18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy filmik z arabskiej imprezy

Do...........ne • 2011-03-01, 21:46
Arabska imprezka , przy polskich hitach :)


Muscasa

2011-03-28, 13:39
@sarkazm - wpadki to ja wspolczuje twojej starej :D wyobraz sobie kretynie ze od trzech lat jestem mezatka a decyzja o dziecku byla w 100 % przez nas przemyslana. ale skoro tak oceniasz to znaczy ze to tobie rodzice powiedzieli ze wzioles sie "z wpadki" i teraz probujesz sie mscic na innych tak ich oceniajac :D

cjo

2011-03-28, 13:51
dimibwa

Czujesz sie teraz zajebisty, ze pojechales mu po ojcu?
Zaiste, srogie to bylo.

k***a, portal schodzi na psy.

ko...........7o

2011-03-28, 14:28
Leci piwko za idealne zgranie bitu do bujania się arabusów

Krzychutk2

2011-03-28, 15:41
Brakuje mi na końcu: Allach Akbar! i małego widowiskowego bum.

Bejker

2011-03-28, 18:24
Jak oni mnie wk***iają

Cy...........rg

2011-03-28, 21:31
Jak was wk***iają, to ruszyć dupę i przywrócić zakon templariuszy. Spróbujcie ich zrozumieć, żyją na zdupiałej, jałowej ziemi, nie mają telewizji i internetu, bo targają nimi nieprzerwane konflikty, a świat zachodni izolował ich od siebie dojąc jedynie surowce... Człowiek bez dostępu do wiedzy i cywilizacji - głupieje, popada w oszołomstwo, nie panuje nad sobą, ucieka się do fanatycznego wyznania religii. No k***a, jak mały, brudny Palestyńczyk widzi szczątki swoich starych, to myślicie, że nie będzie w późniejszych latach pragną zemsty? Szczególnie jak Hamas od małego wciska im gówno do głowy i daje w prezencie zabawkowe karabiny i pistolety? ... Niszcząc to mięso niczego się nie zmieni, to mięso trzeba wychować na miarę własnych potrzeb.

Muscasa

2011-03-29, 10:09
Cyborg napisał/a:

Jak was wk***iają, to ruszyć dupę i przywrócić zakon templariuszy. Spróbujcie ich zrozumieć, żyją na zdupiałej, jałowej ziemi, nie mają telewizji i internetu, bo targają nimi nieprzerwane konflikty, a świat zachodni izolował ich od siebie dojąc jedynie surowce... Człowiek bez dostępu do wiedzy i cywilizacji - głupieje, popada w oszołomstwo, nie panuje nad sobą, ucieka się do fanatycznego wyznania religii. No k***a, jak mały, brudny Palestyńczyk widzi szczątki swoich starych, to myślicie, że nie będzie w późniejszych latach pragną zemsty? Szczególnie jak Hamas od małego wciska im gówno do głowy i daje w prezencie zabawkowe karabiny i pistolety? ... Niszcząc to mięso niczego się nie zmieni, to mięso trzeba wychować na miarę własnych potrzeb.



dobrze powiedziane. piwko leci