18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oblicza diabłów...

JaE • 2012-10-12, 11:53
...czyli naziści po godzinach.

Powyższe zdjęcie przedstawia ośrodek wypoczynkowy w Kotelnicy. Był to budynek zbudowany rękoma więźniów obozu koncentracyjnego dla personelu obozu Auschwitz-Birkenau. Zarówno te jak i poniższe zdjęcia pochodzą z albumu Karla Höckera- zastępcy komendanta obozu. Zdjęcia przedstawiają nazistowskich zbrodniarzy w czasie wolnym od "wyczerpującej pracy" w obozie Auschwitz-Birkenau.


Wygrzewanie się na słońcu...


Pogawędka.



Pierwszy od lewej Josef Mengele, znany jako Anioł Śmierci. Lekarz znany z bestialskich eksperymentów na więźniach. Odpowiadał również za selekcję "niezdolnych do pracy", czyli ludzi którzy mieli zostać wysłani do komór gazowych. Czasem dla przyjemności operował przywiązanych więźniów na żywca- bez narkozy, bez znieczulenia.



Popijawa po pracy.




"Urocze" SS-manki nie różniły się wiele od swych męskich towarzyszy. Damski personel obozu w Auschwitz-Birkenau szczególnie lubiał związywać nogi rodzącym więźniarkom. Efektów chyba nie trzeba opisywać...



A obóz nadal funkcjonował...


kucma19

2012-10-13, 01:56
dlaczego jak diably to niemcy/nazisci. Przeciez komunisci/stalin i ekipa byli gorsi pod kazdym wzgledem. Dlaczego swastyka (jako pozytywny znak) jest zakazana a czerwona gwiazda nie. Dlaczego pomniki stalina i lenina stoja a hitlera nie, dlaczego nikogo nie oburza (albo mala grupe ludzi) na koszulce cccr a nikt niemieckiej swastyki nie wydrukuje na koszulke. k***a

Wiem. Zwycięscy pisza historie. I to niemcy sa zli a ruscy uratowali swiat i pokonali niemcow i caly swiat im dziekuje. Ale to nic ze ruscy tak samo planowali odbic caly swiat tylko hitler byl szybszy, to nic ze tak samo jak nimcy ruscy napadli na polske, to nic ze podczas inwazji niemiec na rosje caly swiat wysylal zaopatrzecie, sprzet, amunicje, czolgi, jedzenie i h*j wie tylko co do ruski trzema liniami zaopatrzenia zeby tylko zatrzymac niemcow. To nic ze rzesze wysiedlen mordow igromnych strat materialnych za jakie sa odpowiedzialne rosjanie to jest pomijane. To nic ze z koncem wojny nie nastaly czasy pokoju tylko ruskie nie dosc ze czyscily rozne narodowosci w okolo to jeszcze zabijali albo wiezili samych siebie albo braci z ukrainy itd. propaganda, manipulacja i przeklamywanie historii dzieje sie na naszych oczach, mozna tego wrecz dotknoc co poteguje moje wk***ienie. Do teraz u ruskich ucza ze wojna zaczela sie w 1941 roku. A co te czerwone k***y robily we wrzesniu w polsce? odpowiedz jest prosta : CCCR bronilo sie na terytorium wroga. Ruskie nigdy nikogo nie zatakowalo, poprostu bronili sie na terytorium wroga, no k***a zabic to malo

Niemcy diably, niemcy zli, owszem, wszyscy to wiedza bo walkuej sie to od 60 lat, we wszystkich filmach we wszystkich wydarzeniach zwiazanych z II WŚ ale ile jest filmow gdzie to ruscy sa zli i to ich sie zabija, ze to niemcy przy naszych ruskich czerwonych towarzyszach wygladaja bladziudko mimo ogromu zniszczen, smierci to ruscy sa liderem i najwiekszym zbrodniarzem. Zbrodniarzem z pomnikami, honorami, zaszczytami i medalami. A pelnej dokumentacji za katyn do tej pory nie ma bo ruscy maja w dupie a i tak my im nic nie mozemy zrobic, bo mozemy tylko ladnie poprosic.

Myslalem ze mi ulzy ale ni h*ja

nie chce zeby moja wypowiedz zabrzmiala tak ze bronie niemcow z tego okresu albo umniejszam ich zla jakie zasiali w europie ale wk***ia mnie zapominanie o ruskich którzy sa odpowiedzialni za smierc wiekszej ilosc iludzi, za wieksze zniszczenia, spustoszenia, traumy rodzin, wysiedlenia, kołchozy itd itp

Ranger

2012-10-13, 01:56
Cytat:

ch*j z błędem, bardziej wk***iające jest nazywanie Niemieckich oprawców nazistami, jakby nie byli to Niemcy, tylko jakaś niewiadomego pochodzenia rasa ludzi.



Przyznaj się, jesteś kretynem ? Nie wszyscy oprawcy, którzy mordowali żydów razem z Niemcami nimi byli, więc byłoby to przekłamanie historyczne. Nie lubisz Niemców to spoko, ale przynajmniej nie pie**ol.

Cytat:

Stalin wymordował 10x więcej ludzi niż Hitler i nie podczas wojny. Tu chwila zastanowienia dla tych co noszą koszulki z leninem ,czerwoną gwiazdą i resztą czerwonego szajsu.



Nie pie**ol. Każda ideologia wiąże się z ofiarami i przemocą. Faszyzm i nazizm zebrały krwawe żniwo w czasach swojej świetności, podobnie było z komunizmem, a obecnie mamy czasy krwawej demokracji. Obama, Merkel, Sarkozy czy Komorowski mają tak samo splamione krwią ręce, jak ci którzy reprezentowali powyższe ideologie. Stalin robił czystki i dzisiaj nazywa się go krwawym tyranem, Obama zamordował jeńca wojennego(o Osamę się rozchodzi) na terenie kraju, którego nawet nie poprosił o zgodę i cały świat wiwatował, a przywódcy najważniejszych państw wręcz złożyli mu gratulacje. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że o nich nigdy podręczniki nie napiszą, że byli mordercami tak samo, jak obecnie w podręcznikach nie przeczytacie, że Polacy również przyczynili się do Holokaustu czy etnicznych prześladowań(mam na myśli Jedwabne i Ukrainę).

pollydolly

2012-10-13, 04:44
"Lubiał"... LUBIŁ*!!!

Jesteśmy Polakami, mówmy po polsku!

dziaad

2012-10-13, 07:56
nawet jak mają wolne wyglądają jak sk***ysyny.

kamik306

2012-10-13, 09:17
Tak się ciśnieniujecie teraz... a jakby wybuchła wojna, to i tak połowa z was z rozkazów, czy też dla własnej przyjemności zaczęłaby tak właśnie postępować. Wojna wyciąga takie demony z ludzi.

Co do samego tematu to porównywanie do ruskich, porównywaniem do ruskich, ale weźmy pod uwagę, że ruskie to są po prostu dzikusy.

Niemcy mordowali wyrachowanie, zrobili fabryki śmierci.

Ruscy po prostu wybijali wszystko co się rusza, bo właśnie to, co napisałem na początku się stało dodatkowo w dzikich mózgach.


Co mnie u Niemców wk***ia najbardziej

"NIE, to nie my, to byli naziści"

myślę, że o to głównie rozchodzi się z tym, o czym pisano wcześniej.

Dodam tylko, że niemcy narobili, ale w ilości mordów to mogą ruskom tylko wiązać sznurówki (nawet po wojnie- wysyłanie ludzi za nieposłuszeństwo na Sybir za "wrogą propagandę")

Jakiś czas temu był artykuł o zadawaniu bólu "z drugiego pokoju" przy opiece naukowca, który mówił, że to ofiary nie boli, zobaczcie, jakie tam były statystyki i przestańmy się oszukiwać- jesteśmy potworami ;)

mr_9mm

2012-10-13, 09:39
Cytat:

"Urocze" SS-manki nie różniły się wiele od swych męskich towarzyszy.


Nie wiem jak Was, ale mnie to nawet rozśmieszyło.

kopyt88

2012-10-13, 10:46
OMG wy to weźcie ogarnijcie się co chwila to kogoś od żyda wyzwie ktoś kawały nawala a ze tutaj raptem a tu takie oburzenie ze palacze na wakacje jechali.

OMG wy to weźcie ogarnijcie się co chwila to kogoś od żyda wyzwie ktoś kawały nawala a tu takie oburzenie ze palacze na wakacje jechali.

piroman88

2012-10-13, 11:13
Jeżeli miał bym stracić prawo do głosowania w zamian za takie rozrywki to jestem za wprowadzeniem NS bo Polski lolz

kroplowa

2012-10-13, 11:14
@kopyt, kac Cie jebie?

