18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem z podjazdem?

krzyks • 2018-01-17, 14:41
Tesla pomoże :ciasteczkowy:



Ten nie miał asekuracji :roll:


gtrunio

2018-01-17, 22:36
w dalszym ciągu elektryczne gówno ;p

Jackofspam

2018-01-17, 22:44
Aż sie zalogowałem no k***a niesamowite napęd na 4 koła i jedzie po śniegu no niespodziewane ja pie**ole ... też mam awd i j***ny przez orne pole w czasie deszczu daje rade jechać a to zwykła limuzyna z resztą co to robi na tym forum ????!?!?

krzyks

2018-01-17, 22:47
Jackofspam napisał/a:

Aż sie zalogowałem no k***a niesamowite napęd na 4 koła i jedzie po śniegu no niespodziewane ja pie**ole ... też mam awd i j***ny przez orne pole w czasie deszczu daje rade jechać a to zwykła limuzyna z resztą co to robi na tym forum ????!?!?



A tY co tu robisz? Bo tylko pie**olisz jak widzę. Mentalność tzw. uchodźcy... wy wrzucajcie, ja będę krytykował, nawet jak nie mam racji. :homer:

ritu4l

2018-01-18, 02:33
krzyks napisał/a:



1. Wykopać na placu ze śniegu... owszem

2. Nie k***a, renifery św. Mikołaja mu pomagają :homer:
Koła ciągnika buksują i całość stawia opór. ch*j wie, czy w tył by się zestaw nie stoczył.



Aha czyli auto koło 1 tony wciąga staczający się zestaw ~ kilkunasto tonowy (o ile pusty) po śniegu pod górkę yhym dzięki za prezentacje swoich umiejętności umysłowych :homer: :homer: :homer:

~Velture

2018-01-18, 04:42
Cytat:

auto koło 1 tony


Chyba, k***a, na jedną oś...
Tesle ważą >2 tony człowieku.

bleblebator1

2018-01-18, 21:04
Machol napisał/a:

Jak elektryczny, to ma sporo momentu już od samego początku. Rozbieg kół ogranicza elektronika pewnie, bo teoretycznie można by kręcić obroty aż do spalenia wirnika :D


Im większy opór dasz silnikom elektrycznym, tym większy moment silnik wytworzy, maksimum momentu silnik wytwarza, jak go zatrzymasz na siłę