18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy i uzdrowiciel

Swirussss • 2013-07-07, 08:06
60 tysięcy na stadionie narodowym oglądało księdza z darem wskrzeszania, dziwne że Jarek nie poprosił o wskrzeszenie brata...



Pener

2013-07-07, 10:50
byłem tam i było zajebiście

Lololoney

2013-07-07, 10:51
Miczok13 napisał/a:


Chodzi mi o to że w tym państwie nigdy nie będzie dobrze bo mamy w kraju dużą większość ludzi którzy nie myślą.



Bez urazy, ale to Ty w tej chwili nie myślisz... Po pierwsze założę się, że większość ludzi poszła tam z ciekawości, bo nie widzę tu elementów typowych dla eventu takiego jak zjazd fanów radia maryja... Po drugie wszędzie tak jest, jak i u nas, że większość społeczeństwa jest durna i nie mówię tu tylko o wierzących... Poza tym argument, że w kraju źle się dzieje bo paru katoli wierzy w jakieś bajki, nadaje się do potłuczenia o kant dupy. Źle się dzieje, bo właśnie niektórzy szukają dziury i problemów nie tam gdzie trzeba, zamiast koncentrować się na faktycznych problemach...

Mi...........13

2013-07-07, 10:55
medowski napisał/a:

Czy myslisz ze Twoj dziadek lub wielu z nas nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc ktora walczyla za kraj nie byli wierzacymi?? nie modlili sie o pomoc do Boga ? w tamtym czasie ? jak czytam takie bzdury to smiac mi sie chce ... Czy nie uczyles sie historii Polski o chrzcie ? Wiec Zamknij ryj i jak nie podoba ci sie wiara to nie wierz ale pozwol innym decydowac o tym czy wierza w Boga czy w kamien :idzwch*j:



Np. Józef Piłsudski mówił że religia jest dla ludzi bez rozumu, więc tak się zwracać to możesz do taty jak Ci w pysk nie strzeli mały śmieciu ;) .

Myślę że niewierzący to duża mniejszość, która po prostu boi się to głośno powiedzieć w tym głupim kraju.

Lololoney napisał/a:



Bez urazy, ale to Ty w tej chwili nie myślisz... Po pierwsze założę się, że większość ludzi poszła tam z ciekawości, bo nie widzę tu elementów typowych dla eventu takiego jak zjazd fanów radia maryja... Po drugie wszędzie tak jest, jak i u nas, że większość społeczeństwa jest durna i nie mówię tu tylko o wierzących... Poza tym argument, że w kraju źle się dzieje bo paru katoli wierzy w jakieś bajki, nadaje się do potłuczenia o kant dupy. Źle się dzieje, bo właśnie niektórzy szukają dziury i problemów nie tam gdzie trzeba, zamiast koncentrować się na faktycznych problemach...



Temu nie przeczę, to RÓWNIEŻ jest problem. Jeśli ludzie wierzą w takie bzdury to powiedz mi jak mogą być zdrowi na umyśle i myśleć racjonalnie? Z wiarą jest jak z modą, a w Polsce katolicyzm to zdecydowanie największy trend ostatnich lat.

Ork.Fajny

2013-07-07, 10:57
Miczok13 napisał/a:

@Ork.Fajny zamknij pysk. Jesteś dobrym przedstawicielem tych k*** umysłowych. Lewakiem nie jestem, poglądami politycznymi bardziej ku Nowej Prawicy, kościół uważam że należy odciąć od państwa i jego pieniędzy, a w sprawie związków partnerskich jestem przeciw ich wprowadzeniu. Gdzie Ty widzisz we mnie lewackie poglądy?


Lewackie poglądy? Zacznijmy od chcęci dyskryminacji kogoś i odbierania mu praw obywatelskich z powodu wiary...?
Poza tym. Umysłowe k***y? O ile wiem to nawet k***in Krul nie rzuca takimi hasłami w stronę katolików nawet przy okazji swoich dyskusji o Hitlerze...

Miczok13 napisał/a:

Puknij się w głowę tymi defibrylatorami, może taki wstrząs na mózg by Ci pomógł, co jest niepewne przy tak niskim IQ. Defibrylator to zdobycz nauki, masaż serca też wynalazła nauka, nie bóstwo z epoki brązu.


Poj***ny jesteś... Nie mówiłem nigdzie że te rzeczy wynalazł bóg katolików. Stwierdziłem tylko że wskrzeszanie jest technicznie możliwe. A skoro robił po pośród zacofanych ludzi to mógł ich oszukać jakoś a ci uznać to za cud/magię/modżo/ch*j wie co.

Miczok13 napisał/a:

Podkreślam też jedno, w tym kraju nie ma 80% katolików, katolik to ktoś kto chodzi do kościoła, czyta biblię, zna swoją wiarę i wie w co wierzy. To nie tylko pójście do kościoła w niedzielę bo tak wypada. Katolików w polsce jest na prawdę mało, większość ma tylko przypisaną wiarę poprzez chrzest.


Rozumiem że ci wszyscy ludzie jak jeden mąż zostali zmuszeni przez Watykan do kłamania jak przyszedł ktoś z GUS w sprawie Spisu pytać się...?

Miczok13 napisał/a:

I nie mówię tego bezpodstawnie, zadawałem różnym osobom z mojego otoczenia pytania na które katolik powinien znać odpowiedź, lub opowiadałem jakieś głupie rzeczy z biblii. Wszyscy robili tylko wielkie oczy i pytali czy to na prawdę jest zapisane w ich świętej księdze.


Idiotą jesteś wiesz.
Wpierw mówisz że ci ludzie nie są katolikami bo tego nie wyznają a tutaj za przykład dajesz ludzi którzy nie znają swojej wiary ale wierzą bo jak sam powiedziałeś "W ICH ŚWIĘTEJ KSIĘDZE"...

Miczok13 napisał/a:

Np. Józef Piłsudski mówił że religia jest dla ludzi bez rozumu, więc tak się zwracać to możesz do taty jak Ci w pysk nie strzeli mały śmieciu ;) .


KNP głosem k***ina jasno mówi "Piłsudski ssie"... Hue Hue Hue.

Mi...........13

2013-07-07, 11:02
Ork.Fajny napisał/a:

Idiotą jesteś wiesz.
Wpierw mówisz że ci ludzie nie są katolikami bo tego nie wyznają a tutaj za przykład dajesz ludzi którzy nie znają swojej wiary ale wierzą bo jak sam powiedziałeś "W ICH ŚWIĘTEJ KSIĘDZE"...




Nawet tego nie zrozumiałeś, większość ludzi wierzących w Polsce nie jest prawdziwymi katolikami, bo wiedzą gówno o swojej wierze, ale to nie zmienia faktu że to nadal jest ich wyznanie.

Ork.Fajny napisał/a:


Lewackie poglądy? Zacznijmy od chcęci dyskryminacji kogoś i odbierania mu praw obywatelskich z powodu wiary...?
Poza tym. Umysłowe k***y? O ile wiem to nawet k***in Krul nie rzuca takimi hasłami w stronę katolików nawet przy okazji swoich dyskusji o Hitlerze...



Zdania Korwina o kościele nie podzielam, bo Korwin mówi że kościół sobie może być, bo nikomu nie przeszkadza.

Ork.Fajny napisał/a:

Poj***ny jesteś... Nie mówiłem nigdzie że te rzeczy wynalazł bóg katolików. Stwierdziłem tylko że wskrzeszanie jest technicznie możliwe. A skoro robił po pośród zacofanych ludzi to mógł ich oszukać jakoś a ci uznać to za cud/magię/modżo/ch*j wie co.



Chyba Ty, porównałeś zdobycze techniki i nauki do leczenia przez machanie ch*jem.

Ork.Fajny napisał/a:

Rozumiem że ci wszyscy ludzie jak jeden mąż zostali zmuszeni przez Watykan do kłamania jak przyszedł ktoś z GUS w sprawie Spisu pytać się...?



Co, k***a? Liczbę katolików oblicza się na podstawie tego ilu zostało ochrzczonych i nie zrezygnowało z wiary poprzez apostazję, a takich jest na prawdę niewielu.

Ork.Fajny napisał/a:

KNP głosem k***ina jasno mówi "Piłsudski ssie"... Hue Hue Hue.



Korwina popieram w kwestiach politycznych, nie wierzeniowych.


No k***a jak rozmowa z debilem.

Zuberek

2013-07-07, 11:11
nie czytam co wy tu wypisujecie. ale jak Polak chce isc sie k***a pomodlic to niech idzie i h*j wam do tego. to co moze wolicie zeby 60 tysiecy ciapatych na stadionei sie spotkalo i sie modlilo ?

wich3r

2013-07-07, 11:11
Wolę to niż stadion pełen ciapatych ;)

Fever123

2013-07-07, 11:40
Nie rozumiem co jest złego ,w religii miłości :)

a12b

2013-07-07, 11:44
zawsze możecie przerzucić sie na islam i wyjechać do cywilizowanego kraju

Br...........ki

2013-07-07, 11:51
wskrzeszanie =/= zmartwychwstanie wy tępi idioci

prof. Matolewicz

2013-07-07, 11:54
Hauer88 napisał/a:

Nie żebym był katolikiem, ale w gwoli ścisłości - cytat samego 'uzdrowiciela":


Podsumowując: koleś reklamuje się jako uzdrowiciel i osoba zdolna do wskrzeszania, tłumy plebsu bez odrobiny inteligencji i zdrowego rozsądku kupują bilety i przychodzą na tę maskaradę, gdzie dowiadują się, że to nie mudżin uzdrawia tylko wiara.

solteck

2013-07-07, 12:03
chemik600 napisał/a:

Nie wiem z jakiego narodu jesteś, ale nie podpinaj się pod naród Polski z tego typu podpisem(a'la wybiórcza i tefałen) i zdjęciem ok 60 tys. Polaków na stadionie narodowym...


a ile osób chodzi do kościoła?

