18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rydzyk

vagrant326 • 2011-07-07, 23:17
Ot taki zasłyszany dziś kawał


-Dlaczego Rydzyk ma spłaszczonego fiuta?

-Bo Kaczka za często mu obciągała




Jeśli odwiedzi mnie jutro o 6 CBŚ to z góry dziękuję za współprace :P

vagrant326

2011-07-10, 00:31
Kuuurde. Ja tu wale żartem przeterminowanym bo to już nie ta kadencja, a tu sie okazuje że rozpocząłem politologiczną dysputę, o tyle fajną że biorą w niej udział ludzie z każdego przedziału wiekowego, każdych poglądów, mogą dołączyć każdej płci. A żeby nie rzucać suchym komentarzem. Partia która mogłaby wyprowadzić Polskę z dziury, musiałaby składać się w 2/3 z ekonomistów a w 1/3 z prawników, utrzymując założenie że zależy im na kraju, bo bez tego nikt nie może dobrze rządzić.

Whitefire

2011-07-10, 01:37
vagrant326 napisał/a:

Partia która mogłaby wyprowadzić Polskę z dziury, musiałaby składać się w 2/3 z ekonomistów a w 1/3 z prawników, utrzymując założenie że zależy im na kraju, bo bez tego nikt nie może dobrze rządzić.



Nową Prawicę popiera Krzysztof Rybiński, a jej program jest wzorowany na poglądach ekomonistów takich jak Milton Friedman (noblista z ekonomii), Ludwig von Mises, Hayek (on też otrzymał Nobla z ekonomii) i wielu innych.

Jeszcze jakieś wątpliwości, na kogo trzeba oddać głos 5 października? ;)

twojamatkajestgruba

2011-07-10, 09:17
Ja jak przedmówca - będę głosował na KNP. Dlaczego? Bo ich program gospodarczy opiera się na teoriach Miltona Friedmana:
Cytat:

"Polska nie powinna naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem zachodnim. Polska powinna naśladować rozwiązania, które kraje zachodnie stosowały, gdy były tak biedne, jak Polska."


Proste, prawda? I genialne w swej prostocie.

JKM jest osobą, która trwa przy swoich poglądach, nie rzuca populistycznych haseł. I dwie jego wypowiedzi, które bardzo przypadły mi do gustu a w których mówi, że:

1. On nie zabiega o głosy połowy społeczeństwa. Wystarczy mu te 10% bo będzie wiedział, że są to ludzie myślący.
2. Jemu nie zależy tak bardzo na naszych głosach. On sobie i tak poradzi w tej rzeczywistości. To nam powinno zależeć, aby zmienić układ sił na Wiejskiej.

czaki126pl

2011-07-10, 17:36
A tak nawiasem tylko zapytam , skąd wiesz że ma spłaszczonego ?

pakicito

2011-07-10, 21:18
odwiedzi cie raczej karol strasburger i bedzie chcial rad co do kawalow
napisal bys lepiej zeby rydzyka, tuska i kaczora zajebac siekiera - wiekszy pozytek