18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odstresowywanie ojca przy głośnej muzyce

zicerek • 2012-05-29, 09:58
"A ja będę napie**alał ile będe chciał ;D"


Kat 666

2012-05-29, 17:40
Ciekawe jak mu jebnie z głosnika-"Baza wirusów została ....." ?

MyBijaCZ

2012-05-29, 17:53
McMenel napisał/a:


Jakiego k***a czynszu ?? To podatek gruntowy. I co żal dupę ściska ?? Przeprowadź się na wieś/przedmieścia. Kup działkę wybuduj dom i zobaczysz jak to miło mieszka się na własnym. I żeby nie było postawienie średniej klasy domku to wydatek na ponad 400 tyś.



Mam familię na wsi jakąś tam daleką dosyć i mają własne gospodarstwo itd to są zadłużeni na setki tysięcy i ciągle kredyty biorą. Jeszcze kilka lat i pozabierają im wszystko, taki to życie jest na wsi.
Mój dziadek i babka też mają chałupę własną na wsi, spora nie powiem, duża działka, sami uprawiają jakieś tam warzywa owoce. Po 50 latach pracy ich renta jest tak marna że też muszą od czasu do czasu wziąć pożyczkę...
Takie to życie na wsi prosze ja was....

niwet

2012-05-29, 17:53
w temacie jest błąd, przy głośnej , ale nie na pewno muzyce. Co do filmu, niech kupi sobie słuchawki debil.

fejzez

2012-05-29, 17:56
"jak ja mam kolumny takie jak pani dzwi k***a w domu... to jak mam na tym grać" doj***ł :lol:

grzess777a

2012-05-29, 18:20
To zwykły miejski placek jakich wielu.

ci...........ki

2012-05-29, 18:26
Jak to nie była czisza nocna to sobie moze napie**alac .

sz...........r9

2012-05-29, 18:35
Jak to dobrze mieszkać w domku jednorodzinnym ;] Moge napie**alać muze ile wlezie, i żadna k***a nie przyjdzie. Chyba że jakiś sąsiad, ale wejdzie bo go pies upie**oli ;d Zmuła troche w bloku mieszkać, współczuje ;]

solteck

2012-05-29, 19:01
2 piosenki będzie spoko

konrad_n

2012-05-29, 19:05
ach , ta Warszawa...

takija

2012-05-29, 19:16
MyBijaCZ napisał/a:



Mam familię na wsi jakąś tam daleką dosyć i mają własne gospodarstwo itd to są zadłużeni na setki tysięcy i ciągle kredyty biorą. Jeszcze kilka lat i pozabierają im wszystko, taki to życie jest na wsi.
Mój dziadek i babka też mają chałupę własną na wsi, spora nie powiem, duża działka, sami uprawiają jakieś tam warzywa owoce. Po 50 latach pracy ich renta jest tak marna że też muszą od czasu do czasu wziąć pożyczkę...
Takie to życie na wsi prosze ja was....



W gównie byłeś i gówno wiesz! Jakie życie na wsi?! Mieszkałeś? Mój daleki kuzyn ma kolegę którego kolega ma siostrę i tej siostry wnuk mieszka w mieście. Ciągle narzeka na hałas...i na kredyt za mieszkanie w bloku. No proszę Cie..zlituj się nad nami!

Mieszkam na wsi, żyje, mam sie dobrze, zarabiam, nie mam długów....pewnie to dla Ciebie nie do pojęcia ;)

Baro

2012-05-29, 19:21
O co tu tyle szczekania, widno jest na filmiku? Jest. Do 22 koles moze sobie puszczać co chce i jak głośno chce.

parufkens

2012-05-29, 19:26
Filmik akurat należy do mojego znajomego. Mieszka w Łodzi nie na wsi jak sugerują Wasze komentarze. Ma sprzęt taki jaki ma bo gra na małych imprezach na sali. Na dowód zamieszczam link do jego kanału:

http://www.youtube.com/user/MuzykDJ

zonk

2012-05-29, 19:37
Straszne buraki, sąsiedzi kiedyś "odwdzięczą" im się za te zakłócanie spokoju, tak że będzie szukał nowego mieszkania.

Tomaszu

2012-05-29, 19:52
Chcialbym mieć takie kolumny. To chyba Tonsil Zeus. A za wybór muzyki plus, italo disco piękna sprawa.

FreakyOmen

2012-05-29, 20:01
Daję piwko za podobny gust muzyczny do mojego taty :)