18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Specnaz vs kung fu

psychologin • 2014-04-05, 01:43
Próbka umiejętności żołnierza specnazu.

Ciekawe ile ćwiczył, żeby dojść do takich umiejętności.

KrisznaMan

2014-04-05, 11:49
pie**olicie.

Sam byłem na stażu z "Systjemy"- przyjechał koleś z Czech, ostatnio był jakiś rusek w moim klubie i wszyscy jednoznacznie oznajmiali, że tak jak widać na początku filmiku w tej sztuce walki najważniejszy jest oddech. Trzeba nauczyć się dobrze oddychać, aby cokolwiek zrobić. Drugą fundamentalną rzeczą jest w sytuacji zagrożenia opanować swoją psychikę. Psychika potrafi sp***olić wszystko, strach. Ci kolesie jak na filmiku nie dążą w sytuacji kryzysowej do oddania strzała w ryj i sp***olenia. Oni potrafią ZABIĆ, lub najmniej wyrządzić sporą krzywdę. Kolo tłumaczył u nas, że nie ma takiego samego treningu u nich, na kolejnym jest co innego. I w SYSTEMIE nie ma zasad fair play tak jak w kickboxingu, boksie czy innych sportach walki. Tam jest kopanie po jajach, uderzenia w szyję.

pakicito

2014-04-05, 12:02
czy tylko mi się wydaje czy on szkoli Wolverina?

bowmanek

2014-04-05, 12:04
Ruski wojskowy uczy Niemca sztuk walki.

krakowiak69

2014-04-05, 12:05
Jakieś chwytanie za rączki, oddechy... dostałby by bombe na ryło i by się skończył

Snoon

2014-04-05, 12:14
nie widziałem by ktoś podał nazwę tej sztuki walki więc podaję hasło "systema". Nie jestem ekspertem.

nanab

2014-04-05, 12:16
1. co ten debil robi przez pierwsze kilka minut filmu? Jakieś gejowskie macanki na rozgrzewkę?
2. Gdyby miał przeciwnika a nie posłuszne worki treningowe to by inaczej wyglądało.

Boldek

2014-04-05, 12:30
takie pokazy umiejętności są spoko, ale dlaczego by tak nie pokazać speca od sztuki kung fu vs spec od krav magi albo czegos innego i zobaczyć, który wtedy wygra.

WhitePride666

2014-04-05, 12:33
Internetowi bohaterzy jak zawsze w natarciu ;)

AleMasakra

2014-04-05, 12:48
Obejżałem w urywkach. Śmieszą mnie tego typu filmiki bo ma się nijak do prawdziwej walki. Nie jest żadnym problemem założyć dźwignię nieruchomemu gościowi który podaje nam rękę. Spróbuj za to w walce przechwycić cios np. boksera. Życzę powodzenia.

qhash

2014-04-05, 13:18
haha czyli na pokazówce koleś ma przeciwnikowi ręce połamać albo nogi?

k***a, jacy niektórzy z was są smutni ludzie, rozumiem, że w zwykłej osiedlowej walce 1:1 ten kolo nie miałby szans z cwaniaczkiem w dresie?
w takim razie niech wszyscy internetowi spinacze umówią się z tym kolesiem na prawdziwą walkę bez sędziego

gwarantuje, że wrócicie z podkulonym ogonem wypłakać się do mamusi

bez888

2014-04-05, 13:22
ludzie ze specnazu ponoć napie**alają codziennie łapą w stalową szynę. A większość podniesie 100kg do góry jedną ręką... czyli np. ciebie za szyje. Nie znam twardszych jednostek. Przynajmniej tych sprzed 10lat

oozyxak0o

2014-04-05, 13:24
k***a czy jest jakiś jeden filmik na sadolu gdzie wszyscy dojdą do porozumienia? Chyba nie. Czyli ktoś miał rację jak będzie 3 wojna światowa to my sami siebie rozpie**olimy.

SharpSe

2014-04-05, 13:31
Między samoobroną a walką na ringu czy w klatce jest zasadnicza różnica. W stanie zagrożenia życia jeśli tylko jesteś przytomny i masz przeciwnika na długość ręki to wtedy bez trudu możesz mu wydłubać oczy. Walczysz o swoje życie i zapomnij o zasadach. W klatce co najwyżej możesz się sp***zieć na ryj.