18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka gimnazjalistek na warszawskim Cargo.

ziomex1969 • 2012-07-26, 13:57
Nagrany niedawno przez znajomą filmik przedstawiający dwie gimbazjalistki i ich dosyć ostrą kłótnię, która przerodziła się w bójkę :fuck-off:

Zapomniałbym, nagrywane płytą CD...




To jest mój pierwszy temat, więc jak coś będzie nie tak, proszę o poprawienie.

P@...........@C

2012-07-26, 14:18
k***a, gdzie są rodzicie? Co się stało, że wszędzie teraz jest patologia? :-?

ru_ziolo

2012-07-26, 14:19
j***ny gimbus z filmu napisał/a:


Ciąg za włosy.
Zerwij czaszkę.



Ja pie**ole. Czego oni się w szkole uczą?
A raczej czy w ogóle się czegoś uczą, i w jaki sposób przechodzą do następnej klasy ?

ziomex1969

2012-07-26, 14:20
P@N K@C, wiesz, rodzice w domu/pracy ciężko pracują, a dzieci mają rozrywkę :)

erpi

2012-07-26, 14:25
Tagi: bójka :: dziewczyny :: cargo :: drift :: warszawa :: lotnisko :: gimnazjum :: gimbaza

:homer:


"ciąg za włosy" na pewno Warszawa?

:idzwch*j:

Who`s the winner, who`s the winner. :samoboj:

erpi

2012-07-26, 14:37
MlodyPoliglota napisał/a:

na _ pewno Warszawa.



Dzięki :)

Ac...........en

2012-07-26, 15:19
Fajnie usiadła jej na twarz.

Michster

2012-07-26, 15:25
Jest mi wstyd za moje pokolenie.

~Angel

2012-07-26, 15:36
to już skośnookie 10-cio latki lepiej się napie**alają


Olcikk

2012-07-26, 15:43
W ich wieku to ja robiłam wszystko by nie być taką patologią jak one ... Do dzisiaj obrzydza mnie alkohol i fajki. Mam grupkę normalnych znajomych od x lat, zawsze jakiś wypad na miasto się znajdzie, wspólne imprezy itd itp.... ale wszystko grzecznie jak na dziewczynki przystało. Ciesze się, że jednak mam rozum, bo jakbym w gimnazjum zadawała się z ludźmi o podobnym charakterze, to podobnie bym skończyła.
A takim dzieciom to powinni kuratora chociaż narzucić... ale takiego mocnego.. Żeby się nauczyły dyscypliny.

Weź, wk***iłam się.

erpi

2012-07-26, 15:53
Olcikk napisał/a:

W ich wieku to ja robiłam wszystko by nie być taką patologią jak one ... Do dzisiaj obrzydza mnie alkohol i fajki. Mam grupkę normalnych znajomych od x lat, zawsze jakiś wypad na miasto się znajdzie, wspólne imprezy itd itp.... ale wszystko grzecznie jak na dziewczynki przystało. Ciesze się, że jednak mam rozum, bo jakbym w gimnazjum zadawała się z ludźmi o podobnym charakterze, to podobnie bym skończyła.
A takim dzieciom to powinni kuratora chociaż narzucić... ale takiego mocnego.. Żeby się nauczyły dyscypliny.

Weź, wk***iłam się.



k***a królewna i w dodatku dziewica, nie może być!