18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problemy z nagłośnieniem

mygyry • 2024-05-04, 16:01
Ja myślę, że to jednak choroba Filipińska


dabrowskp

2024-05-05, 00:56
HJAHAHAHAHAHAHA

A duduś siedzi zadowolony z swoją niemową w pierwszym kadrze

HAHAHAHAHAHAHAHAHHA

TYp mówi jak warzna jest praca i służba dla społeczeństwa (-0,9 sek od końca )

napruty w ciul

HAHAHAHHAHAHA

Duduś bez długopisu od kaczki pewnie nie wiedział co zrobić ?

Mnógł pokazać się jako przywódca ?

zostanie zapamiętany jako zużyty długopis :)

Plendi

2024-05-05, 01:43
pazuzu napisał/a:

Jprdl ale z was foliarze, przecież chwilę po tym miał wywiad i normalnie mówił, serio myślicie że minister specjalnie przeszedł naj***ny na takie wydarzenie gdzie wiadomo że będą media i najważniejsze osoby w państwie? dajecie sie podpuscic jak małe dzieci.
Jest nagranie, i nie mówcie że to godzine później bo przecież nikt ze stanu najbania i bełkotu nie wyrzezwial by w godzinę



Ale hipotetycznie zakładając, zdajesz sobie sprawę, że możliwości takich jednostek jak rząd, mają bezproblemowy i bezpośredni dostęp do takich rozwiązań jak chociażby "jakieś" narkotyki, które powodują natychmiastowy efekt wytrzeźwienia/usunięcia efektów upojenia alkoholowego.. moim zdaniem, bardzo naiwne jest opieranie swoich tez na podstawie wyświetlanych przez stacje telewizyjne (telewizji publicznej) w telewizorze obrazów..

Zbozny

2024-05-05, 03:31
Ha ha gość jest żałosny wstyd był upał nie dali wody

Wyjcio

2024-05-05, 03:43
Plendi napisał/a:

Ale hipotetycznie zakładając, zdajesz sobie sprawę, że możliwości takich jednostek jak rząd, mają bezproblemowy i bezpośredni dostęp do takich rozwiązań jak chociażby "jakieś" narkotyki, które powodują natychmiastowy efekt wytrzeźwienia/usunięcia efektów upojenia alkoholowego.. moim zdaniem, bardzo naiwne jest opieranie swoich tez na podstawie wyświetlanych przez stacje telewizyjne (telewizji publicznej) w telewizorze obrazów..



Reszta mówców nie miała takiego problemu, jego gestykulacja też wyglądała akby był naj***ny i zgadzam się z tym, że mógł wziąć przed tym wywiadem co postawiło go na nogi.

wzx123

2024-05-05, 03:49
Czy Wy k***a ślepi jesteście?

majeńka

2024-05-05, 04:42
Plendi napisał/a:

zdajesz sobie sprawę, że możliwości takich jednostek jak rząd, mają bezproblemowy i bezpośredni dostęp do takich rozwiązań jak chociażby "jakieś" narkotyki, które powodują natychmiastowy efekt wytrzeźwienia/usunięcia efektów upojenia alkoholowego.

Gdyby taka technologia istniała, ktoś kto wypuściłby takie środki na rynek zrobiłby naprawdę ciężką kasę. A zwłaszcza w naszym kraju, każdy grosz który polityk mógłby wziąść dla siebie nie zostanie niewykorzystany. Tak więc: ładna teoria spiskowa, ale to zupełnie niemożliwe.

Netrunner

2024-05-05, 07:24
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ja pie**ole jakie to jest smutne że ludzie wybrali taką swołocz.



Niestety, zmusili młodzież do wybrania się do urn bo 8 gwiazdek. Szkoda, że młodzież teraz sama musi się przekonać na co głowsowała... szkoda słów

ZGRED2

2024-05-05, 10:32
O kierwa!

skywalker75

2024-05-05, 10:36
majeńka napisał/a:

Gdyby taka technologia istniała, ktoś kto wypuściłby takie środki na rynek zrobiłby naprawdę ciężką kasę. A zwłaszcza w naszym kraju, każdy grosz który polityk mógłby wziąść dla siebie nie zostanie niewykorzystany. Tak więc: ładna teoria spiskowa, ale to zupełnie niemożliwe.



Polecam ci piękną scenę z filmu Lot. Gdzie znalezionego w pokoju hotelowymi naj***nego jak messerschmitt Denzela Washingtona stawiają w kilka minut na nogi , bo zapomniał stawić się na proces w sądzi, wszystko odbywa się przy pomocy dostępnych acz mocno nielegalnych środków

:-P

Siriuz

2024-05-05, 11:16
Netrunner napisał/a:

Niestety, zmusili młodzież do wybrania się do urn bo 8 gwiazdek. Szkoda, że młodzież teraz sama musi się przekonać na co głowsowała... szkoda słów



Pamiętam jaki ja byłem naiwny za młodu. Szkoda, że wszyscy muszą przechodzić te lekcję razem z młodymi. Aczkolwiek patrząc na Warszawę oraz profile społecznościowe, to mam jednak wrażenie, że najbardziej zajadły elektorat Trzaska to były stare baby.

JackCola

2024-05-05, 11:54
Miałabyć uśmiechnięta Polska a jest naj***na i naćpana XD

dw.wrzesinski

2024-05-05, 12:02
Jeśli się ustawi prędkość odtwarzania zbliżona do ilości wypitego trunku czyli 0.5, brzmi jeszcze śmieszniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

darek1234

2024-05-05, 14:41
pazuzu napisał/a:

Jprdl ale z was foliarze, przecież chwilę po tym miał wywiad i normalnie mówił, serio myślicie że minister specjalnie przeszedł naj***ny na takie wydarzenie gdzie wiadomo że będą media i najważniejsze osoby w państwie? dajecie sie podpuscic jak małe dzieci.
Jest nagranie, i nie mówcie że to godzine później bo przecież nikt ze stanu najbania i bełkotu nie wyrzezwial by w godzinę



Ja nie wiesz to mogę Ci powiedzieć ile kosztuje pewien zabieg wspomagający u ratownika medycznego. Cena w zależności od stopnia naj***nia, trwałości naj***nia i długości zabiegu. 2-godzinna kroplówka kosztuje 700 zł i stosuje ją często znajomek wszystkich w Biesach. Są dragi, które działają jeszcze szybciej, ale znacznie droższe

elim

2024-05-05, 16:43
pazuzu napisał/a:

Jprdl ale z was foliarze, przecież chwilę po tym miał wywiad i normalnie mówił



Sam jesteś foliarz, to jest rozmowa jakieś półtorej godziny później, była jeszcze jedna dłuższa jego wypowiedź z trochę później i jeszcze było słychać że go trzyma ten pogłos. Do tego to dziwne badanie alkomatem, też sporo później niż przemowa, gdzie jest dziwnie wypełniony (nieprawidłowo) kwit. Gość zamiast się przyznać że się napił to kręci jeszcze bardziej się pogrążając, tak jak kiedyś Kwaśniewski chorobą filipińską. Poza tym to nie pierwszy jest raz kiedy został na czymś takim przyłapany.