18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żałoba w Izraelu

piotrek_p17 • 2013-04-06, 14:01
ŁKSa Pany :-D

konopeek

2013-04-07, 03:29
ahmatw napisał/a:

k***a, przecież to żydzew jest pejsaty...



Cłopaki chcą zrobić wałka. Niestety sami się oszukują.

Fragless

2013-04-07, 03:31
Oba te pie**olone kluby to spuścizna po żydach, więc nie rozumiem po kiego ch*ja cisnąć po sobie od jarmułkonoszy.

19kaczor90

2013-04-07, 08:46
To teraz pora na Widzew i będzie spokój.

D-Rose

2013-04-07, 10:53
yebac widzew i łks. :mrgreen:

golip

2013-04-07, 10:57
Nie istotne który z tych dwóch śmiesznych klubów jest żydowski, mimo wszystko filmik mnie rozbawił. lol "Nie czuję się winny, była dziura to wchodziłem".

k0lcz88

2013-04-07, 11:33
Haha dobry filmik :) a co do wątku powyżej to założyciele ŁKSu to zdecydowanie rodowici Polacy, nawet nazwiska mają takie polskie: Arnold Heiman i Jerzy Hirszberg.

pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81KS_%C5%81%C3%B3d%C5%BA#Historia

Światłocień

2013-04-07, 12:15
Adminie, czy widzisz tytuł tematu? Czy widzisz opis? Dlaczego nie wypie**alasz stąd soczystym banem takich takich bezmózgich Typowych Seb, którzy gnieżdżą się na tym portalu jak larwy w zdechłej łani?

ru_ziolo

2013-04-07, 12:23
Już myślałem, że żałoba bo rachunek za gaz dostali za okres 39-45.

bisfhcrew

2013-04-07, 12:27
Oba kluby warte siebie, pedalskie dz**ki z żalem na głowie biegają po boisku a jak złamią paznokieć to k***a leżą na trawie do końca meczu.

black88

2013-04-07, 12:51
Dajcie Czarka i "Ućć k***a", widzew i łks są siebie warte

Samudaripen

2013-04-07, 13:11
jude jude jude cała łódź !

ssebqq

2013-04-07, 17:10


Przyganiał kocioł garnkowi :homer:

kolo2

2013-04-07, 21:34
Gdy ide korytarzem o jednym tylko marze by wszystkich żydzewiaków trafił szlag!
By żony ich zdradzały, a córki się puszczały, a stary eŁKaeSiak śpiewał tak:
ch*j wam w dupe wszystkie żydy zaj***ne!
Dziś ŁKS będzie bez was wódke pił!
Dziś ŁKS będzie r*chał wasze żony!
Ciao bambino spadaj żydzie tam są drzwi!

babubabu89

2013-04-07, 23:58
I przez takich pojebów jak wyżej w komentarzach nie oglądam piłki nożnej (jedynie mundial i Erło). ch*j wam w dupę j***ne napinacze. pie**ole i łks i widzew a najbardziej pie**ole j***nych napinaczy bo kibicami was nazwać nie można.

kolo2

2013-04-08, 10:23
babubabu89 napisał/a:

I przez takich pojebów jak wyżej w komentarzach nie oglądam piłki nożnej (jedynie mundial i Erło). ch*j wam w dupę j***ne napinacze. pie**ole i łks i widzew a najbardziej pie**ole j***nych napinaczy bo kibicami was nazwać nie można.



Napinaczem chłopcze to jesteś ty. Teraz plujesz sobie na monitor, a z cała pewnością gdybym przed tobą stanął w realnym świecie nie powiedziałbyś mi żadnego z tych słów. Co więcej, gdybym szedł ulicą z szalikiem na szyi ty z cała pewnością przeszedłbyś na jej drugą stronę. Nie rozumiesz klimatu polskiego kibicowania, a tym bardziej kibicowania łódzkiego. Kibicowanie to buduje charakter człowieka, buduje w nim odwagę, męstwo. Ale co ty możesz o tym wiedzieć jak jesteś kibicem sezonowym typu trąbka na szyję, cylinder na głowę, miska czipsów i telewizor. Nigdy nie zrozumiesz czym jest przywiązanie do barw klubowych, czym dla kibica jest jego szalik. Do dresa czy chuligana mi daleko. Zwykły chłopak. Dżinsy, sweterek, ale sporo na kibicowskim szlaku już przeszedłem. Dlatego teraz gdy przyjdzie mi obronić swoją kobietę, matkę czy córkę nie ulęknę się nikogo w przeciwieństwie do ciebie, grubaska z plamą tłuszczu na koszulce (ewentualnie zaczesanego na bok hipsterka w RayBanach i kolorowych rurkach) , srającego ze strachu na widok chłopaka z szalikiem Legii, Lecha, Śląska czy skąd ty tam jesteś... Kibicowanie to nie tylko awantury i pijackie rozróby jak myśli większośc takich jak ty (bo naoglądali sie tvn). Kibicowanie to także organizowanie Dnia dziecka czy Wigilii dla dzieci z domów dziecka, pomoc chorym dzieciakom. Kibic to osobą, która nie zostawi brata po szalu w potrzebie. Nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego na jaką skalę działa pomoc kibiców, gdy dowiedzą sie, że którys z nich wpadl w tarapaty czy ma np. problemy zdrowotne. Odpowiedz sobie teraz na pytanie ile ty masz wkładu w organizacje Wigilii dla biednych dzieciaków? Odpowiedz sobie na pytanie ilu masz przyjaciół, którzy na wieść o twojej chorobie zorganizują zbiórkę pieniędzy na twoje leczenie? Bo zapewniam cię, że na stadionie każdy wrzuci do puszki 2zł, 5 zł, 10 czy 50. O takich rzeczach nie dowiesz się z telewizji, bo to co dobre słabo sie sprzedaje dlatego media pokazują tylko awantury... Aha i żeby uprzedzić jakieś teksty o nożownikach, to jestem temu jak najbardziej przeciwny. Nie na tym polega kibicowanie, aby wbić chłopakowi z innej drużyny nóż pod żebro. Ale to już chory klimat krakowski...