18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Seks z dorosłym nie szkodzi dziecku - opinia księdza

markkers • 2011-05-24, 11:55
http://wiadomosci.wp.pl/kat,9911,title,Seks-z-doroslym-nie-szkodzi-dziecku-opinia-ksiedza,wid,13436210,wiadomosc_prasa.html

Salezjanin przez lata przygotowywał dzieci do pierwszej komunii, choć był członkiem organizacji walczącej o legalizację pedofilii - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Ojciec Van B., jak określiły go media, dwa razy trafiał do aresztu za obnażanie się przed dziećmi. Od 20 lat pracował w różnych parafiach na terenie Holandii. Jednak każdą dość szybko opuszczał, a zostawały po nim jedynie dziwne podejrzenia. Telewizja RTL Nieuws ujawniła, że ksiądz za bardzo lubił dzieci.

Lubił je na tyle, że w 2008 roku został członkiem Fundacji Martijn walczącej o legalizację pedofilii.

Herman Spronck, szef holenderskich salezjanów, tłumaczy, że nie mógł nic zrobić, bo usunąć księdza można jedynie wtedy, gdy ciążą na nim poważne zarzuty np. gwałtu, a tu nic takiego nie miało miejsca. Poza tym Spronck również uważa, że w relacjach seksualnych dorosłych z dziećmi nie ma nic złego. - Dzieci od 12. roku życia mogą uprawiać seks z dorosłymi. Nie musi to być szkodliwe - powiedział RTL Nieuws.

Momonti

2011-05-26, 19:48
@ JustanotherLoco
Kto mówi że ktokolwiek tutaj jest tolerancyjny i popiera tolerancję takich odchyłów? Skoro jesteś zwolennikiem krzywdzenia dzieci to idź w ch*j.

Graveir

2011-05-26, 20:00
Scarlet napisał/a:

http://www.tvn24.pl/-1,1704162,0,1,dzieci-od-12-roku-zycia-moga-uprawiac-seks-z-doroslymi,wiadomosc.html



k***a jak czytam takie komenty jak pod tym artykułem to mam ochotę wyj***ć część ludzkości poza drogę mleczną...

Gszysztow

2011-05-26, 21:07
W pełni popieram. Moja siostrzenica też.

filipedia2

2011-05-27, 08:48
W Holandii ludzie (więc też i księża) mają po prostu za dobrze i najwyraźniej im się od tego dobrobytu w głowach popie**oliło...

Zembowy Wruzek

2011-05-27, 09:07
filipedia2 napisał/a:

W Holandii ludzie (więc też i księża) mają po prostu za dobrze i najwyraźniej im się od tego dobrobytu w głowach popie**oliło...



Przyzwyczaili sie do legalizacji :D

Maar

2011-05-27, 11:31
filipedia2 napisał/a:

W Holandii ludzie (więc też i księża) mają po prostu za dobrze i najwyraźniej im się od tego dobrobytu w głowach popie**oliło...




Chyba w dupach.

Miranda

2011-05-27, 12:10
Bardzo fajny news. Wczoraj na pudelku o nim przeczytałam.

SilesianHunter

2011-06-03, 17:40
Z braku laku trzeba mieć jakąś działalność społeczną, potem w życiorys na wikipedi wpiszą mu, że wywalczył legalizację pedofilii na terenie Holandii, bohater narodowy, dymał 20 małych dziewczynek dziennie taki był z niego zwierzak.

Czemu Rzymianie tej poj***nej religii nie zdusili w zarodku? :-(

marinis

2016-11-29, 16:00
"Dzieci od 12. roku życia mogą uprawiać seks z dorosłymi".

Biologicznie oczywiście, że mogą (natura daje pewnego rodzaju zezwolenie od pierwszej miesiączki), ale jest jeszcze kwestia psychiczna, więc pod tym względem to na pewno za wcześnie.
Poza tym jest także ryzyko zajścia w ciążę, a jak wiadomo 12 lat to za wcześnie.