Peter-Norivotset

2013-07-07, 12:16
Jak mozna wierzyc w cos co nie istnieje ułomy?
Kazda religia oglupia.

Gu...........22

2013-07-07, 12:19
Podsumowując, ból dupy ludzi uważających się za lepszych gdyż oni " nie wierzą ".

I ch*j z tym że gdyby nie działania ludzi i kościoła podczas komuny to teraz zapewne dalej stalibyście w j***nych kolejkach po olej. ch*j też z JN2 który przed minute swojego życia zrobił więcej dla ludzi niż każdy j***ny hejter na tej stronie.

Możecie sobie tam pie**olić o pedofilach księżach czy rydzyku popie**alającym najnowszym BMW, uj mnie to boli.
Będąc katolikiem wyznajesz pewne wartości, to że ktoś wierzy w Boga ( nawet " wyimaginowanego " ) i z jego pomocą radzi sobie w trudnych sytuacjach w życiu to jego sprawa. To że ty patrzysz na grupke ludzi która jest pie**olnieta to juz nie moja wina.
To że ktoś jest katolikiem robi Ci krzywde? Zabiło Ci to rodzine? Psa? Nie? Patrz k***a jakie zdziwienie.
Wiara jest to prywatna sprawa każdej osoby i jak długo taka "osoba" nie wpie**ala się w twoje życie ( patrz muslimi ), tak długo nie masz prawa się do niej przypie**alać.

Nic dziwnego że Polacy to najbardziej znienawidzony naród w Ojropie. Mamy wielki ból dupy jak widzimy gdy ksiądz jedzie dobrym autem niż gdy widzimy że ze skarbu państwa w "tajemniczy sposób" znikło 18mld złotych. Proponowałbym pierwsze ogarnać tą 2 rzecz.


No ale cóż nasza elita niewiernych widzi że jakiś "plebs" słucha jakiegoś murzyna popada w paranoje.
32 miliony tępych katoli? Raczej 38miliony ch*jowego spoleczenstwa wierzace w kazde slowo Donalda T.


I taki mały bonus ode mnie. Czy wiedziałeś że nie każdy katolik jest głupim debilem głosującym na Tuska, Kaczora oraz wyznającym Rydzyka?


W sumie wizja świata bez Religi jest dość ciekawa. Gdyby babcia miała wąsy. Nic z tym nie zrobicie.

necroorcen

2013-07-07, 12:38
Won do Holandii, lewackie pomioty.
Każdy, który chce ograniczać wolność człowieka "w imię odgłupiania narodu z religii" jest takim samym ścierwem jak staliniści, którzy zasadę wprowadzali tą samą.
Wszystko się zaczęło od rewolucji francuskiej, dalej idziemy tylko w dół. Chrześcijaństwo jest naszym dziedzictwem kulturowym czy tego chcecie, czy nie, i to co robicie jest takim samym wciskaniem ścierwa i próbą zamazywania faktów jak to, co robią "oświecone" rządy na zachodzie.

Jak się nie nauczycie tolerancji, chociażby do tak prostej rzeczy, która NIKOMU nie szkodzi, a wielu bardzo pomaga, jak religia, to w tym kraju będzie takie gówno, jak będzie. I nie tylko w tym kraju. Oświeceni libertarianie od Kórwina, chcą legalizacji marihuany i prawa dostępu do broni, ale zabronić religii jeszcze prędzej, dwulicowe miernoty.

Jeśli już jesteśmy przy Korwinie, to często wypowiada się w taki sposób:
Przeżywa ta kultura, która jest lepsza od pozostałych; dlatego większość świata opanowała kultura judeochrześcijańska. A teraz spójrzcie na to, co mamy teraz: muzułmanie za 20 lat będą stanowić połowę ludzi w zachodniej Europie. Ciekawe, czemu?...

A tak na zakończenie:
Widziałem jakiś program, ksiądz włączony w organizację tego wydarzenia kontra osioł z ruchu palikota, były ksiądz. Ten drugi straszny ból dupy, że ludzie wierzą w coś, w co on nie potrafi, i jeszcze chcą z własnej woli wydać 40 zł, zamiast kupić dwie flaszki. Na co ksiądz:
"Ale wie pan, na tym stadionie wydarzy się cud. Naprawdę! Tam wydarzy się cud!
Koszt utrzymania tej imprezy zwróci się z biletów !!!"
:beka: