18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN, manipulacja, taka sytuacja [zbiorczy]

pieto90 • 2012-03-20, 08:44
Film pokazuje, jak media przekręcają wypowiedź jednego z polityków i podają fałsz do wiadomości.



Dla tych, którzy co jakiś czas w postach piszą, że w TVN, GW itd. nie ma czegoś takiego jak manipulacja, a ludzie którzy tak uważają to schizofrenicy.

ccrossfire

2012-03-22, 14:02
@Pilot_Tupolewa
Za komuny miales przydzielone mieszkanie, minimalne racje zywnosci. Brak zywnosci w sklepach i kolejki takie ze w wieku 20 lat myslisz o eutanazji. Brak wolnosci, w poczatkowej fazie prlu morderstwa i zatrzymania calkowicie niewinnych, postronnych osob w imie ludu. W domu musiales uwazac na to co mowic, zeby przypadkiem twoje dziecko nie powiedzialo czegos "antyludowego" publicznie (przypadkiem na ciebie nie donioslo). Strzelanie do wlasnego narodu, podporzadkowanie panstwa obcemu mocarstwu, masowa psychoza. Zyjac w PRLU nie miales nawet nadziei na poprawe losu, poprostu byles trybikiem w maszynie. Jezeli tak bardzo podobala ci sie komuna to wypie**alaj do Korei. Raus.

@lapps
Co do TL, oczywiscie, dla mnie to niestety zdrada, ale k***a nic nie jest czarno biale. Wszedlbym w dalsza dyskusje ale temat pachnie smiercia. Co do wypowiedzi ds. narkotykow, niestety pewnych ludzi nie zmienisz, betonu nie rozkujesz. Ale zastanawianie sie ktora strona lepsza, po czy pis jest kuriozum. Z jednej strony masz mimo wszystko ludzi o zapedach patriotycznych, a z drugiej dzieci ukladu komunistycznego, populistow dbajacych tylko i wylacznie o wlasna dupe. Wybor jest prosty.
Co do:
Cytat:

no i wlasnie w tym jest problem, ze poki ludzie nie uwierza, ze taki jkm moze wygrac(bo kto inny z knp to juz wogole) to nic sie w tym kraju nie ruszy. ja to bym chcial zeby przynajmniej z pare mandatow zdobyl, to moglby przynajmniej cos dzialac w tym sejmie i ciezej by im bylo przepychac te durne ustawy



Czemu pokazywana jest tylko jedna osoba, i to w dodatku ta najbardziej kontrowersyjna? Przypomina to kult. Czemu Jozwiak zostal zapomniany, czemu caly KoLiber lezy w cieniu? Skrzydlo wolnosciowe to nie tylko JKM, za to wlasnie on jest caly czas na celowniku propagandy (przej jego j***na, absurdalna "ekstrawagancje"). Czasami trzeba poprostu zamknac morde w imie wyzszych celow, taka klase reprezentuje Ron Paul.

lapps

2012-03-23, 13:28
@up
no jak dla mnie te zapedy patriotyczne sa sztuczne, ze ja pie**ole. opieraja sie glownie na tym, ze tusk jest j***nym zdrajca, a kaczynski rycerzem w lsniacej zbroii, ktory ma tuska usunac ze stanowiska. cel szczytny tylko intencje kurewskie, bo robi to tylko po to zeby samemu sie dorwac do koryta, a potem pozakladac CBA i inne co mu beda wladzy pilnowac, zamiast normalnie walczyc z korupcja czyli likwidujac socjalistyczne regulacje.
ten patriotyzm jest na pokaz zeby tylko trafic do elektoratu.


