18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazachowie wilka zastrzelili

TT4 • 2018-02-06, 23:52
...i byli dla niego bardzo niemili.


mazga50

2018-02-07, 00:00
Tylko drzemał...

DzidaZawodnik

2018-02-07, 00:04
Dzielny wilczek. Mam nadzieję, że upie**olił tam któremuś jakąś część ciała.

botcislaw

2018-02-07, 00:23
A to sk***ysyn udawał!

poligon6

2018-02-07, 11:45
Zaj***li sierściucha który wyżerał im owce i inne zwierzeta hodowlane. Dzikie zwierze jak raz zweszy łatwa zdobycz to nie odpusci. Do tego bardzo czesto wpada w szał i zagryza wiecej niz potrzebuje.

Jedynym wyjściem jest odstrzał takiego osobnika. W tamtym regionie to zwykłe szkodniki jak u nas szczury.

głest

2018-02-07, 12:06
mazga50 napisał/a:

Tylko drzemał...



Jak ten kogut w dowcipie niedawno gdzieś wrzuconym na sadolu.

Wrzucam w spojler - kto nie zna - czytać. Piwa nie stawiać - żeby nie było, że żebrzę... :szczerbaty:

spoiler

ehbeng

2018-02-07, 12:18
Szkoda, że ich tam wszystkich nie zapie**olił.

Tafariel

2018-02-07, 12:25
Boraty zastrzeliły wilka :amused:

ciepson

2018-02-07, 12:32
głest,
Masz :piwo:
Smutno mi było, że nie dostałeś.

głest

2018-02-07, 12:59
ciepson napisał/a:

głest,
Masz :piwo:
Smutno mi było, że nie dostałeś.



Parafrazując pewną wypowiedź quasi historyczną... "Piwa ci u nas dostatek, ale i to przyjmuję jako wróżbę zwycięstwa" :piwo:

100Burned

2018-02-07, 15:26
Czyli w waszym mongolskim mniemaniu drogie błazny, osadnicy trudniący się pasterstwem powinni wywiesić transparenty powitalne i napisy ,,smacznego kochane wilki, wszystkie owce/kozy/kury wasze" i zupełnie olać fakt, że dzikie zwierzęta wpie**alają im żywy inwentarz. Spoko umrzeć z głodu, byleby nie zrobić krzywdy drapieżnikowi, który pie**oli polowanie w lesie bo tutaj ma łatwiej.

Powinno się przepchnąć jakąś ustawę nakładającą sankcje za głupotę. Wielu z was, obrońcy uciśnionych szkodników by odrabiało swoją głupotę np kopiąc rowy albo zbierając psi kał w parkach, przydalibyście się społecznie.

marinis

2018-02-07, 15:32
Co za palant. Zamiast dobrze filmować to przez niego nic nie widać.

tranzystor

2018-02-07, 16:19
poligon6 napisał/a:

Zaj***li sierściucha który wyżerał im owce i inne zwierzeta hodowlane. Dzikie zwierze jak raz zweszy łatwa zdobycz to nie odpusci. Do tego bardzo czesto wpada w szał i zagryza wiecej niz potrzebuje.




100Burned napisał/a:

Czyli w waszym mongolskim mniemaniu drogie błazny, osadnicy trudniący się pasterstwem powinni wywiesić transparenty powitalne i napisy ,,smacznego kochane wilki, wszystkie owce/kozy/kury wasze" i zupełnie olać fakt, że dzikie zwierzęta wpie**alają im żywy inwentarz.




Już wam tłumacze, dwa tępaki. Prawdziwi pasterze mają tzw psy pasterskie, które pomagają zaganiać inwentarz, a także odstraszają dziką zwierzynę.
Oczywiście, skuteczniej jest wytłuc całą zwierzynę w promieniu 100km, albo postawić automatyczne karabiny z naprowadzaniem na ruch jak przy murze berlińskim.

100Burned

2018-02-07, 16:40
tranzystor napisał/a:







Już wam tłumacze, dwa tępaki. Prawdziwi pasterze mają tzw psy pasterskie, które pomagają zaganiać inwentarz, a także odstraszają dziką zwierzynę.




Dziękuję tranzwestytor za wytłumaczenie zagadnienia. Moje życie uległo zmianie :ok: