18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O narkotykach, piciu i zabawie - szczery wywiad z wodstockow

Sadystyczny Skurwiel • 2012-01-23, 19:30
Rozmowa z zwykłym uczestnikiem

contracts

2012-01-23, 23:06
k***a, nie chce mi się tego oglądać, za długie i nudne

amkenin

2012-01-23, 23:16
Grubson Najleprzy

kaelem

2012-01-24, 00:07
Brzoza w tle...! AWARIA MUSKU!

efiksowy

2012-01-24, 00:18
bo kiedys sie zbierali ludzie bo byli podzieleni - komuna, sa plusy i minusy demokracji - tam zaczeli przychodzic wszyscy bo poprostu zostali uswiadomieni ze moga wszedzie wejsc itd.

Jedras992

2012-01-24, 00:40
@kufciak - Sunrise a Woodstock, to 2 kompletnie inne imprezy z inną muzyką i ludźmi... I po Twojej wypowiedzi widze, że jesteś typowym bywalcem tego typu imprez co Sunrise. Nie chce Cię obrażać, tak jak Ty tego gościa, ale zawsze metalowcy i techniacy będą się żreć... Swoją drogą wolę być na Woodstocku, gdzie można poznać super ludzi, ładne i inteligentne kobiety, co z tego, że wszyscy nachlani, albo przyćpani, tak samo jest na Sunrise, tylko tam jest prymitywna muzyka, dresy i laski które kręcą dupami i nie są specjalnie rozgarnięte...

Zl...........ny

2012-01-24, 00:44
lukasso00 napisał/a:



taa byles na osmiu edycjach , chyba k***a na youtubie , koles ktory ma 23 lata :] ja Cie prosze bajki to ty sobie siostrze opowiadaj a nie nam :]



28 ty głupi ch*ju, matematykę zostawiam tobie

turekk

2012-01-24, 00:53
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



28 ty głupi ch*ju, matematykę zostawiam tobie



sprawdzałem pare razy, za każdym razem miał 24 lata, może żyjesz w innym równoległym świecie gdzie każdy z nas ma o 4 lata więcej

NieWeszles

2012-01-24, 01:03
kufciak napisał/a:

Co on pie**oli o tym Sunrise? Byłem na 8 edycjach, ani razu nic a nic nie brałem a on k***a mówi że wszyscy tam ćpają... Żenada... Znam wielu ludzi którzy słuchają rocka, heavy metalu etc i wszyscy których ta muzyka bardziej wciągnęła są alkoholikami... Co on na to? PEDAŁ DLA MNIE co wysłowić się nie potrafi.... w dupie był i gówno widział...



Jacy alkoholicy?!

contracts napisał/a:

k***a, nie chce mi się tego oglądać, za długie i nudne



Skąd wiesz, że nudne skoro nie oglądałeś?

Archilus

2012-01-24, 01:18
Cytat:

Data urodzenia: 11 Lut 1988



Dla mnie to wygląda na prawie 24, a nie 28 "głupi ch*ju" :homer:
W sumie słusznie, że matematykę zostawiasz komuś innemu, bo widać, że nie jest to Twoja mocna strona...

unax

2012-01-24, 01:25
weedson napisał/a:

pie**ol pie**ol ja posłucham Ty zapłacisz ja por*cham


masz 'niemózg'

kufciak

2012-01-24, 07:51
Haha idioci, tak byłem pierwszy raz jak miałem 15 lat i co? żal dupę ściska bo sami oglądaliście filmik na YT i konia do tego waliliście? Wiem ze Sunrise to aktualnie dno, 2008 rok to był szczyt tej imprezy, teraz już tylko gorzej... Woodstock mnie pie**oli jak gówno które spłukałem rano w kiblu tylko po prostu nienawidzę takich frajerów dla których nie NASZ to już pedał, dres, ćpun etc.. pie**ole takich ludzi!!

sorra18

2012-01-24, 09:58
Mi sie na Ostrodzie Zajebiscie podobalo Ale niestety Regowcy otwarci na wszystko stwierdzili ze jestem metal bo mam dluzsze wlosy. Niestety Subkultury sa po to zeby szufladkowac i tyle, a gadki typu laczmy sie i tp to se jebnac moge przed kamera na forach i tp. Dobrze sie bawilem reszta mnie wali. A i jeszcze musze dodac ze niektorzy to tam jada se posiedziec podupczyc i popic w polach namiotowych i namiotach reszta ich pie**oli

CrazyEdek

2012-01-24, 09:59
No to chłop się popisał,mówi, że nie chodzi o górki..., a na końcu wywiadu mówi, że to największa wada. Zryty beret.

Ma...........ck

2012-01-24, 11:33
A ja się z kolesiem nie zgadzam. Słucham metalu i innych cieżarów od 12 lat, na koncerty jeżdże, po festivalach się rozbijam, ale na woodstock nie pojadę już nigdy w zyciu. Dlaczego? pomijając garstkę naprawdę wartosciowych i spoko ludzi, oraz muzyki, bo ta jest świetna - bród, smród i żebractwo. Panczury żebrające na wino, bo ich system zniszczył, panienki które by se dały auto w dupie zaparkować, żeby pare goszy zdobyć. Nie mówię, że wszyscy są tacy, bo tak nie jest. Ale wystarczy trochę takiego mętniactwa, najgorszego sortu lewactwa i cały urok Woodstocku pryska. Pod względem festivalowym dużo bardziej wolę Jarocin Festival i Wacken Open Air - po pierwsze płatne, nie ma szans, żeby chociaż połowa tych odpadów radioaktywnych co jest na woodstocku przeszła przez bramy, po drugie ochrona i pola namiotowego i ogólna, po trzecie impreza na terenie zamkniętym - nie ma opcji praktycznie, żeby jacyś zadymiarze, (obojętnie jakiej opcji, bo każdy radykalizm to gówno) wpadli na pole i zrobili ropie**ol.
A co do Sunrise`ów itp, nie wypowiadam sie, bo nigdy nie byłem, więc cięzko mi cokolwiek na ten temata się wypowiedziec.
Pozdro!