18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miziające się pary przy publicznej fontannie

Centurion • 2010-07-15, 10:47
Niektórych irytują mniej a właścicieli kalkulatorów i ich kolegów bardziej ;)


lesiot

2010-07-15, 14:16
I tą moralność stara się wykładać ktoś kto ma nicka, podpis i awatar nawiązujący do kurtyzany... takiej XV wiecznej galerianki, która za utrzymanie z pewnością robiła nie mniej interesujące rzeczy, niż ta młodzież z filmiku.

Jeżeli takie dzieciaki taka osoba chce chłostać... to co robić z osobami sławiące kurtyzany i tak niemoralne życie?

Zatem... zanim weźmiesz się za chłostanie za cudze "obleśne" rzeczy... najpierw ogarnij swój burdelik, żeby nie okazało się, że jesteś bardziej obleśny (obleśna).

Ma...........ry

2010-07-15, 14:22
lesiot napisał/a:

I tą moralność stara się wykładać ktoś kto ma nicka, podpis i awatar nawiązujący do kurtyzany... takiej XV wiecznej galerianki, która za utrzymanie z pewnością robiła nie mniej interesujące rzeczy, niż ta młodzież z filmiku.

widzę że wielu z was tak bardzo jest ograniczonych że aż mnie to boli, cóż ciekawe czy jak bym miała nick pod tytułem "Twoja Stara" ilu z was zwracało by się do mnie mamo?

czy wiesz o tej kobiecie tylko to co jest w Wikipedii? na pewno tak, jak na niewiele cie stać atakując mój nick i podpis pod zdjęciem, ale widzę że moderatorstwo najwyraźniej ma w dupie off top

lesiot

2010-07-15, 14:28
A to ciekawe co piszesz o ograniczeniu w tym kontekście... aż tak dobrze znasz tą dwójkę z filmiku, żeby twierdzić że należy im się chłosta?
Czy wiesz o nich tylko tyle co z filmiku? Na pewno tak.
A co do owej kurtyzany... w podpisie wystarczająco wyraźnie masz napisane, że była kurtyzaną...

sebek

2010-07-15, 14:48
@lesiot

z całym szacunkiem,
ale czy na tym filmiku Twoi starzy wpadają do fontanny, że tak Ciebie to poruszyło?

sadysta666

2010-07-15, 15:16
mama go nie uczyła że nie śmieci się do fontanny?

lesiot

2010-07-15, 15:45
sebek jakbyś nie zauważył lub nie doczytał ze zrozumieniem, filmik poruszył kogoś innego... mnie tam lata kto i jak i gdzie się całuje, mogą na murku mogą i w fontannie.

zn...........nu

2010-07-15, 17:06
Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu wrzucało się grosika na szczęście a nie liżące się pary.

meatball

2010-07-15, 17:21
dla mnie to też jest obleśne, chociaż pewnie nie wrzuciłbym nikogo za to do fontanny. nie wiem, ale takie rzeczy mnie drażnią, tak samo jak sranie psem na trawniku pod moim oknem, bluzganie na cały ryj idąc chodnikiem czy plucie sobie i innym pod nogi.

a tak abstrah*jąc od tematu to, zastanawiam się czasem, czy dla dziewczyny jest wygodnie gdy idzie z kolesiem, a on trzyma rękę w jej rowie. pytam, bo widzę to nagminnie.

matamadeus

2010-07-15, 17:24
Jestesmy w koncu malpami czy nie jestesmi malpami?
Zamiast tutaj sie mawzajem podniecac spotkajcie sie gdzies i zrobcie co macie do zrobienia. A czy za krzakami czy nie to juz wasza sprawa ^^
Wezcie tez zfilmujcie to, bedzie sextape/material na harda, ale to juz od waszej woli nie zalezy

meatball

2010-07-15, 17:27
Jeżeli czujesz się małpą to już twoja osobista sprawa

m3...........4l

2010-07-15, 23:17
Dobra , zamknąć p*zdy bo nikt z was nie ma racji .

Dziękuje , dobranoc .

meatball

2010-07-15, 23:43
Po pierwsze, nikt cię nie obrażał, żebyś tu wyjeżdżał z zamykaniem 'p*zdy', na pierwszy rzut oka widać, że jesteś opóźnionym w rozwoju gimbusem, a jeśli nawet nie, to twój mózg zatrzymał się na tym etapie rozwoju, także nie wdawaj się w dyskusję z dorosłymi.

PS. Popracuj nad interpunkcją, jeśli wiesz o czym mówię.

PinkRose

2010-07-16, 00:14
Gdy się homo macają publicznie i miziają to nie robicie nic z tym, ale gdy para hetero da sobie buziaka to zaczynacie pie**olić takie smuty że masakra. Wychodzi u was to lewackie wychowanie pod dyktatem UE, zazdrośnicy pieprzeni, którzy nie macie pewnie drugiej połówki.

meatball

2010-07-16, 00:50
m3n74l, nigdzie nie napisałem, że czuję wyższość, chociaż powinienem, bo moje wypowiedzi przynajmniej coś wnoszą do dyskusji.

Tymczasem napiszę jednak w Twoim stylu, żebyś zrozumiał - Zamknij p*zdę, bo nie masz racji.

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2010-07-16, 00:57 ]
Musisz tak nieładnie się zwracać?