18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa szkoła w USA

Zadi_ • 2017-05-27, 11:26
Co robi uczeń, gdy napisał test na 43% a chce 70?



:terror:

Ni...........ny

2017-05-28, 09:29
MgrMajster napisał/a:

W szkole specjalnej rozumiem? :roll:



Zwykłe technikum, a sposób twojego rozumowania, sugeruje że mierzysz mnie swoją "specjalną" miarą ;-)

Bishamoth

2017-05-28, 10:14
Jezu jak ja bym mu wpie**olił....

qwerq221

2017-05-28, 11:20
ehh zachowal sie jak murzyn wstyd

mr-dupa

2017-05-28, 21:13
Jedynie co mógł zrobić to wysypać śmieci z kosza.... i on o tym doskonale wie ;)

pjf

2017-05-28, 21:30
Cytat:

Kiedyś jak dostało się lufę w szkole to człowiek obsrany był w ch*j przed rodzicami i bał się wywiadówki... Potem nastąpił dziwny zwrot akcji gdzie nauczyciele się bali rodziców na wywiadówkach jak ich dziecko dostało pałę...
Teraz gówniarzeria się rzuca do nauczycieli, drze ryja, robi z siebie ofiarę i nawet leci z łapami...

Ciekawe co będzie za kilka kolejnych lat.



A teraz jak rodzice reaguja kiedy dostaniesz jedynke?

~Velture

2017-05-29, 14:36
pjf napisał/a:



A teraz jak rodzice reaguja kiedy dostaniesz jedynke?


Dziwią się, że umawiam się z dziewczynkami z podstawówki :amused:

dobra_kawa

2017-05-29, 15:08
Ja pie**ole nie ogarniam tej obojętności innych uczniów. Jak ich nie wk***ia to, że przychodzą na lekcje/zajęcia i jakiś pajac drze ryja i robi syf? I ten brak szacunku do nauczyciela. Jakby mi koleszka z klasy wyskoczył z ryjem do mojej Nauczycielki od matmy z liceum (szacun dla kobiety bo kawał czasu i zdrowia poświęciła żebyśmy maturę z matmy rozj***li na miękko) to bym mu tak wypieprzył z liścia aż by zajęczał.

~Velture

2017-05-29, 15:35
dobra_kawa napisał/a:

Ja pie**ole nie ogarniam tej obojętności innych uczniów. Jak ich nie wk***ia to, że przychodzą na lekcje/zajęcia i jakiś pajac drze ryja i robi syf? I ten brak szacunku do nauczyciela. Jakby mi koleszka z klasy wyskoczył z ryjem do mojej Nauczycielki od matmy z liceum (szacun dla kobiety bo kawał czasu i zdrowia poświęciła żebyśmy maturę z matmy rozj***li na miękko) to bym mu tak wypieprzył z liścia aż by zajęczał.


Aha.

Super. Nawet rozumiem.

Teraz wyobraź sobie, że nie mieszkasz w Polsce tylko w USA.
Mieszkasz w kraju gdzie rocznie jest kilka strzelanin w szkołach.

Masz pewność, że nie będziesz następny?
Chcesz wk***ić jeszcze bardziej już nieźle wk***ionego białego chłopczyka z wyższej klasy średniej który chodzi z tobą na zajęcia?

Mam nadzieję, że zrozumiałeś mój przekaz.

kalijanek

2017-05-29, 20:00
up@ tam był jakiś przekaz w tym?