18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postanowił uciekać

Kriski • 2021-06-08, 12:26
Drobny diler postanowił uciekać. A że nie był czarny to to zafundowano mu tylko skoki napięcia.


AreS_PL

2021-06-09, 16:48
Kulturka - na końcu przeprosił :D

mrfreak16

2021-06-10, 01:17
Deputy Sheriff, wolą taseować niż strzelać

robaki

2021-06-10, 10:08
Krzych*j123 napisał/a:

Co za baran z ciebie, co ty k***a porównujesz. Swoją drogą na twoim zajbistym porównaniu policja zachowała się ok. Jakby trafili typa to by poszli pewnie siedzieć. Co ty baranie myślisz, że to szybcy i wściekli ze po strzale w oponę samochód wybucha? W Polsce reagują odpowiednio do możliwości jakie mają. W USA możliwości są większe za co chwała im za to.



A dziękuję za miłe słowo. Może nie wyraziłem się zbyt jasno, ale moje porównanie nie miało w żadnym momencie na celu negowania reakcji polskich policjantów - robią to, na co pozwala im prawo. Chodziło mi dokładnie o to, co zauważyłeś w ostatnim zdaniu swojej wypowiedzi. Dodajmy do tego nieudolny system szkolenia (choć jest coraz lepiej), nie do końca dobrze zorganizowany system pracy i akcji (interwencji) polskiej policji. Nie na każdym etapie i szczeblu oczywiście, ale w Polsce niestety nie potrafimy tego dobrze zorganizować. Podobnie jest w wielu krajach Europy Zachodniej, choć tam są inne realia i zupełnie inne finansowanie.