18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizda jednokółka

saves • 2024-05-04, 18:50
Piesek dostarczył jednym bólu, innym radości.

Smoczoor

2024-05-04, 23:11
ale bym mu zaj***ł kopa, a psa bym pognił do właścicielki

420710247365

2024-05-05, 00:07
smc napisał/a:

j***na dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.
j***na dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.



Dobry patent, też tak robię tylko mam za szybą kartkę zalaminowaną "Pilna dostawa produktów medycznych" i mogę wszędzie stać, na miejscach dla niepełnosprawnych, pod zakazami, na chodnikach, wszędzie.

silwerbalk

2024-05-05, 08:36
psotna_c*pka napisał/a:

Z takiego buldoga to mnóstwo smalcu da się wytopić.



Co ty k***a chude to jak sk***ysyn .... Za to ma grubą skórę wiec na buty jak najbardziej się nadaje ...

riddick1773

2024-05-05, 08:37
Myxxer napisał/a:

Oczywiście tłusta c**a nie potrafi kundla upilonować



jak ona dla ciebie jest tłusta to współczuje.

silwerbalk

2024-05-05, 08:39
smc napisał/a:

j***na dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.
j***na dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.



Już jedemu tak przebiegłem po samochodzie ..... j***ny wyleciał z sklepu jak dzik ....
:lol:
Wyj***ne mam na twoją własność bo mi tarasuje drogę. k***o.

majeńka

2024-05-05, 10:24
bartekf94 napisał/a:

No ale k***a kundle latające pod nogami to aż proszą się o anihilacje

To nawet dobre słowo.

W potocznym rozumieniu, anty-coś to przeciwieństwo tego czegoś, natomiast w fizyce obie takie cząstki mają identyczne większość właściwości: taką samą masę, tak samo się zachowują, tak samo wchodzą w reakcje, itd.

Z tym wyjaśnieniem, mamy:
- motop*zdy to gówno
- psy to gówno
- kiedy się spotkają, oba ulegają zniszczeniu

d-_-bE.Prigozhin61

2024-05-05, 12:00
dżonyłojlker napisał/a:

To nie żaden kundelek, tylko wspaniały, rasowy buldog francuski. Jedna z najdoskonalszych ras psów, praktycznie nie posiada żadnych wad genetycznych jak inne rasowe psy i jest niespotykanie bystry. Cieszy się świetnym zdrowiem i długo żyje.



To oksymoron

elim

2024-05-05, 16:31
Po ubiorze to widać że gość doświadczony w jeżdżeniu na monocyklu, nie przez przypadek ma kask bo na tym gównie można się nieźle rozwalić.

Seshteam6669

2024-05-05, 21:52
Tylko że na filmiku widać że to osoba ktora nagrywa jest właścicielem psa, trzyma smycz w rece