18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z Polakami w Afganistanie

marian39 • 2014-01-14, 18:29
Tak więc idę za ciosem pierwszego tematu, ponieważ przyjęty został z dużym entuzjazmem.
Jeżeli ktoś nie widział to tutaj może zerknąć http://www.sadistic.pl/tak-wyglada-zolnierskie-szczescie-vt261166.htm#2850956

Zdjęcia zostały zaczerpnięte z portalu zafganistanu.pl (opis własny)

Tak więc jedziemy:


Baza w Ghazni. Największa baza WP w Afganistanie


Schron w bazie w Ghazni


Atak na bazę w Ghazni 28.08




Baza Giro


Reszta w komentarzach...

mixja

2014-01-14, 21:26
pojechali na cudza wojnę a później sie dziwia ze gina.... to nie nasza wojna nie powinno ich tam byc

LukaRMC1

2014-01-14, 21:35
Nasze śmigła w powietrzu, a specjaliści od awioniki i tak powiedzą że pomalowane śmigiełka japończyków są bardziej bojowe... Piwo za docenienie ludzi na misji, a nie ciągłe bitwy o jej słuszność.

Loaloa

2014-01-14, 22:28
I tak lepiej wyglądają w czarnych workach.

Tassadar

2014-01-14, 22:42
Koleś na 1szym planie w 3 cim zjdęciu wygląda jak z żołnierzy kosmosu. Pewnie to nie Afganistan a Klendathu, a arabusy to Arachnidy. W sumie uderzjące podobieństwo

303

2014-01-14, 22:54
Sqitl napisał/a:

@Captain's Burger

Lol za dużo Kolonko się naoglądałeś chyba...



A co może pie**oli głupoty? Metody walki z pustyni przeniosą do klimatu umiarkowanego? Może ameryka zniesie wizy? ch*j z tego jest tylko ładowanie kasy w bezsens i po to by amerkańce poklepały wąsatego zjeba komórufskiego po pleckach i pochwałach typu dobrze robicie że swoich wysyłacie nam już brakuje głupich i biednych do walki za ropę dla bogatych którzy będą mieli z tego hajs, wszyscy giną w innych nierozwiązywalnych konfliktach na wschodzie

vincenzopl

2014-01-14, 23:17
Loaloa napisał/a:

I tak lepiej wyglądają w czarnych workach.


Chyba k***a Ty, ale w gumie, która nie powinna pęknąć.

Fa...........um

2014-01-15, 01:49
vincenzopl napisał/a:


Chyba k***a Ty, ale w gumie, która nie powinna pęknąć.



Nie karm trolla.

Kepson_Odbierzychleb

2014-01-15, 13:22
wszystko fajnie pięknie. Jestem na maxa dumny z narodu Polskiego w Afga. Wielkie piwo dla nich bo odwalają najgorszą robotę. 2 z moich znajomych tam było i... to co się mówi w Tv a to co jest w rzeczywistości to 2 różne tematy,ale ja nie o tym.
Podkreślam , że me serce jest pełne dumy ale do ch*ja wafla po co my tam? Jakie mamy w tym interesy , żeby nasi chłopcy ginęli na obcej ziemi za ropę U.S.A....

tranzystor

2014-01-15, 20:32
mephistopheles napisał/a:

skrót WP to od wirtualnej polski?



Nie, to skrót od White Power.

mephistopheles

2014-01-22, 02:21
tranzystor napisał/a:



Nie, to skrót od White Power.



a nie white powder?