
W Polsce tj. 1 dziecko średnio w wielkiej Brytanii jest podobnie.
Jeżeli nie zapewnimy dzietności w naszym państwie to Arabów/Hindusów/Eskimosów będziemy mieli tu od zaje##nia....

Ponieważ ktoś tu musi mieszkać i pracować. Nawet jeżeli jakaś cześć będzie siedzieć na tzw. socialiu to większość podejmie pracę
Dlatego lepsi już Ukraińcy czy Białorusini niż ci wyżej wymienieni....
Liczba Pracujący musi być znacznie większa od ludzi pobierająca zasiłek.

Wiem ze na tym portalu nie zostanie to zrozumiane wiec proszę sprawdzić jak to jest z dzietnością oraz z ciągłością pokoleniową i dlaczego powinniśmy zapewnić "wymianę" pokoleniową.
Dziękuję bardzo.

darek1234

2024-05-05, 15:17
Adimik16 napisał/a:

Omawialiśmy też dokładne statystyki nt. starzejącej się europy, przy jednoczesnej bardzo dużej dzietności imigrantów, gdzie wtedy przeważała u nich rodzina 2+5 (Europa przy dobrych wiatrach 2+2). Podczas wykładu była prezentacja wypowiedzi ich guru religijnych, którzy sami opisywali jak należy przejąć Europę.



Jeżeli uczyłeś się tego 10 lat temu - zgadzam się z tym co napisałeś ale... - to wytłumacz mi jedną rzecz: uczyłem się o tym więcej niż kilka lat przed Tobą: sprawa dotyczyła Bułgarii i przejęcia tego państwa przez najbliższych 15 lat, czyli dokładnie do teraz, przez islamską większość. Sprawdź statystyki i zobaczysz, że straszyć można wszystkich, tak jak np. pisowskie debile straszą ciapakami od wielu lat i ch*j z tego wyszedł. Onet od kilku dni straszy armagedonem i totalnym załamaniem pogodowym i... również ch*j z tego.

Adimik16 napisał/a:

Nie chce mieszać też wątków ale fajnym przykładem są imigranci z Ukrainy którzy do dziś nie mają nawet obowiązku szkolnego więc można sobie wyobrazić czy nasz kraj ma jakikolwiek plan .



Jednak pomieszałeś wątki i Ci się logika wypowiedzi popie**oliła. Bez urazy ;)

Velture napisał/a:

Racja. Bo fundacja otwartych społeczności nie jest utworzona przez sorosa i wcale on sam z tego nie jest dumny na każdym kroku oraz wcale ta fundacja nie importuje nam lekarzy, inżynierów i filozofów z afryki.
Tak jak pisałem - to nie jest teoria spiskowa. To są czyste fakty. Masz dostęp do internetu = możesz sobie sprawdzić wspomnianą fundację oraz czym się zajmuje.



A wiesz coś więcej o tej fundacji czy tak sobie pie**olnąłeś?

Kielu napisał/a:

Liczba Pracujący musi być znacznie większa od ludzi pobierająca zasiłek.



To jest mądry tekst, ale nie zapominajmy kto wprowadził socjal dla nierobów w kwocie wyższej niż pracujący ludzie. PiSdzielce dały dokładnie podwaliny pod socjalną politykę nieróbstwa i życia nierobów na poziomie wyższym niż pracujący.,Przykładów jest tak wiele, że nie ma sensu ich przytaczać

Adimik16

2024-05-05, 18:28
darek1234 napisał/a:


Jednak pomieszałeś wątki i Ci się logika wypowiedzi popie**oliła. Bez urazy


Skoro od 2 lat nie ma żadnego gotowego planu działania z nagłym dużym napływem imigrantów to ten przykład idealnie pokazuje że nie mamy mechanizmów które działałyby w takim wypadku. Masz ładny pokaz tego że w naszym systemie prawnym ci ludzie nie są w żadnym wypadku zmuszani do uczenia się naszych zasad chociażby poprzez obowiązek szkolny. A takie rzeczy powinny być gotowe od dawne a nie dopiero dyskutować co by tu zrobić i pozwalać na tworzenie się zamkniętych grup czy społeczności .


darek1234 napisał/a:

Jeżeli uczyłeś się tego 10 lat temu - zgadzam się z tym co napisałeś ale... - to wytłumacz mi jedną rzecz: uczyłem się o tym więcej niż kilka lat przed Tobą: sprawa dotyczyła Bułgarii i przejęcia tego państwa przez najbliższych 15 lat, czyli dokładnie do teraz, przez islamską większość. Sprawdź statystyki i zobaczysz, że straszyć można wszystkich, tak jak np. pisowskie debile straszą ciapakami od wielu lat i ch*j z tego wyszedł. Onet od kilku dni straszy armagedonem i totalnym załamaniem pogodowym i... również ch*j z tego.

Ale co mam ci wytłumaczyć ? jakie statystyki mam sprawdzić ?


Bidnyczifo

2024-05-05, 19:34
Loczyslaw napisał/a:

Mieszkam w Kalifacie od 16 lat (7lat w Birmingham) są takie dzielnice do których wchodząc czujesz się tak samo jak w pie**olonym Islamabadzie, syf, kiła, mogiła. Wszystkiego wszędzie naj***ne, syf na ulicach taki sam jak u nich. Od około roku czasu jedyna blondynką która widuje jest Agata(Litwinka która prowadzi sklep) a cała reszta to pie**olone chustojebne k***y których jest od zaj***nia i każda zapie**ala z kaszojadami, sklepy dostosowane są do kuchni islamskiej, w ostatni ramadan autobusy które powinny kursować co 12min kursowaly co godzinę bo muslimy musieli zajebac parę allahów, tak samo taksówkarze którzy w 90% to musli,w niektórych szkołach dyrektorzy wraz z nauczycielami wprowadzali po cichu prawo szariatu min zabraniając dziewczynkom jedzenia zanim chłopcy skończą! I wiecie co? Nawet dyrektorów nie wyj***li tylko upomnieli! (sic) mógłbym tak pisać bez końca, sp***alam stąd jeszcze w tym roku
PS dorzucam ulotki z dzisiaj





Dobrze wiem o czym mówisz, jestem tam co weekend. W którą stronę nie spojrzysz tam ciemno na ulicy, same kumbulumbu i ciapte. Bialych tubylców spotkasz tylko żebrających albo gdzieś śpiących w kartonie na ulicy .Ci ogarnięci mieszkają gdzieś dalej w bogatych dzielnicach
na uboczu miasta