i ja ci powiem dlaczego:
jakby jkm nie byl kontrowersyjny to bylby grozny. na swiecie rzadzi waska grupa bankierow, szefow wielkich korporacji itd. ktorzy wylewaja z siebie siodme poty zeby miec nad wszystkim wladze. dlatego w mediach daja ci do wyboru tylko osoby, ktore beda im pilnowac monopolu i beda na tyle glupie zeby zadluzac panstwo w nieskonczonosc. nikt kto w sondazu telewizyjnym ma najwieksze szanse na wygrana nie jest dobrym wyborem(dlatego pis nie jest dobrym wyborem, bo jest 1 z 2 glownych partii w polsce. a osmieszana w mediach jest tylko dlatego, zeby ludzie potulnie glosowali na po byle kaczor nie doszedl do wladzy. dzieki temu nie moga sobie pozwolic stracic glosu na jakiegos jkm). i dlatego z polskiej prawicy pokazywany jest tylko jkm. jakby ludzie zobaczyli, ze reszta prawicowcow jest normalna i mowi z sensem, to by na j***na lewice nikt nie glosowal. a jakby jkm mowil plynnie, mial dobra dykcje, wygladal jak marlon brando czy ktos, nie nosil tej muszki i potrafil sie ugryzc w jezyk, to bys w zyciu o nim nie usyszal. a takto latwo go przedstawic jako pajaca, idiote i oszoloma, to juz nikt nie bedzie sie wsluchiwal co probuje powiedziec ani tym bardziej co ma na mysli

DeSpeRaDo_CS

2012-03-23, 19:11
http://biznes.onet.pl/jak-niemcy-rzucili-sie-na-polska-ziemie,18493,5062011,3219548,194,1,news-detal

Kolejny przykład rzetelnej pracy "niezależnych" mediów, rzucą jakieś durne hasło, tak jak tu "Niemcy rzucili się na polską ziemię? "Nie mamy szans"", człowiek który przeczyta całość dokładnie dowie się, że ten tytuł nie ma nic wspólnego z prawdą, bo jest jak wół napisane, cudzoziemcom przez cały okres ANR sprzedano 0,1% ziemi którą wykupiono. Jednak większość idiotów którzy są wielkimi znawcami wszystkiego, nawet nie przeczyta całego artykułu, a zaraz zacznie pie**olić o zdradzie, korupcji, V rozbiorze.

To jest tylko przykład, ale bardzo dobrze pokazuje profesjonalizm naszych mediów...

patyk161

2012-03-23, 20:27
Nie oglądam pie**olonych stron z polityką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dz...........ak

2013-01-28, 14:00
... i Polakach

androgenius

2013-01-28, 14:34
Niech suty powiedzą jaki to film.

Dz...........ak

2013-01-28, 14:37
androgenius napisał/a:

Niech suty powiedzą jaki to film.



Wojna Światów.

androgenius

2013-01-28, 14:39
Dziękować, piwko leci do Sutów a ja ... do wypożyczalni.

Sowa1984

2013-01-28, 15:14
Szybki czas reakcji....

Gwizdeko

2013-01-28, 15:32
Nie wiem czy tylko u mnie, ale gdy chciałem drugi raz obejrzeć ten filmik to nie słyszałem głosu Wilhelmiego, jakby odłączyli mu mikrofon.

Thadeus88

2013-01-28, 15:36
Nieposiadam się ze zdziwienia ile w tym prawdy jest

Pater patriae

2013-01-28, 15:38
Cytat:

.. i Polakach



Mi tam bardziej się wydaję, że ogólnie o ludziach, bo gdzie się nie spojrzy, tam taki sam syf i burdel, a różnica jest tylko w zamożności krajów.

slapdash

2013-01-28, 15:39
Iron Idem mówi jak jest.

ko...........iu

2013-01-28, 15:41
Obejrzałem przemyślałem i coż jest to sama prawda i co dalej? scrolluje dalej. Taka smutna rzeczywitość.

prowler

2013-01-28, 15:43
Jak mówi Baśka z jutjuba w życzeniach świątecznych w ub. r.: "...nie włączajcie pudła, bo tam pie**olą..." (czy coś w tę nutę)
X