18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacap vs down

T3RMINATOR • 2024-05-05, 00:43
Moskwa, Rosja: Mężczyzna bije niepełnosprawnego faceta z zespołem Downa dla zabawy.


Reichsmarschall

2024-05-05, 13:25
Osoby z zespołem downa mają zwykle IQ w przedziale 30-60, czyli i tak więcej niż przeciętne kacapskie ścierwo

hitmeme

2024-05-05, 15:05
Ten co bije też wygląda tak nie tegens.

Pedator

2024-05-05, 15:11
O razu załadować w ciężarówke razem z tą pałką, zawieźć na Ukraine i wywalić przed linią frontu.

kupus

2024-05-05, 16:52
przeciez to rusek, wiec intelektualnie sa sobie rowni

BigLebovsky

2024-05-05, 20:23
Jak na camera obscura to całkiem dobra jakość.

yaiba

2024-05-05, 22:45
Odważny jak sam do całego zespołu wyskoczył. Ale nie ma się co dziwić, jak po oczach mu widać, że gość już 17ste pokolenie walczy z chorobą alkoholową

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-05, 23:05
Reichsmarschall napisał/a:

Osoby z zespołem downa mają zwykle IQ w przedziale 30-60, czyli i tak więcej niż przeciętne kacapskie ścierwo







czyli więcej od Polaków?

darek1234

2024-05-05, 23:31
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

czyli więcej od Polaków?



U kacapów robiono badania IQ na wyższych uczelniach w Moskwie. To na pewno nie jest średnia ilorazu w kacapowie.
Patrzysz na wysokość wiersza czy na IQ?!

Ludzie_to_DEBILE

2024-05-06, 09:10
darek1234 napisał/a:

U kacapów robiono badania IQ na wyższych uczelniach w Moskwie. To na pewno nie jest średnia ilorazu w kacapowie.
Patrzysz na wysokość wiersza czy na IQ?!



Myślę że po prostu jesteś jak większośc ludzi osobą kierującą się emocjami, głównie tymi negatywnymi - nienawiść , i fakty masz w dupie, ważne że masz kogo nienawidzieć. Ludzie generalnie to jednostki głupie, gdyby tak nie było to nie ginęliby milionami na różnych wojnach nakręcając się sami aby walczyć o to kto będzie ich właścicielem. Kretyni.

Reichsmarschall

2024-05-06, 20:47
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Myślę że po prostu jesteś jak większośc ludzi osobą kierującą się emocjami, głównie tymi negatywnymi - nienawiść , i fakty masz w dupie, ważne że masz kogo nienawidzieć. Ludzie generalnie to jednostki głupie, gdyby tak nie było to nie ginęliby milionami na różnych wojnach nakręcając się sami aby walczyć o to kto będzie ich właścicielem. Kretyni.



Po pierwsze tekst z IQ był celową hiperbolą i problem w tym, że właśnie nie myślisz, co widać po kwiatkach jak "nienawidzieć". i jest pełno źródeł z których wynika, że średnie ruskie IQ jest niższe niż w Polsce.

Po drugie rosyjski daleki wschód jest skrajnie opóźniony cywilizacyjnie w porównaniu do zachodniej, europejskiej części kraju, i w niektórych rejonach średnie IQ jest nawet o ponad 20 punktów niższe niż na zachodzie - właśnie z tych zapuszczonych i biednych terenów dostarczani są rekruci, przerabiani następnie na mielonkę podczas rozpoznania bojem za matuszkę rosję.

darek1234

2024-05-07, 00:45
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

fakty masz w dupie



Hm, ja? To jak patrzysz na wykres, który sam zapodałeś? Już sam nie wiem kto debil...

mazga50

2024-05-08, 17:50
Co ten down na końcu mówi?