18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zrobisz mi loda?

Grillowany • 2013-06-28, 15:39
Często przy filmikach z "prankami" mówimy "W Polsce to od razu by wyłapał wpie**ol". Wapniaka znamy między innymi z filmiku o paleniu jointa i proszeniu o zapalniczkę. Sprawdźcie jak ludzie reagują na hasło "Zrobisz mi loda?"



Po tagach nie, w szukajce nie, po tytule nie i tak dalej i tak dalej, więc chyba nie było.

La...........vo

2013-06-28, 19:48
Ciekawe co by zrobił, jakby natrafił na jakiegoś chętnego pedała :D

mi...........dz

2013-06-28, 20:15
Od razu słyszę ślunsk!? :D

Marsto

2013-06-28, 20:17
Converter napisał/a:

i tak wszyscy wiemy że loda byś zrobił :D



I tak wszyscy wiemy że siedzisz forever alone przed kompem, trzepiesz kapucyna i napalasz się na jakąś laskę w różowym z tego filmiku + nie masz laski dlatego ta reakcja cie zdziwiła.

Molino

2013-06-28, 21:35
Pierwsze pytanie, pierwsza odpowiedź i choćby nie wiem jak to ukrywali to od razu słychać, że akcja ma miejsce na hanysowie :facepalm:

Marsto

2013-06-28, 21:41
Molino napisał/a:

Pierwsze pytanie, pierwsza odpowiedź i choćby nie wiem jak to ukrywali to od razu słychać, że akcja ma miejsce na hanysowie :facepalm:



I co w związku z tym? Pewnie byłeś na tym "hanysowie" i jadłeś wszystko, piłeś i zwiedzałeś także nie pie**ol bo wtedy nie bolało

:idzwch*j:

Riva

2013-06-28, 21:57
Ludzie to są jednak zboczone ku......... jak słyszą zrobisz mi loda to od razu myślą o obciąganiu ku*asa, a nie o zwkłym lodzie

Cz...........ot

2013-06-28, 22:05
2.20 prawidłowa reakcja na zaczepke debila

Co...........er

2013-06-28, 22:27
Marsto napisał/a:



I tak wszyscy wiemy że siedzisz forever alone przed kompem, trzepiesz kapucyna i napalasz się na jakąś laskę w różowym z tego filmiku + nie masz laski dlatego ta reakcja cie zdziwiła.

widze ze tylko jako jeden z dwoch ogladajacych ten filmik zwrociles uwage na jakas tapeciare w rozowym ;) poza tym teksty masz słabe i oklepane jak tyłek twojej siostry

Zielonek92

2013-06-28, 22:44
Chyba cie poyebayo ;d

cena_z_lombardu

2013-06-28, 22:56
Koleś 02:18- smyczka Ruchu przy pasku?

Marsto

2013-06-28, 22:57
Converter napisał/a:

widze ze tylko jako jeden z dwoch ogladajacych ten filmik zwrociles uwage na jakas tapeciare w rozowym ;) poza tym teksty masz słabe i oklepane jak tyłek twojej siostry



Oklepaną to masz twarz po tym jak star wpie**olił ci się w zad. Pomyśl trochę a dowiesz się co to znaczy :)

Co...........er

2013-06-28, 23:20
Marsto napisał/a:



Oklepaną to masz twarz po tym jak star wpie**olił ci się w zad. Pomyśl trochę a dowiesz się co to znaczy :)

no ty doskonale wiesz co to znaczy :D

Daimler1916

2013-06-28, 23:59
Coś czuję, że za niedługo typek znajdzie sie na Hardzie :D

Ja...........ut

2013-06-29, 03:50
Szczerze, gdybym szedł z moją dziewczyną i podbił do mnie koleś z takim pytaniem, to bym się wk***ił. Kiedyś po moim mieście chodził koleś z podobnym pytaniem "czy był lodzik na festiwalu". Mój kolega nie wytrzymał i go w końcu uderzył. Nazywacie typków prostakami, ale z drugiej strony jest pełno idiotów na świecie i skąd pewność, że dana propozycja nie jest na poważnie? Codziennie można się spotkać z różnymi dziwadłami, a gdyby do Was, na spacerze z kobietą podbił koleś z takim pytaniem, to większość z Was miałaby takie samo skojarzenie. Może nie każdy uciekałby się do przemocy ale pierwsza reakcja byłaby negatywna. Łatwo jest śmiać się z reakcji zza ekranu, bo my wiemy od początku, że Ci ludzie są filmowani, a oni nie, stąd te reakcje. Moim zdaniem ten 'prank' jest po prostu chamski. Może nie mam za dużo dystansu, ale nie podoba mi się. Bez piwka.