14/88

2012-10-13, 12:14
A obóz nadal funkcjonował...

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie

hesus89

2012-10-13, 13:01
h*j z błędem, bardziej wk***iające jest nazywanie Niemieckich oprawców nazistami, jakby nie byli to Niemcy, tylko jakaś niewiadomego pochodzenia rasa ludzi.
Wszędzie k***a słyszy się i czyta że naziści to, naziści tamto.
Dlaczego nie pisze się że to byli Niemcy?
Dlaczego próbuje się ich oczyszczać i wmawiać ludziom że były dwie grupy ludzi?
Z ruskimi tego problemu nie ma, a zabijali Polaków, żydów i innych w ten sam o ile nie nie brutalniejszy sposób.


może dlatego że nie wszyscy Niemcy byli nazistami, tak samo jak nie wszyscy Wlosi byli faszystami. należy sobie przypomnieć jak Polacy oburzają sie gdy używa sie zwrotu "polskie obozy śmierci" w odniesieniu do obozów znajdujących sie kiedyś na terenach Polski, wiec jesli w tym staramy sie być tacy precyzyjni to poprawni politycznie to bądzmy konsekwentni, i nie uogólniajmy. Niemiec nie równa się nazista.

slonzok

2012-10-13, 13:11
Kriski

zapamietaj swoje slowa. Zobaczymy jak bedziesz reagowal na polskie obozy koncentracyjne a nie na 'komunistyczne obozy koncentracyjne', ktore byly zorganizowane po wojnie na Gornym Slasku, przez Polakow i mialy za zadanie, zabic miejscowa ludnosc o niemieckich korzeniach badz niemiecko brzmiacych nazwiskach.

Zobaczymy czy wtedy bedziesz taki sprawiedliwy.

Kriski

2012-10-13, 13:38
slonzok napisał/a:

Kriski

zapamietaj swoje slowa. Zobaczymy jak bedziesz reagowal na polskie obozy koncentracyjne a nie na 'komunistyczne obozy koncentracyjne', ktore byly zorganizowane po wojnie na Gornym Slasku, przez Polakow i mialy za zadanie, zabic miejscowa ludnosc o niemieckich korzeniach badz niemiecko brzmiacych nazwiskach.

Zobaczymy czy wtedy bedziesz taki sprawiedliwy.



Chyba nie załapałeś o co mi chodziło, w dupie mam czy obozy były Niemieckie, Włoskie, czy Angielskie.
Problem w tym że po cichu i metodycznie Niemcy się chcą wybielać nazywając swoich krewnych nazistami ( z czym Rosjanie problemu nie mają, mają to po prostu w dupie )

Ranger napisał/a:



Przyznaj się, jesteś kretynem ? Nie wszyscy oprawcy, którzy mordowali żydów razem z Niemcami nimi byli, więc byłoby to przekłamanie historyczne. Nie lubisz Niemców to spoko, ale przynajmniej nie pie**ol.



Wróć do tego co napisałem i przeczytaj to jeszcze raz, jeśli nie zrozumiesz o czym pisałem, poproś tatę żeby Ci to przeczytał i wytłumaczył.
Jeśli nadal nie będziesz tego rozumiał znaczy się że to Ty prawdopodobnie jesteś jakiś ograniczony.

Epox

2012-10-13, 15:00
@KRISKO ||| Nacjonalizm- Narodowy socjalizm (niem. Nationalsozialismus), nazizm (skrót od Nationalsozialismus), hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – totalitarna, rasistowska, antykomunistyczna i antysemicka ideologia.
WLASNIE DLATEGO, nazywa sie ich nazistami, a nie niemcami. Bo w przeciwienstwie do nazistow, ktorzy taka ideologie mieli, rosjanie po prostu zabijali z czystej nienawisci i pogardy, a ich lewicowy system ideologiczny(komunizm) mial korzenie glownie polityczne, czyli nie byl to swiatopoglad. To rozni, niemcow i rosjanow, niemcy zabijali bo taka ich ideologia byla i nie wszyscy zabijali TYLKO NAZISCI (psychopaci) ! U rosjanow niestety zabijal kazdy komu akurat sie udalo zabic! A ciebie powinno sie wylac po ryju, za twoja szowinistyczna wypowiedz, i przy okazji wybic tak jak nazistow (bo szownizm tez jest skrajnie nacjonalistyczny).