18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska dzieciarnia ...

~McSadol • 2024-05-02, 20:46
szkoda zwierzaka , bachory do utylizacji ...


darayavahus

2024-05-03, 08:39
Żal cytać te wasze wysrywy, macie mózgi wielkości kociego gówna po whiskasie. Cisnął sierściucha przez okno, wielkie mi halo a wy byście już go chcieli ukrzyżować. Weźcie leki na ból p*zdy i zieńcie stronę, na ktrą wchodzicie. Proponuję coś o pedałach, którym wypadają odbyty od bolcowania - tam wasze miejsce,

S.Cat

2024-05-03, 09:14
darayavahus napisał/a:

Żal cytać te wasze wysrywy, macie mózgi wielkości kociego gówna po whiskasie. Cisnął sierściucha przez okno, wielkie mi halo a wy byście już go chcieli ukrzyżować. Weźcie leki na ból p*zdy i zieńcie stronę, na ktrą wchodzicie. Proponuję coś o pedałach, którym wypadają odbyty od bolcowania - tam wasze miejsce,



JanzDukli napisał/a:

Się tam nie zesrajcie, popie**oleni bambiniści.
Trzeba było tam echać jak Błaszczak z Dupą zapraszali, a nie pie**olić jak ogolone p*zdeczki.
Twardziele zasmarkani XDDD



Was też tak przez okno trzeba wyj***ć. :-)

mateuszsick

2024-05-03, 09:26
Bachory i tak źle skończą, on pewnie dostanie wpie**ol jakimś młotkiem za podbieranie towaru a ona wyląduje w burdelu albo też ją okaleczą za podbieranie towaru :-)

ZiooMall

2024-05-03, 09:45
Roskosmos napisał/a:

O k***a, oboje bym zaj***ł jakby to przy mnie zrobili



Do zaj***nia to ty jesteś onuco

Sztruks

2024-05-03, 12:22
k***y bym zutylizował przez okno

pochminick

2024-05-03, 13:24
darayavahus napisał/a:

Żal cytać te wasze wysrywy, macie mózgi wielkości kociego gówna po whiskasie. Cisnął sierściucha przez okno, wielkie mi halo a wy byście już go chcieli ukrzyżować. Weźcie leki na ból p*zdy i zieńcie stronę, na ktrą wchodzicie. Proponuję coś o pedałach, którym wypadają odbyty od bolcowania - tam wasze miejsce,



Nikt tu nie narzeka na kontent sadistica, tylko odnosi się do czynu tego młodego ruskiego gówna. Ale żeby to rozróżniać - musiałbyś mieć rozum. Zamiast pomyśleć, wolałeś się tu spuścić pseudobłyskotliwym tekstem pseudotwardziela.

peterka84

2024-05-03, 13:47
Mam nadzieję, że zdechną w srogich cierpieniach.

berhol

2024-05-03, 15:08
k***y j***ne sowieckie , karma wraca , ktoś te szmaty wyrzuci przez okno kiedyś.

przewodnik_elektryczny

2024-05-03, 16:48
berhol napisał/a:

k***y j***ne sowieckie , karma wraca , ktoś te szmaty wyrzuci przez okno kiedyś.



Przywilej wypadnięcia przez okno mają wyżej postawieni rosjanie ( szefowie koncernów wydobywczych, bankierzy, opozycjoniści) . Tych dwóch skończy życie jako nawóz gdzieś na Ukrainie, ewentualnie zachleją się gdzieś pod płotem

Geraldinio

2024-05-03, 19:19
darayavahus napisał/a:

Żal cytać te wasze wysrywy, macie mózgi wielkości kociego gówna po whiskasie. Cisnął sierściucha przez okno, wielkie mi halo a wy byście już go chcieli ukrzyżować.



ch*j tam z kotem, to tylko niczym nie zmącona, czysta, odwieczna nienawiść do sowieckiego ścierwa.

majeńka

2024-05-03, 19:55
Geraldinio napisał/a:

ch*j tam z kotem, to tylko niczym nie zmącona, czysta, odwieczna nienawiść do sowieckiego ścierwa.

Słowo "nienawiść" sugeruje uprzedzenie bez podstaw. Zaś wrogość do kacapów to czysta logika: od kiedy przybyli w sąsiedztwo Rusi z Mongolii i okolic tureckich, zachowują się tak samo, bez najmniejszych przejawów uczuć ludzkich. Np. niemcom od czasu do czasu coś odwali, zwykle jednak są cywilizowanym narodem, kacapi zaś nie zrobili w swojej historii ani jednej rzeczy dla dobra ludzkości (program kosmiczny to ukraińcy w ich niewoli, wcześniej trochę dzieł stworzyli niemcy nadwołżańscy którzy stanowili znaczącą część ludności, itd). Nawet w Afryce czasem zdarzały się przebłyski, w Kacapii — nigdy.

Castamir

2024-05-03, 20:17
> od kiedy przybyli w sąsiedztwo Rusi z Mongolii i okolic tureckich

Źle: według badań genetycznych Moskale są ludem ugro-fińskim.

mit2

2024-05-03, 22:02
A jednak nie spada na cztery łapy. Całe życie w kłamstwie :lol: