18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaszojad na rowerku

~_Yarko_ • 2024-05-04, 15:53

I konserwacja podwozia do poprawy ...

KrwawyEric

2024-05-04, 19:21
Fajny parking samochodowy na boisku :D Ja pie**ole

TerazPolska123

2024-05-04, 19:29
SUV

żeby moja dupa była wyżej od twojej, ciekawe że radar nie zadziałał, ciekawe że kamery 360 nie zadziałały no ale to chyba chiński SUV

AberChaos

2024-05-04, 20:05
co to wgl k***a jest parking z boiska?
btw idealny przykład dlaczego suvy powinny zostać zakazane z tego gówna nic nie widać na drodze przed tobą

vladok

2024-05-04, 21:26
AberChaos napisał/a:

btw idealny przykład dlaczego suvy powinny zostać zakazane z tego gówna nic nie widać na drodze przed tobą



Taa, i ciężarówki i autobusy...

smc

2024-05-04, 23:14
Dziwna ta Rosja...

Habiba

2024-05-05, 00:08
Jest jeszcze młody,rozchodzi to na bank.

el...........ss

2024-05-05, 03:24
Idealny przykład, dlaczego sens mają społeczne kanały na youtube, jebiące debili jeżdżących autami po chodnikach, deptakach, trawnikach czy choćby własnie boiskach.
Jak policja czy inna straż wiejska ma we dupie to, że kierowcy odpie**alają z autami co im się żywnie podoba, bo "przecież tutaj zawsze się tak jeździ" lub "bo inni też tak robią", to społecznie powinno takich debili się j***ć, żeby przed kamerą pokazali jeszcze dosadniej, jakimi imbecylami są. W tych krajach kwitnącego gówna z gangesu już nawet widać nie można gówniaka ze smyczy puścić na częściowo ogrodzonym placu/boisku.
Sam nawet u nas nie raz musiałem sp***alać przed autem, idąc z gówniakiem za rękę, bo jakieś j***ne miernoty musiały zaparkować pod samym budynkiem i cofały na ślepo przez chodnik szerokości kilku metrów, nie patrząc, czy nikt nie idzie, mimo że 10 metrów dalej mieli normalne, darmowe miejsca parkingowe. A już totalnie mnie rozwala, jak ktoś parkuje na szerokości całego chodnika, zmuszając pieszych do wchodzenia na jezdnię, bo temu komuś było szkoda 4zł, bo parking obok był płatny. j***ne niedorozwoje

KUBA-SKA

2024-05-05, 13:00
Parkingi z bramkami dla abonentów i boisko kto zaszkodził auto zbyt wysokie a by zobaczyć gówniarza albo to gówniarz powinien skapnąć się wcześniej patrząc w obydwie strony jak każdy katolik cz tam buddysta indifferenc .mówią że dziecko trzeba przestrzegać przed śmiertelnymi wypadkami. A mimo to w ciąwszy się zdąża ,wszyscy wiemy że gnojki kosztują i wychowanie jest każdym małym eksperymentem żadna matka czy ojciec niewiedzą jak mają zachowywać się w rozwoju małego chłopca który ma 13 lat i już pije i pali Lolki nic dobrego z tego nie będzie wiem po sobie jak pod koniec lat nie emigrowałem to z pensją 850zł gdzie we Włoszech jako dekarz zarabiałem na czarno 3.600000 milionów lirów i na przeliczenie na złotówki było coś jakiego jak 7300zł i stwierdziłem że do Polski już nigdy nie wrócę aby żyć albo się budować kupiłem mieszkanie z 20 letnim kontraktem z bankiem i już żyje tu 24 lata więc nie spłacam co miesiąc 800€ to idzie na kupke a mam 42 lata wyjściowe rośnie szkoła morska i kryptomania w mapach też rośnie katamaranów piano piano me LO konstruisko i na emeryturę w wieku 54 lat bende pływał po Bahamas i bali wte i spowrotem Philipsem Oceanie

smc

2024-05-05, 17:02
KrwawyEric napisał/a:

Fajny parking samochodowy na boisku Ja pie**ole







Disi81

2024-05-05, 22:26
KrwawyEric napisał/a:

Fajny parking samochodowy na boisku Ja pie**ole



Bo to szkolny parking - więcej celów

:-D

dr.lecter

2024-05-07, 15:05
To parking czy boisko do k***y nędzy?

dus

2024-05-08, 16:08
Tak też wyglądają boiska i place zabaw w Polsce. W każdą niedzielę u nas mamy zawalone samochodami boisko. Zapraszam na mniejsze miescowości.