18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płonie, płonie kolejny joint w Babilonie

Fumigant • 2011-02-21, 12:23
W meksyku skonfiskowano rekordową ilość marihuany. 105 ton narkotyku, przeznaczonego do wysyłki na amerykański zostało zatrzymane i zutylizowane... :terror:







reszta zdjęć w komentarzach

benoo

2011-02-23, 19:40
k***a a okoliczne brudasy się ujarają za friko

brzytwa1

2011-02-23, 19:58
tekst o tym,ze w pobliskiej wiosce odnotowano najwieksza ilosc sprzedanych poczkow i napojow powinien dostac nobla,
Gienek2 chyle czolo,zmiazdzyles
chcialam sie odniesc takze do zaistnialej sytuacji,ale brak mi slow..,
lzy z oczu plyna jak okrutni potrafia byc ludzie,
niszczyc to czym obdarowala nas natura?
jak mozna spokojnie zyc dalej jak takie rzeczy dzieja sie na swiecie?

bulla

2011-02-23, 20:07
juz wiem dlaczego mawiaja ze na wsi jest najlepsze powietrze :D

eyeti

2011-02-23, 20:32
Zauważcie, że to zostało zapalone beczkach, najprawdopodobniej z benzyną i zanieczyścili przy okazji powietrze, i wydaje mi się, że bardziej j***ło paliwem w powietrzu niż trawą.
Ta czarna chmura dymu unosiła się do góry.
Nieciekawy widok

nttsystem

2011-02-23, 21:33
oho kolejny temat specjalnie dla napinaczy i pseudo jaraczy trawy którzy raz lolka w gębie mieli i już chcą zapuszczać dredy

Mister Anderson

2011-02-23, 22:00
Tak się zastanawiam... Te opakowania z nalepką psa to na pewno trawa..? A może karma dla Afganów?

Borofix

2011-02-23, 22:42
mogli oddać chorym na jaskrę :/

festuge

2011-02-23, 23:22
"... 105 ton narkotyku, przeznaczonego do ..."

Jaki ku**a narkotyk -.-

Darthf

2011-02-24, 00:11
105 ton marihuany? O Boże! Niech żyja służby mundurowe. Po raz kolejny pokonali tą zła roślinę i udaremnili jej złowieszczy plan przejęcia kontroli nad światem. Czuję sie taki bezpieczny, że to zło w czystej postaci nie zdoła dotrzeć m.in. do Polski by siać zamęt, chaos i wartości niechrześcijańskie na terenie mej pięknej Ojczyzny. Az zachciało mi się szukać pracy w Interpolu i dołączyć do grona tych nieprzeciętnych bohaterów. Strach pomyśleć, że gdzieś tam, w odległych krajach Ameryki Południowej ktoś w tj chwili sadzi, podlewa i nawozi zielone krzaczki smierci. Powinni tych zwyrodnialców wieszać na targowiskach, starówkach oraz dziedzińcach kościołów, by juz nikt nie dopuścil sie zamachu na moje twoje zdrowie, a takze naszych dzieci! Ide przyj***ć zonie, bo sie naj***lem troche a ona cos o starych skarpetkach na podlodze mi pie**oli. I jeszcze suka mi wóde schowala, bez kija sie nie obejdze... Cya!

WolneKonopie

2011-02-24, 02:13
..babilońskie k***y , same powinny tak płonąć !

pogarda, wybicie rodzin i ch*j w serca !

Jaca.natka

2011-02-24, 14:49
No i dobrze. Nie będą sobie narkomani wstrzykiwać w żyły tego świństwa !

nttsystem

2011-02-24, 18:19
Darthf napisał/a:

105 ton marihuany? O Boże! Niech żyja służby mundurowe. Po raz kolejny pokonali tą zła roślinę i udaremnili jej złowieszczy plan przejęcia kontroli nad światem. Czuję sie taki bezpieczny, że to zło w czystej postaci nie zdoła dotrzeć m.in. do Polski by siać zamęt, chaos i wartości niechrześcijańskie na terenie mej pięknej Ojczyzny. Az zachciało mi się szukać pracy w Interpolu i dołączyć do grona tych nieprzeciętnych bohaterów. Strach pomyśleć, że gdzieś tam, w odległych krajach Ameryki Południowej ktoś w tj chwili sadzi, podlewa i nawozi zielone krzaczki smierci. Powinni tych zwyrodnialców wieszać na targowiskach, starówkach oraz dziedzińcach kościołów, by juz nikt nie dopuścil sie zamachu na moje twoje zdrowie, a takze naszych dzieci! Ide przyj***ć zonie, bo sie naj***lem troche a ona cos o starych skarpetkach na podlodze mi pie**oli. I jeszcze suka mi wóde schowala, bez kija sie nie obejdze... Cya!



hmm interesujące pie**olisz smuty tak czytam i jestem już pewny że nigdy nie uderzę swojego dziecka

stelmi94

2011-02-24, 23:27
aż mi się płakać chce :-(