18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oświadczam, że nie zamierzam popełniać samobójstwa

Sl...........nx • 2012-06-18, 13:31
Były minister obrony narodowej zapewnia, że nie zamierza popełnić samobójstwa.



Romuald Szeremietiew pisze w oświadczeniu:
Romuald Szeremietiew napisał/a:


W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię „uciszenia mnie na zawsze”. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła.

Okoliczności przekazania tej informacji nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą, lub oskarżony o pomawiania niewinnych ludzi.

Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu.

W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.


!Timon

2012-06-18, 16:55
Raynor napisał/a:



Ta, też ostatnio oglądałem "Mechanika" z Jasonem Stathamem



Nie nie oglądałem go ani ostatnio ani kiedykolwiek.
Cóż jestem po prostu kolejną osobą która wpadła na ten sam pomysł, nie uważam swoich pomysłów za tak zajebiście k***a oryginalnych, że nikt pod słońcem na to nie wpadnie.
Jak sram do kibla to zwykle wkładam papier toaletowy do muszli klozetowej, żeby dupska mi nie ochlapało. Sam na to wpadłem jako 6 latek nikt mi tego nie pokazywał. Założę się, że co najmniej połowa osób to czytających robi tak samo i też nikt ich tego nie nauczył.
Zatem wyluzuj, nie opisałem tutaj 'mechanizmu podróży w czasie' skopiowanego od Twojego kolegi z podwórka.

a jak myślisz

2012-06-18, 17:00
Ale jak by się teraz na serio zabił to byłby mistrzem trollingu.

Arwinus

2012-06-18, 17:18
Teraz oskarżą go o zabójstwo gen. Petelickiego

Pater patriae

2012-06-18, 17:19
JKM też podał, że nie zamierza się zabijać po "samobójstwie" Petelickiego (jego dobrego znajomego).

Ra...........or

2012-06-18, 17:21
Cytat:

Zatem wyluzuj, nie opisałem tutaj 'mechanizmu podróży w czasie' skopiowanego od Twojego kolegi z podwórka.



To ty wyluzuj, w żaden sposób nikt cię tutaj nie obraził. Wiesz, nie musisz być takim nadętym ku*asem każdego dnia w swoim życiu.

pawelo88

2012-06-18, 17:28
Pater patriae napisał/a:

JKM też podał, że nie zamierza się zabijać po "samobójstwie" Petelickiego (jego dobrego znajomego).


Zaczynają trząść portkami.... Ciekawe kto następny....

!Timon

2012-06-18, 18:07
Raynor napisał/a:



To ty wyluzuj, w żaden sposób nikt cię tutaj nie obraził. Wiesz, nie musisz być takim nadętym ku*asem każdego dnia w swoim życiu.



Ja ciebie też nie obraziłem w poprzednim poście. Ty mnie w tym tak, ale nie dam ci tej frajdy i nie zacznę bluzgać bo zamiast agresji wywołujesz we mnie współczucie.

Leothyr

2012-06-18, 20:33
slaweksie napisał/a:

A szkoda ...


Co szkoda k***a?
W ogóle wiesz kim on jest?
Wiesz co zrobił, jak się zasłużył Rzeczpospolitej?
Na ch*j takie k***a bzdury piszesz, co?

Saafa

2012-06-18, 20:54
od nas zależny to co się dzieje w tym państwie a nic nie robimy..

niezly

2012-06-18, 21:14
k***a jak śmieszą mnie te teksty o zabójstwach.

hycel

2012-06-18, 21:24
Najlepsze jest to, że jeszcze kilka lat temu, jak ktoś mówił o poważnych machlojach na wysokim szczeblu (czyt. uciszanie, przekręty na wielka skalę) to kazali puknąć się w głowę, dziś powoli zaczyna wychodzić, że to legalna mafia...

Ti...........ch

2012-06-18, 23:28
Zaczyna mi sie z czymś to kojarzyć. Może ktoś mi podpowie z czym? W latach 1937-1938?

Miszogun

2012-06-18, 23:33
Szeremietiew jako minister też zachowywał się jak pajac. Teraz chciałby jeszcze choćby na pięć minut zwrócić na siebie uwagę.

pa...........66

2012-06-18, 23:47
teraz to trzeba żyć jak długo sie da niedajboże przypadkiem choroba i zaraz bedzie wiadomo że to Tusk

Za troche chorzy na białaczke lub raka niedajboze znani dawni politycy wg. pisowskich detektywów beda podtruwani

jakież to tajemnice fatimskie skrywają.. niesamowiteniesamowite