18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowe zakupy...

Halman • 2022-05-08, 16:17

zniszczę wam wasze dzieciństwo to pat i mat, bolek i lolek, żwirek i muchomorek...

Destez

2022-05-09, 09:28
Halman napisał/a:

zniszczę wam wasze dzieciństwo to pat i mat, bolek i lolek, żwirek i muchomorek...



A czemu? Bo też r*chasz kolegów? Nie mierz innych swoją miarom :)

Olashenco

2022-05-09, 11:34
xXx5226 napisał/a:

Czyli halman to pedał.



Oj tam pedał od razu. Może po prostu z ojcem na zakupach...

djpyza

2022-05-09, 16:49
baronturbina napisał/a:

Ni ch*ja. Nie chce się podzielić. Z drugiej strony co się dziwić? To jedyne dziedzictwo rodzinne jakie ma.



twoje dziedzictwo to upośledzenie umysłowe 1 stopnia... starzy dalej nie wiedzą że takiego bałwana urodzili ?

Anal_Intruder_69

2022-05-09, 21:53
Wiadomo, że brudasy nie kupią. A potem nie daj Boże ktoś będzie na tym spał...

baronturbina

2022-05-09, 22:29
djpyza napisał/a:

twoje dziedzictwo to upośledzenie umysłowe 1 stopnia... starzy dalej nie wiedzą że takiego bałwana urodzili ?


Emil. Widzę że i wiedzę medyczna posiadasz. No jo „upośledzenie umysłowe 1 stopnia”… Czy ja obrażam Twoich rodziców i śmieje się z tego, że zostałeś spłodzony w remisie, przez nieznanego mieszkańca Niemczyna podczas dożynek. Emil naucz się składać zdania po polsku do cholery! Jak starzy mogli mnie urodzić? Znaczy razem oboje mnie urodzili? Tak poważnie! Skończyłeś chociaż podstawówkę?

djpyza

2022-05-10, 21:02
baronturbina napisał/a:

Emil. Widzę że i wiedzę medyczna posiadasz. No jo „upośledzenie umysłowe 1 stopnia”… Czy ja obrażam Twoich rodziców i śmieje się z tego, że zostałeś spłodzony w remisie, przez nieznanego mieszkańca Niemczyna podczas dożynek. Emil naucz się składać zdania po polsku do cholery! Jak starzy mogli mnie urodzić? Znaczy razem oboje mnie urodzili? Tak poważnie! Skończyłeś chociaż podstawówkę?



cię matka i ojciec nauczyli czytać ze rozumieniem ? czy nie ?

baronturbina

2022-05-11, 14:45
Dobra analfabeto. Nie dociera do ciebie że piszesz jak dyslektyk, białostocki niedorozwoju. Idź zobaczyć czy cię w piwnicy nie ma.