18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony łoś

Pfciuki • 2013-02-23, 16:37
"Profesjonalista" nie dość, że strzelał z bliska to jeszcze źle trafił, łoś kozak wstał i pobiegł dalej...




...George Bush na polowaniu

Rahmes

2013-02-24, 14:45
bloodwar napisał/a:

Koleś świetnie sobie dobrał ubiór maskujący, w czerwonej bluzie na 100% żadne zwierze go nie przyuwazy :-)



A nie pomyslales ze wiecj osob moze polowac w tym samym lesie? xD

Cyjanek

2013-02-24, 14:46
Za łosia ten ch*j będzie zdychał w cierpieniach, tego mu życzę :)

St...........el

2013-02-24, 15:06
Czy ten koleś nie wygląda jak J.W.Bush?

Di...........ns

2013-02-24, 15:09
Może ten pan to weterynarz a łoś cierpiał po porostu na niedobór żelaza...

Kondra

2013-02-24, 15:11
@2up

Raczej jak jego upośledzony brat bliźniak, którego ukrywał w piwnicy.

tomek2302

2013-02-24, 15:17
z ubirem chodzi o to by inni go nie zabili, niezle tereny sadzac po jezyku skandynawia

Skądinąd

2013-02-24, 15:37
borutard napisał/a:

bloodwar zwierzaki nie widzą kolorów ;p
...tylko ruch ;p



"Zwierzaka" to ty chyba tylko na obrazkach widziałeś. Koty na pewno rozróżniają kolory i niektóre są dla nich bardziej drażniące niż inne. A skoro domowe koty to mają, to na 90% i reszta kotowatych. Idź już, idź stąd :glowawmur:

Koperek

2013-02-24, 15:44
Niech ryczy z bólu ranny łoś... :D

Sz...........jk

2013-02-24, 16:17
I tak padnie, pies już za nim poleciał. Dobić z bliska nie chciał bo rykoszet, a w głowę na bank strzelać nie będzie bo później dziurawą czaszkę by musiał powiesić jako trofeum.

Dajman

2013-02-24, 17:13
ch*j prawda :) . Zwierzynie nie powinno strzelać się w okolice głowy, tak jak zrobił to ten pajac. Strzał powinien być oddawany w komorę. Potwierdzone info, bo mój dziadek, jak i mój ojciec są myśliwymi.

Cyrk

2013-02-24, 17:22
Ładnie trafił. Nie poprawiał, bo szkoda skóry - łoś i tak nie sp***oli daleko. A co do kolorów to widzenie koloru czerwonego to dość nowy, jak na ewolucję życia na naszej planecie, wynalazek występujący niemalże wyłącznie u ssaków naczelnych (z kilkoma wyjątkami) po to aby żreć owoce dojrzałe, a zielone zostawiać w spokoju. Więc jeżeli jakiś gatunek nie żywi się owocami ma bardzo znikome szanse na widzenie czerwieni. Ulżyłem sobie

borutard

2013-02-24, 18:32
Skądinąd napisał/a:



"Zwierzaka" to ty chyba tylko na obrazkach widziałeś. Koty na pewno rozróżniają kolory i niektóre są dla nich bardziej drażniące niż inne. A skoro domowe koty to mają, to na 90% i reszta kotowatych. Idź już, idź stąd :glowawmur:




Ale czy my k***a rozmawiamy o kotach?

wypie**alaj i umrzyj, albo naucz sie logicznie kojarzyć fakty no i czytac

Dajman napisał/a:

ch*j prawda :) . Zwierzynie nie powinno strzelać się w okolice głowy, tak jak zrobił to ten pajac. Strzał powinien być oddawany w komorę. Potwierdzone info, bo mój dziadek, jak i mój ojciec są myśliwymi.

Masz racje, najlepiej celowac na komore ale tutaj tez nie bylo zle ;p

Janóż

2013-02-24, 19:46
ch*j wam w dupe. Świni mi nie szkoda. Swinia śmierdzi jest obrzydliwa i jej jedynym pozytywem jest to, że jest smaczna. Łoś jest zajebisty a frajer w czerwonym to ciota nie myśliwy.

kokroucz

2013-02-24, 20:49
zwierzęta rozróżniaja kolory ZNAWCO...
psy np o których mowi sie ze widza na czarno-biało tak naprawde widza na żółto-niebiesko lecz dla nich to normalne, ludzie posiadaja czopki barwne wyłapujące swiatlo o dlugosci fal odpowiadających czerwonemu niebieskiemu i zoltemu, sa zwierzeta ktore widza o wiele wiecej kolorow niz ludzie

Bobikufel

2013-02-24, 21:12
ktoś kto uważa że zwierzęta nie rozróżniają kolorów a siebie uważa za wyjątek od tej reguły to niech lepiej na następnych zajęciach z biologi zapyta sie "pani" od biologii co i jak.