18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera

BongMan • 2014-01-20, 10:43
Mają duże pałki i często ich (nad)używają by zrekompensować sobie malusieńkie móżdżki.

SebaD

2014-01-21, 16:40
iga napisał/a:


a błąd jak błąd. Popełnia je prezydent, nawet znam panów dr hab, którzy robią orty. Pewno znasz cały słownik na pamięć, nie?



Ortograficzny znam - Mistrz Ortografii Miasta pewnego rocznik 1996 :)

Laughter

2014-01-22, 01:08
A co z tego, że błędy?
Może policjant piszący miał po prostu dysortografię?
To choroba, i w żaden sposób nie dyskwalifikuje pracownika. Osobiście pracuję z dziewczyną z wykształceniem wyższym, ma spory staż pracy i masę rzeczy których większość z użytkowników tego portalu nigdy nie osiągnie, a jednak ma problemy z ortografią. I nikt nie ma z tego powodu problemów.

Nie stać cię żeby iść do pubu czy restauracji kulturalnie napić się piwa?
To teraz płać mandaty za wykroczenia, proste.


Poza tym, bynajmniej u mnie w mieście, żaden policjant nie da mandatu za napicie się piwa w parku. Chyba że widzi gównażerię która drze pyski, śmieci i zakłóca spokój/porządek w każdy możliwy sposób.

A druga sprawa to jak ci się coś nie podobało w mandacie, to miałeś zasrane prawo go nie podpisywać. No ale albo pod ilością alkoholu nie wpadłeś na taki pomysł, albo wolałeś mieć mandat żeby pochwalić się na sadolu. :-|

BongMan

2014-01-22, 16:43
W ogóle te pajace chyba myślą, że to mój mandat :D
Nie mój, nigdzie nawet tak nie zasugerowałem, ale sadisticowi geniusze wiedzą lepiej. Ale po tobie, koleżanko, nie spodziewałem się tego :D