18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mikołaj oszust

Pitupitu • 2020-11-14, 10:24
Renifery na kwarantannie


Ni...........ny

2020-11-14, 15:39
notak napisał/a:

i moje
przez PO mam jeszcze wyższy wat



Przez PIS, w 2016 podnieśli.

Noside

2020-11-14, 15:40
Gandalf-Szary napisał/a:

Dziwi mnie fakt dlaczego tyle pomyj wylewanych jest na program 500+ skoro partie które są za jego kontynuacją w ostatnich wyborach zgromadziły ponad 90% głosów.



Po prostu nie obracasz się wśród beneficjentów. Mały plus za to, ale duży minus za naiwność... Życia nie znasz.

Zbysław

2020-11-14, 15:49
baronturbina napisał/a:

pie**olona patologia! Obudźcie się bo z naszych podatków idzie na to 500 plus!



wolisz żeby 500 poszło do kieszeni takich jak np. tego od zegarka czy tuska? wszyscy to patologia?

Pralpunkt

2020-11-14, 16:29
Będzie miał kto robić na Roksie

notak

2020-11-14, 17:17
Rebeliant napisał/a:

Jaka patologia. Nie szkoda mi już tej dziewczynki, bo już za późno. Teraz to tylko granat przez okno pomoże.
Kariera jarającej szlugi i pijącej tanie wódki menelki, robiącej lody menelom za alkohol stoi przed nią otworem.



a mi szkoda tego dziecka, bo co winne jest że ma takich rodziców, oraz kretynów którzy kładą je na równi pochyłej

jeszcze ma szansę, puki co

yoyobart

2020-11-14, 17:37
ja pie**olę,wy wszyscy świętojebliwi?za gówniaka nikt nie przeklinał?akurat wierzę.sam kląłem jak ch*j i p*zda tam,normalna rzecz u kaszojadów

Suspens

2020-11-14, 18:05
Brudni i śmierdzący polacy uczą już swoje dzieci języka pato. Ten kraj niedługo będzie takim gównem, które każdy będzie omijał. Liczę na jak najszybszy rozbiór pollzgi.

sa...........os

2020-11-14, 20:25
yoyobart napisał/a:

ja pie**olę,wy wszyscy świętojebliwi?za gówniaka nikt nie przeklinał?akurat wierzę.sam kląłem jak ch*j i p*zda tam,normalna rzecz u kaszojadów



Tu nie chodzi o dzieciaka, tylko o jego pie**olniętych starych. Chyba że puszczałeś takie wiązanki przy swoich, a oni się śmiali i głaskali Cię po główce. No chyba nie?

Krypt0

2020-11-14, 20:57
TranzystorWyklęty napisał/a:

Mała Karyna, za kilka lat w towarzystwie Sebixów pierwsze ćpanko, r*chanko i wyroki



i to wszystko w jeden weekend

Tr...........ty

2020-11-14, 21:59
notak napisał/a:

i moje
przez PO mam jeszcze wyższy wat



Jakbyś rzeczywiście płacił podatki, odróżniłbyś "wat" od VATu

wdowa40

2020-11-14, 22:11
Niezwyciężony napisał/a:

Całą rodzinę pod prysznic



Co to za nuta

St...........on

2020-11-14, 22:54
Nawet tępa k***a nie zdaje sobie sprawy, że robi dziecku krzywdę. Pewnie bawi się sama albo z innymi patusami bombelkami, dźiecmi kolezanki mamy. Ale za parę lat cięzko odczuje na swoim ryjku jak i matka k***a, w szkole, ciągłe wzywania rodziców, uwagi, zawieszenia ucznia, wydalenia ze szkół, kurator, dla mamy zawiasy za demoralizację nieletniej, dla gówniary nowa rodzinka zastępcza, ew. osrodek dla trudnej młodzieży. Tak kończą pato-k***inoxy- Karyny i ich Malwinki.

Pitupitu, podaj źródło to cię wyręczę i zafunduję młodej normalne dzieciństwo w rodzine zastępczej.

yoyobart napisał/a:

ja pie**olę,wy wszyscy świętojebliwi?za gówniaka nikt nie przeklinał?akurat wierzę.sam kląłem jak ch*j i p*zda tam,normalna rzecz u kaszojadów



Oczywiściwe ,że przeklinałem, ale jak stary usłyszał to nacierał mi język mydłem, albo kazał wpie**alać pokrzywy. A jeśli twoi nie reagowali, to znaczy ,że jestes z popie**olonego pokolenia bezstresowego.

seven

2020-11-15, 08:58
Slysze tam slaski akcent, smutno mi z tego powodu :(

marinis

2020-11-15, 10:40
Jacy wy jesteście MEGA TĘPI. Na podstawie bekowego filmu od razu piszecie, że to patologia i wyjeżdżacie z niesamowitymi idiotyzmami odnośnie tego co według was będzie w przyszłości.
Widać że jak macie chore łby, to normalnie myśli wam do nich nie przychodzą.
TranzystorWyklęty napisał/a:

Mała Karyna, za kilka lat w towarzystwie Sebixów pierwsze ćpanko, r*chanko i wyroki



Ty gówno trollu wiesz co będzie za kilka lat, więc nie fantazjuj.
Większość filmów wrzucanych do Internetu nagrywa się dla beki.
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Oczywiściwe ,że przeklinałem, ale jak stary usłyszał to nacierał mi język mydłem, albo kazał wpie**alać pokrzywy



Współczuję ci, bo miałeś tępego starego i to jeszcze sadystę. Osioł.
Suspens napisał/a:

Ten kraj niedługo będzie takim gównem, które każdy będzie omijał.



Ten kraj obecnie jest gównem dzięki wyborcom PiSu i Konfederacji. Oni każdego obrażają i sieją zamęt.

Wiewór

2020-11-15, 13:37
Pisowski narybek.