18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więcej kasy na szkolenie oficerów.

Ha...........ng • 2012-01-11, 11:02
Zgadzacie się z tym? Bo ja tak ;)


szczyru

2012-01-11, 22:38
@piwko6
Sztuką jest wzbicie się ponad to co Cię otacza. Patriotyzm tak jak miłość nie jest uczuciem za coś, ale pomimo czegoś więc obecna sytuacja kraju nie ma tu nic do rzeczy. Albo jesteś patriotą, albo nie i nie widzę powodu żeby się aż tak obnosić z pogardą jaką żywisz do Polski
@peaceBro
Z Twojego postu wnioskuję że uważasz się za patriotę, ale skoro nie jesteś w stanie poświęcić swojego czasu, aby poznać historię własnego kraju, to uwierz że nie jesteś.
Tak cudownie szczycić się tak pięknymi ideałami jak miłość ojczyźnie aż po śmierć. Tak często słyszy się "ja z pewnością przelałbym krew za Polskę, na pewno poszedł bym na wojnę".
Tak prosto jest mówić co się zrobi w przyszłości, ja też mam piękne plany. Liczy się jednak to co robisz teraz.
Konkludując, w Polsce wszyscy są romantycznymi idealistami którzy zrobiliby wszystko dla kraju, ale nie teraz. Teraz nikt nie robi nic dlatego Polska wygląda jak wygląda.

@parę wypowiedzi do góry
Cieszę się że nie tylko ja mam o adminach tak negatywne zdanie. Z ilości piw jakie ci panowie otrzymują można wnioskować że ich słowo jest wręcz prawem dla sadystów. Durnych sadystów.

sosik

2012-01-11, 22:53
@SQT

W wielu armiach i historycznych wydarzeniach, najbardziej honorowym czynem mogło być samobójstwo :) Poczytaj troszkę o historii...

WampirCS

2012-01-12, 18:07
Gdyby się zastrzelił to nie musielibyście tu dyskutować o pierdołach .....