18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrz jebne trika

~Angel • 2011-06-05, 18:58
no i jebłem


isotop

2011-06-05, 23:30
@radek225
Wybierz się w Warszawie na Chmielną. Jeśli nie ze śmiechu, to z rozpaczy nad współczesnym światem umrzesz.

damian12091988

2011-06-05, 23:50
film ch*jowy lecz wasze komentarze są bezcenne ;)

CPCH

2011-06-06, 00:04
McGywer?

Blodhgarm

2011-06-06, 14:00
Wk***iliście mnie, musiałem wjechać do góry strony, żeby zobaczyć czy jestem zalogowany. Czepiacie się typa, że jest pedałem bo inaczej się od was ubiera. Jakiś tam pacan pisze, że gość płacze nad ranami - stań na ulicy i przewróć się na twarz a potem od razu wstań i nie próbuj nawet kwęknąć bo przecież nie jesteś "takim frajerem".
Stwórco drogi co to się dzieje - połowa społeczności internetowej to haterzy, druga połowa idioci a trzecia nie zna matematyki.
Film fajny, szkoda tylko, że reżyserowana akcja.

Black Snake

2011-06-06, 14:17
@Blodhgarm, tym pacanem jestem ja. W sobotę przeleciałem przez kierownice na rowerze jak jechałem z górki. Mam na brodzie 6 szwów, rozwalone ucho, skroń, mocno odrachane ramię, dłoń trochę, łokcie (boli jak ruszam ręką), kolana i udo. Obitą klatę. Po lądowaniu nie umiałem oddychać, ale jakoś wstałem, pozbierałem plecak i zacząłem się śmiać. Jeszcze coś? Myślisz, że jesteś mądrzejszy od wszystkich?? Coś ci nie wyszło :* i dlatego kolesia wyśmiałem, że przy tak małym skaleczeniu tak się zachowuje -.-

Blodhgarm

2011-06-06, 14:47
Jak się zachowuje? Poleżał chwilę i wstał. Nie płacze, nie stęka, nie wzywa karetki. To raz, a dwa - nie wiesz co zrobił, może ma rozj***ną czaszkę - to, że przeleciałeś przez kierownicę nie czyni cię specjalistą od upadków i nie możesz mówić jaka reakcja jest przesadzona a jaka nie. Zwłaszcza, że wcale nie kwiczał.

PS. Nie jestem najmądrzejszy, w sumie to nie jestem nawet szczególnie mądry. Ale nie mądrością mierzone jest logiczne wypowiadanie się kolego.

tr...........aj

2011-06-06, 15:21
Taka kara spotyka frajerów na designerskim ostrym kole.

polonia66

2011-06-06, 17:03
fajne skarpetki

wiater

2011-06-06, 17:13
niezłe :-)
wyj***łem się prawie tak samo, tylko, że mi kumpel wrzucił drąga między szprychy w przednim kole.
najpierw były k***y potem brecht :-)
tylko szkoda, że gejfonów wtedy nie było :/

Barmanix

2011-06-06, 17:40
Blodhgarm napisał/a:


Stwórco drogi co to się dzieje - połowa społeczności internetowej to haterzy, druga połowa idioci a trzecia nie zna matematyki.


Rozumiem, że to niby taki dowcip miał być? Bo jeżeli nie to znaczy, że się zaliczasz do ostatniej wymienionej kategorii, bo naliczyłeś 3 połowy, a podobno połowy są TYLKO DWIE i to zawsze równe... :)

radek132

2011-06-06, 19:05
Refleks kamerzysty tak samo opóźniony jak kolo na filmiku :mrgreen:

Blodhgarm

2011-06-06, 22:43
Barmanix napisał/a:

Rozumiem, że to niby taki dowcip miał być? Bo jeżeli nie to znaczy, że się zaliczasz do ostatniej wymienionej kategorii, bo naliczyłeś 3 połowy, a podobno połowy są TYLKO DWIE i to zawsze równe...



Dzieci słuchajcie uważnie: połowy są zawsze równe - mówi nauczyciel na lekcji matematyki - nie ma wyjątków zawsze są równe... A co ja wam będę tłumaczył i tak większa połowa nie zrozumie.

Tak oczywiście to była taka aluzja. Skoro znalazłem 3 połowy to jestem słaby z matmy - skoro jestem słaby z matmy to nie należę do pierwszych 2 grup ;)