18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

piwes

2013-01-29, 01:13
Mam pytanie do filmu wrzuconego przez Kwiatek20: jaki tytuł nosi utwór dobrze już słyszalny w 0:20? Większość z nas go zna, ale jaki on nosi tytuł? Latam po YT i szukam, szukam, szukam i niestety znaleźć go nie mogę... Pomocy!

widzę, że kolega _Radar_ ma podobny problem... Widać, że szukam już chwile...

Imper3838

2013-01-29, 01:28
Ja po prostu nie dowierzam jakie to jest bagno w tej POlsce. Wszystko jest ustawiane. Pytanie co tu robić? Trzeba się będzie zacząć organizować i obalić ten syf. Do więzień pakować za zdradę RP. Zlikwidować te "prorządowe" media.

jankes_91

2013-01-29, 02:14
Omega - Gyöngyhajú lány

ch...........07

2013-01-29, 02:26
@Kwiatek20 gdzie ten filmik się uchował ? :O

Ludzie tyle tu jest ogarniętych osób... co można zrobić?

Kwiatek20

2013-01-29, 08:00
Kolega jankes_91 podał tytuł.

cherry007 o ile znam oryginalne źródło tego filmiku, to ma on 24.500 wyświetleń... Może to i lepiej.

NGE

2013-01-29, 18:24
Pytacie jaka jest rada? Co można zrobić, aby zmienić tę rzeczywistość? Zapraszam do poczytania czym jest i jaki ma cel RUCH NARODOWY. Zanim ktoś napisze "faszyści, dresy, kibole, buractwo z bejzbolami" - dopiero co oglądałeś materiały, mówiące abyś myślał samodzielnie. Więc zrób to. Przeczytajcie kilka przemówień, publikacji, obejrzyjcie liczne wykłady z YT. I wyróbcie sobie SAMI opinie. Ja tak zrobiłem i udało im się mnie przekonać. Wg mnie, to już nie są stare MW i ONR. O ile kiedykolwiek takie były jak opisują je media, nie wiem, bo kiedyś się tym nie interesowałem, miałem tylko garść uprzedzeń wykreowane przez media. Będę starał się zrobić coś, cokolwiek, może niezauważalny gest, może efekt będzie zadowalający, może wysiłek spali na panewce, ale nie umiem już dłużej siedzieć w miejscu i biernie się przyglądać jak najczarniejsze wizje Orwella spełniają się przy każdym włączeniu TV czy otwarciu gazety.

le...........k8

2013-09-14, 00:12
"1 września na Placu Zamkowym w Warszawie doszło do incydentu. W roli głównej telewizja TVN, która uniemożliwia ojcom z ruchu "Dzielny Tata" protestować w miejscu publicznym..."




Ale, kto to widział, żeby tak sobie bez pozwolenia tvn'u demonstrować chęć wolności słowa?
TVN pokonał kolejnego groźnego "faszyste"
:lol:

d1abol

2013-09-14, 00:20
lewackie TVNowe scierwo

Anarchangel

2013-09-14, 00:21
Jakiego pana, żaden on pan - napie**alać sk***ysyna!

Szron

2013-09-14, 00:25
Następny raz TVN pokazało swoją "rzetelność" w dbaniu o to co widzowi wkłada do głowy.
Ewidentnie widać że TVN nie jest stacją "demokratyczną" oraz obiektywną.
Ta stacja nie służy do przekazywania informacji w sposób rzetelny.
Jej zadaniem jest upranie jak największej rzeszy telewidzów.
Dużo osób się daje na to nabrać.
Bo gówno jakie jest serwowane na antenie jest podane w całkiem ładnym papierku.


evirysum

2013-09-14, 00:26
walić ich w ryj w obronie własnego mienia...

Szron

2013-09-14, 00:30
Dobrze że nikt im wozu transmisyjnego nie podpalił.

Jakim trzeba być ślepym, małym trybikiem, ścierwem żeby tam pracować.
Dla kasy się sk***ić? Czy może pracownicy tej stacji wiedzą co robią i robią to z premedytacją.

ch*j ich wie.
Jedno jest pewne.
Raz się sk***isz k***ą na resztę życia zostaniesz.
Niech zdrajcą ziemia ciężką i żyzną będzie.
Amen.

Imper3838

2013-09-14, 04:45
A co oni k***a z rąk cudzą własność wyrywają? Ręce powykręcać złodziejom. To jest napaść. Trza było na policję zadzwonić.
X